TV-FM Tuner
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: TV-FM Tuner

Početnik
    Učlanjen
    02.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano TV-FM Tuner

Nakon reinstalacije windowsa nikako nemogu instalirati drajvere za tv karticu, to jest PC kao da je nije ni prepoznao, sta mi valja ciniti?

Početnik
    Učlanjen
    14.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: TV-FM Tuner

Citat Original postavio k.mirko
    Nakon reinstalacije windowsa nikako nemogu instalirati drajvere za tv karticu, to jest PC kao da je nije ni prepoznao, sta mi valja ciniti?
    Probaj rucno. Control Panel>Add hardwer>next

kada pita da li si konektovao hardver odgovori sa "da" klikni "next" i na sledecoj strani potrazi svoj hardver.Ako nije tu, na dnu ces naci "Add a new hardwer device" cekiraj to i klikni "next" na sledecoj stranici ostavi sve kako jeste i klikni next.To bi trebalo da bude to.

Početnik
    Učlanjen
    14.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

kada pita da li si konektovao hardver odgovori sa "da" klikni "next" i na sledecoj strani potrazi svoj hardver.Ako nije tu, na dnu ces naci "Add a new hardwer device" cekiraj to i klikni "next" na sledecoj stranici ostavi sve kako jeste i klikni next.To bi trebalo da bude to.

Početnik
    Učlanjen
    14.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Andreavk
    Guest

Podrazumevano

Da li si posle instalacije winXP instalirao Adaptec ASPI drivers. Samo ukucaj u Google `Adaptec ASPI drivers`i naci ces-pazi da skines drajvere za xp. Kad skines drajvere prvo pokreni aspichk.exe da provris da li imas Aspi pa ako nemas onda exe.

Andreavk
    Guest

Podrazumevano

Kad instaliras Aspi>Desni klik na My Computer>Properties>Hardware>Device Manager>pogledaj gde su znakovi pitanja pa na to desni klik i za svaki znak pitanja mu poturi CD sa drajverima za karticu>tek posle toga instaliraj drajvere

Neproveren član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A izvini, kakve veze ima tuner sa ASPI drajverima? Da neće možda da ga kači na Primary Slave?

Andreavk
    Guest

Podrazumevano

A sta ce da radi ako skida muziku pa hoce da je kompresuje u mp3. Misli malo unapred...

Neproveren član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hmm...
    Pa možemo odmah da mu napišemo i uputstvo kako da se zaposli na B92 na mestu video mixera. Neka misli malo unapred.

Ništa lično. Samo sam se pitao kakve veze ima ASPI sa tunerom.

Osim toga, pomenuti ASPI nije potreban da bi skidao muziku u MP3. Skine lepo Easy CD-DA extractor i skida MP3 do mile volje.

Andreavk
    Guest

Podrazumevano

Slusaj ti Stormu: Imam Hauppagovu karticu i imala sam isti problem: posle instalacije win mi nije prepoznao karticu. Kad sam mu na sve znakove pitanja u Device Manager (ne mogu da objasnjavam koje a nije ni vazno sam ce odabrati koji mu trebaju)poturila drajvere od kartice nesto je kopirao i posle toga je sve bilo ok - prepoznao je karticu i instalirao drajvere. To sam coveku i napisala. E sad kad sam skidala muziku sa tom karticom pa htela da kompresujem sa AudioCatalistom ( vecina ljudi koje poznajem to radi upravo sa ovim greberom ) nisam mogla jer nije bio ukljucen ASPI - a Aspi ako se ne instalira odmah po instalaciji Win-a tesko da ce se kasnije moci instalirati - zato sam mu to i rekla. A ako si tako pametan pogledaj pod Multimedija...pa ti meni pomogni

Slične teme

1. TV TUNER
    Autor zaka85 u forumu Hardver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.10.2008., 17:09
  2. tv tuner
    Autor bati u forumu Hardver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.05.2004., 16:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor