KONZOLA TERMINATOR

ConsolePirate_Terminator8.jpg


Ja imam konzolu koja baš ovako izgleda, i danas je ispravna :ok:

Nisam imao baš ovakvu ali sam promenio masu takvih sličnih,kako je bilo zakon pucati one patke i kauboje:D

Misliš na ovo:

DuckHunt.jpg


wild_gunman_nes_screenshot3jpg.gif


Eh, kad se setim... Ali mene je to s pucanjem brzo smorilo, ja sam više voleo Maria, one tenkove, Excite Bike... bilo je puno interesantnih igrica :super:
 
Moja prva konzola. Dobila sam ga davne '96 i sluzio me skoro 7 godina. Prvi dan sam ga igrala skoro 20 sati i nije se istopio :) A za nove dzojstike potrosila sam toliko novaca da sam mogla kupiti jos nekoliko konzola.
 
secam se kauboja.
tolko sam se izvezbao da sam hodao sa strane ko oni i vadio terminarosev top u ubijao ih lagano na osamdeset i neki nivo ^^
zadnja disketa je bila cuvena NBA 1992 i igrao sam najvise sa hornetsima :D
 
ma bilo je svega...:)
don king kong, onda one zajebancijske diskete sa ,,milion u jednom", islander kad ides sa onom bebom sto baca sekire i bije puzeve, i pred rat sam igrao mario bros world koji staje na celu disketu.
i cuveni tom & jerry i james bond... covece
 
Ja sam pikao NInja Gaiden ,Contru i prvi deo Mortal Kombat i neki fudbal iz pticije perspektive

to je cuveni soccer :D
uvek sam birao one likove sa tamno plavim dresovima a pojma nisam imao koju zemlju predstavljaju.

ali kad se setim za vreme rata ja igram dr. maria i atletiku pa cak i transformerse (mozda to nije to ali se radi o nekom robotu sto puca po pustinju i moze da se transformise u avion).

ma bilo je milion u jedan z:)
 
to je cuveni soccer :D
uvek sam birao one likove sa tamno plavim dresovima a pojma nisam imao koju zemlju predstavljaju.
ali kad se setim za vreme rata ja igram dr. maria i atletiku pa cak i transformerse (mozda to nije to ali se radi o nekom robotu sto puca po pustinju i moze da se transformise u avion).

ma bilo je milion u jedan z:)

Veliku Britaniju (GBR) sto je nebuloza posto se svaki savez takmici za sebe, al' u igricama je valjda sve moguce.
Nije bi los ni Island, i onaj pingvin sto pici po Antarktiku a moras da pazis da ne upadne u rupu i usput hvatas ribice, F1, Street Fighter, Spiderman, Kapetan Amerika, Mocni rendzeri...
 
Cale mi ga pre 10-15 god kupio za 50 DEM (pamtim ko danas) i vise ga je on igrao nego ja...navadio se baja na neke Flipere, odlepio 100%...A kolko ja znam, kontra i ostalo se igralo na Nintendu i Segi...
 

Back
Top