Миња Ковачевић пуштен из притвора

radnaskela

Zainteresovan član
Poruka
355
:bye:Добри и поштени Миња (тако му тепају у "Правди" јер је скоро убио једног Американца) је пуштен из притвора. Надам се да је то само на кратко, и да ће после брзог судског поступка бити послат на дугогодишњу робију. Очекујем да ће се суд одупрети притисцима разних "патриота" који овог насилника величају како би за себе извукли неки политички шићар. Ако већ Устав не дозвољава изручење, онда је ова држава дужна да га казни онако како заслужује.
 
:bye:Добри и поштени Миња (тако му тепају у "Правди" јер је скоро убио једног Американца) је пуштен из притвора. Надам се да је то само на кратко, и да ће после брзог судског поступка бити послат на дугогодишњу робију. Очекујем да ће се суд одупрети притисцима разних "патриота" који овог насилника величају како би за себе извукли неки политички шићар. Ако већ Устав не дозвољава изручење, онда је ова држава дужна да га казни онако како заслужује.

A zasto treba da ide na visegodisnju robiju . da li bi imao isti stav , da je pretukao nekog Rumuna , ili ne daj boze Rusa ,. Ili bi onda mozda bio nacionalni heroj , pa bi ste se vi pozivali na ustav , i na to , da on ne moze biti uzrucen po Ustavu .?
 
A zasto treba da ide na visegodisnju robiju . da li bi imao isti stav , da je pretukao nekog Rumuna , ili ne daj boze Rusa ,. Ili bi onda mozda bio nacionalni heroj , pa bi ste se vi pozivali na ustav , i na to , da on ne moze biti uzrucen po Ustavu .?

Прочитај боље шта сам написао. Ја не кажем да га треба изручити, већ да га треба осудити по закону. Нисам ја крив што је оптужен за дело за које је предвиђена дугогодишња робија. Иначе, није ствар у томе кога је Мињица пребио, и да ли је то Американац, Рус, Румун или Србин. Ствар је у томе да је он урадио то што је урадио, а за то се иде у затвор.:bye:
 
Прочитај боље шта сам написао. Ја не кажем да га треба изручити, већ да га треба осудити по закону. Нисам ја крив што је оптужен за дело за које је предвиђена дугогодишња робија. Иначе, није ствар у томе кога је Мињица пребио, и да ли је то Американац, Рус, Румун или Србин. Ствар је у томе да је он урадио то што је урадио, а за то се иде у затвор.:bye:

Jel tako . A znas li ti koliko sam je ljudi prebio do sad , ( po meni opravdano ) i ako nisam nikakv siladzija . Pa sto nisam u zatvoru . Zato sto nisam prebio Amera ... valjda ?
 
Poslednja izmena:
:bye:Добри и поштени Миња (тако му тепају у "Правди" јер је скоро убио једног Американца) је пуштен из притвора. Надам се да је то само на кратко, и да ће после брзог судског поступка бити послат на дугогодишњу робију. Очекујем да ће се суд одупрети притисцима разних "патриота" који овог насилника величају како би за себе извукли неки политички шићар. Ако већ Устав не дозвољава изручење, онда је ова држава дужна да га казни онако како заслужује.

Mene, pravo da ti kažem zabole za Kovačeviċa.

Prvo, glavni razlog cele ove združene američko-srpske farse sa Kovačeviċem je parade srpskog neizručivanja zločinca pred celim svetom.

Jel’ vidite kakvi su oni?! Neċe ni običnog tabadžiju da izruče, a kamo li Ratka Mladiċa!

Tip je očito glumac u jednom jako sumnjivom komadu.

Gde su Edin Džubar i Šantel Softiċ koji su učestvovali u mlaċenju?

Kakve to veze ima s bilo čime kad se traži Srbin?

A ranije sam veċ pisao o jednom takvom ,,Srbinu”, koga i dan danas veličaju neki srpski nacionalisti, Nikoli Kavaji.

I Nikolu Kavaju su američke vlasti pustile (!) iz pritvora uz visoku kauciju posle podmetanja bombe u kuċu jugoslovenskog diplomate, a on ugrabio priliku da otme dva putnička aviona puna putnika da ,,pomogne svom srpskom narodu”.

