Ron Pol: Obama i Mekejn – isti!

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
Bivši Republikanski predsednički kandidat, Ron Pol, inače cenjen od šačice Amerikanaca koja ima nešto mozga, odbio je da podrži i Obamu i Mekejna:


Spoljna politika im je identična. Hoċe još trupa u Avganistanu. Hoċe još više da podrže Gruziju da zaštite tamošnji naftovod. Ni jedan od njih ne kaže da se trupe iz Iraka vrate kuċi iz baza – znate, baze ċe ostati tamo, ambasada velika kao Vatikan, i ona ċe ostati tamo. Dakle, spoljna politika im je skroz ista. Obojica su vrlo, vrlo agresivni prema Iranu. Tako da bih ja rekao da nema razlike.
 
Meni stvarno nije jasno da u ovoj Srbiji nikom nije jasno da demokratija ne postoji,nego je samo reč.U Americi glupi narod ne odlučuje i ne bira nikoga iako to stvarno liči na dobru holivudsku šminku.
Spoljnu i unutrašnju politiku USA vodi šačica bogataša i velike korporacije i oni tačno znaju gde će napraviti rat,koga će opljačkati i u koje vreme.Predsednik je samo pajac koji laje na Mesec i potpisuje ukaze.
 
Nadodajem na post misaonog!Masoni vladaju,vladali su i gledace da zavladaju.Obama je mason 32.stepena i ko to zna nema sta da ocekuje vec ratove,nerede svuda po svetu,krize,puceve,vremenske katastrofe u raznim delovima Zemlje,....sve u svemu,nista dobro.Inace,bivse kolonijalne sile kad prave spoljnu politiku.prave je za 30 godina unapred.Isto je i sa kadrovima,cim stupe na koledz vec ih skeniraju i vrbuju.Tu se tesko moze ocekivati promena na bolje,pa bi trebali vise gledati svoja posla,a manje ocekivati nesto od njih.Ko je od Amera ocekivao dobrog,izaslo mu je na nos zasigurno.
 
Nadodajem na post misaonog!Masoni vladaju,vladali su i gledace da zavladaju.Obama je mason 32.stepena i ko to zna nema sta da ocekuje vec ratove,nerede svuda po svetu,krize,puceve,vremenske katastrofe u raznim delovima Zemlje,....sve u svemu,nista dobro.Inace,bivse kolonijalne sile kad prave spoljnu politiku.prave je za 30 godina unapred.Isto je i sa kadrovima,cim stupe na koledz vec ih skeniraju i vrbuju.Tu se tesko moze ocekivati promena na bolje,pa bi trebali vise gledati svoja posla,a manje ocekivati nesto od njih.Ko je od Amera ocekivao dobrog,izaslo mu je na nos zasigurno.

Sumnjam da je Mason, a i to Mason je izlizan termin koji se lepi i gde treba i gde ne treba.
Ako budeš bio u prilici, pročitaj ,,Obama: postmodernistički državni udar – stvaranje mandžurijskog kandidata”
 
Kad sam branio Rona, kao jedinog normalnog republikanskog kandidata, hteli ste oci da mi izvadite. Govorili ste da su svi isti.

U pruncipu i ja uglavnom podržavam tu tezu da su svi isti. Međutim, skoro me je neki američki libertarijanac najzad ubedio da malo obratim pažnju na Rona.
Tip je zapravo jedini koji konstantno kritikuje američku spoljnu politiku prema Srbiji.
 

Back
Top