Boks

Po meni je box jedan od najlepših sportova.Tu nema laži nema prevare-ide čovek na čoveka-snaga+tehnika+brzina.Dugo godina pratim box i Tajson je bio moj favorit-pa iako ga dugo već nema-čini mi se da ga je uništila popularnost.Sad pratim braću kličko,Velujeva,Čegajeva-ali su mi nekako slabe senke Tajsona.
Zato ako voliš box ne odustaj-:ok:
 
e,ovako..imam 15 godina,bavio sam se raznim sportovima..od karatea,jiu-jitse,kosarke,fudbala,aikida,odbojke..svega po malo..visok sam 177,a tezak 70..e,sad..interesuje me,da li mi je kasno da krenem za polu prof. box?? kakve su mi predispozicije? i imali kakve veze moj baby face sa boxom?
 
prvo...imas 15 god...nije ti kasno da krenes da treniras box...za pocetak da se takmicis u amaterskom pa posle da vidis gde ce te put voditi

sto se baby face-a tice...to apsolutno nikakve veze nema sa boxom
 
i ja se slazem da je boks najlepsi sport :D a ono sto ste pricali o lomljenju noseva i ruku,pa covek moze da se saplete,padne i ostane invalid,a ne samo da slomi nos :) Prema tome,svako ko zeli boks da trenira,samo napred :D
 
Ja imam 18 god i hteo bi da krenem sa boksom, ali ne znam kako da treniram ako nema boks kluba u mom gradu (raspitacu se vec), nista ozbiljno, samo rekreativno.
Hteo bi da pitam sta govorite o parkisonovoj bolesti i kako da znam jesu mi kosti ostre. Koliko boks moze da bude opasan, koje su negativne strane.
Mogao bi kod mene u gimnaziji vezbati za pocetak na casu fizickog, pa u kakvim prodavnicama da trazim te rukavice. NIsam dosad nista trenirao, ali imam kondiciju.
 
e,ovako..imam 15 godina,bavio sam se raznim sportovima..od karatea,jiu-jitse,kosarke,fudbala,aikida,odbojke..svega po malo..visok sam 177,a tezak 70..e,sad..interesuje me,da li mi je kasno da krenem za polu prof. box?? kakve su mi predispozicije? i imali kakve veze moj baby face sa boxom?
Sto se tice Boksa nikada nije kasno za treniranje,samo 15g. ti si tek na pocetku u borilackim vestinama pa i u boksu naravno sto se tice samo godina.Ja sam inace radio u jednom klubu kao trener i mogu ti reci da mi imamo dosta dobrih bokserskuh skola u zemlji.Profi-boks trazi mnogo vise treniranja i odricanja od amaterskog,ali kada se covek pripremi fizicki i kondiciono za mec onda nece nista faliti ni tvojoj baby faci,a po neka modrica ili rasekotina je nesto uobicajno sto moze da se desi.Najvaznije je od svega trenirati i nepostavljati sebi neke velike ciljeve makar na pocetku pa ce i rezultati docji sami po sebi....inace sada sam se vratio ponovo Ving Tsunu/ving cunu/pa sve do kraja sveta,jel tehnike naucene u ovoj vestini kao trener sam koristio i u kik boksu i klasicnom boksu...puno uspeha,pozdrav

www.vingtsunserbia.com
 
Po meni je box jedan od najlepših sportova.Tu nema laži nema prevare-ide čovek na čoveka-snaga+tehnika+brzina.Dugo godina pratim box i Tajson je bio moj favorit-pa iako ga dugo već nema-čini mi se da ga je uništila popularnost.Sad pratim braću kličko,Velujeva,Čegajeva-ali su mi nekako slabe senke Tajsona.
Zato ako voliš box ne odustaj-:ok:

+ RUKAVICA, sve realno i isto ko na učičnoj tuči, i tu imaš rukavicu, jel tako? :mrgreen:
 
U pravu si, na ulici je mnogo realnije kad te bokser bez rukavica zabode u vilicu pa mesec dana pijes mleko na slamčicu

Dzabe pises, ovaj kvazi Karatista iz Crne Gore nije nikada dobio po labrnji od boksera, kik boksera ili MMA borca, zato ovako pise, inace ne bi pisao da ima i 1% iskustva.