Tako da još ima nade! Još da Kovačeviċ izvrši atentat na američkog ambasadora, pa da imaju izgovor da smisle novu ulogu KFOR-u.

Inače, otkad se je čulo za Kovačeviċa, neki moron, ,,privatni detektiv”, navodni bivši consultant FBI-ja za muslimanski teorizam, manijakalno prati čitav slučaj, širi propaganda o slučaju na svom sajtu, blogu i povezuje slučaj sa ,,srpskom nacističkom državom iz drugog svetskog rata, sa hordama srpskih skinhedsa, sa JSO-om, koji je zasnovan na obuci nacističkih stormtroopera", itd.

http://www.wbipi.com/

http://wwwwbipicomlink.blogspot.com/2008_10_04_archive.html

https://www.youtube.com/user/bfw1347

Ko što rekoh zabole me za njega, ali mi sve bazdi na neku jeftinu šemu.
 
:bye:Добри и поштени Миња (тако му тепају у "Правди" јер је скоро убио једног Американца) је пуштен из притвора. Надам се да је то само на кратко, и да ће после брзог судског поступка бити послат на дугогодишњу робију. Очекујем да ће се суд одупрети притисцима разних "патриота" који овог насилника величају како би за себе извукли неки политички шићар. Ако већ Устав не дозвољава изручење, онда је ова држава дужна да га казни онако како заслужује.

Zbog čega na dugogodišnju? I zašto brzi postupak?
Je li on to već osuđen? :eek:
 
Zbog čega na dugogodišnju? I zašto brzi postupak?
Je li on to već osuđen? :eek:

Nije jos osudjen, ali je optuzen. Tako to ide,prvo te opuze, onda te osude, a onda se ide u zatvor. Pa niko ne kaze da Minjicu treba nevinog u zatvor. Ali, po svim dostupnim cinjenicama, sva je prilika da je Minjica zaista uradio ono za sta se tereti. Dakle, prvo sud, a onda robija.:super::super::super:
 
Nije jos osudjen, ali je optuzen. Tako to ide,prvo te opuze, onda te osude, a onda se ide u zatvor. Pa niko ne kaze da Minjicu treba nevinog u zatvor. Ali, po svim dostupnim cinjenicama, sva je prilika da je Minjica zaista uradio ono za sta se tereti. Dakle, prvo sud, a onda robija.:super::super::super:

Prvo te optuže, onda te osude...j.bt, što ga odmah ne potjeraju na izdržavanje, da se ne gubi bzv vrijeme na proces...Kafkin...
 
Prvo te optuže, onda te osude...j.bt, što ga odmah ne potjeraju na izdržavanje, da se ne gubi bzv vrijeme na proces...Kafkin...

Ne, ne! Sve po zakonu. Prvo sud, pa onda zatvor. Onako kako dolikuje svim kriminalcima, pa i Minjici. Prezumpciju nevinosti treba postovati. Dok ti sude nisi kriv. Ali, ako te osude, onda pravac na izdrzavanje kazne. Prosto ne mogu da zamislim da neko misli da je cela prica americka prevara kako bi osudili nevinog Srbina. Takve budalastine mogu da prodju samo ovde. Dakle, Minja je junacki pretukao slabijeg od sebe, i sada neka se junacki suoci sa posledicama.:hahaha::hahaha::hahaha:
 
:bye:Добри и поштени Миња (тако му тепају у "Правди" јер је скоро убио једног Американца) је пуштен из притвора. Надам се да је то само на кратко, и да ће после брзог судског поступка бити послат на дугогодишњу робију. Очекујем да ће се суд одупрети притисцима разних "патриота" који овог насилника величају како би за себе извукли неки политички шићар. Ако већ Устав не дозвољава изручење, онда је ова држава дужна да га казни онако како заслужује.

Могу да му се сагну, јер је у америци покренут поступак, а једно од основних правних начла је да се исти поступак не може два пута водити. Са друге стране устав нам забрањује да га изручимо.

Што волим када амери испадну глупи :ok:
 
Могу да му се сагну, јер је у америци покренут поступак, а једно од основних правних начла је да се исти поступак не може два пута водити. Са друге стране устав нам забрањује да га изручимо.

Што волим када амери испадну глупи :ok:

Zar postupak nije prebacen ovde?
 

Back
Top