Ja ne znam svi ovi likovi kako ne kontaju da se na ulici ni bokser, mma borac, kikbokser, nece ponasati kao u ringu/kavezu, nego ce i oni biti na ulici 200 puta opasniji nego unutra, jer ni oni se nece pridrzavati svih pravila.

Kada sam gledao jednog boksera kako mlati jednu propalicu haha, jednom ga je rukom zakacio i onda nastavio nogama da ga sutira, al onako bas lepo, kao fudbalski kikovi, doslo mi da mu dobacim - Ajooj prijatelju da ides ti da treniras Muay Thai bolje.
 
Ma covek nema veze ni sa karateom,nego gledao karate kid i zivi u nekom svom svetu..

Inace,sad skoro je moj drugar,inace MMA borac koji se bori do 77,a po potrebi skida i do 70 izuo iz patika,ali bukvalno coveka koji ceo zivot dize tegove i duplo je veci od njega.
Tako ga je zakucao ispred kluba da mu je zaista ispala patika,dosla policija i samo ga pokupila.
 
Ma nije poenta bila u tome,nego sto je covek umislio da moze da se pobije sa profesionalnim MMA borcem,samo zato sto je veci od njega,i na privid jaci.
Tog borca zna cela Srbija,necu da imenujem,ali kad bi vam rekao ime onda bi vam bilo jasno zasto je ishod bio takav.
 
Ma nije poenta bila u tome,nego sto je covek umislio da moze da se pobije sa profesionalnim MMA borcem,samo zato sto je veci od njega,i na privid jaci.
Tog borca zna cela Srbija,necu da imenujem,ali kad bi vam rekao ime onda bi vam bilo jasno zasto je ishod bio takav.
Meni na k.... u poslednje vreme idu ovde kod mene likovi sa majicama Secutor (naravno ima i MMA klub), svaki pajac nosi MMA majicu jbg to postalo statusni simbol. Pa jos ako ima tetovirane rukave e to je totalni hit.
I sve nesto mrko gledaju oko sebe valjda ocekuju da ih se ljudi plase.
Mislim, sine dalje od mene otrešću te kao terijer mačku
 
Meni na k.... u poslednje vreme idu ovde kod mene likovi sa majicama Secutor (naravno ima i MMA klub), svaki pajac nosi MMA majicu jbg to postalo statusni simbol. Pa jos ako ima tetovirane rukave e to je totalni hit.
I sve nesto mrko gledaju oko sebe valjda ocekuju da ih se ljudi plase.
Mislim, sine dalje od mene otrešću te kao terijer mačku

Izvini terijere
 
Boks! Moja omiljena vestina...Pitanje za kolegu na pocetku teme.
A,zasto treba da se bavi profesionalno ,a ne rekreativno?
Ja,sam godinama trenirao boks ,pa danas treniram rekreativno
Boks i Muay Thai.
 
Meni na k.... u poslednje vreme idu ovde kod mene likovi sa majicama Secutor (naravno ima i MMA klub), svaki pajac nosi MMA majicu jbg to postalo statusni simbol. Pa jos ako ima tetovirane rukave e to je totalni hit.
I sve nesto mrko gledaju oko sebe valjda ocekuju da ih se ljudi plase.
Mislim, sine dalje od mene otrešću te kao terijer mačku

Jbg,sad se klinci loze na to.
Ja sam krenuo MMA da treniram kad vecina nije znala ni sta to znaci.
Doduse,mnogi nabavljaju majice a ne treniraju vec eto prave se opasni.Kao kod mene u klubu,bilo par klinaca,uleteli u period bas kad su se stampale majice,uzeli par komada i batalili treninge,a jos uvek ih furaju po gradu.
 
Jbg,sad se klinci loze na to.
Ja sam krenuo MMA da treniram kad vecina nije znala ni sta to znaci.
Doduse,mnogi nabavljaju majice a ne treniraju vec eto prave se opasni.Kao kod mene u klubu,bilo par klinaca,uleteli u period bas kad su se stampale majice,uzeli par komada i batalili treninge,a jos uvek ih furaju po gradu.

Nekada je to bila majica sa likom Brus Lee-ja,a pored Lee-ja kada smo se
po parkovima mlatili glumeci glavne glumce u kung fu filmovima,tu su bile i
specijalne jedinice:lol:
 

Back
Top