Ron Pol: Obama i Mekejn – isti!
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Ron Pol: Obama i Mekejn – isti!

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ron Pol: Obama i Mekejn – isti!

Bivši Republikanski predsednički kandidat, Ron Pol, inače cenjen od šačice Amerikanaca koja ima nešto mozga, odbio je da podrži i Obamu i Mekejna:

https://www.youtube.com/watch?v=Z9OKL_tc7EA

Spoljna politika im je identična. Hoċe još trupa u Avganistanu. Hoċe još više da podrže Gruziju da zaštite tamošnji naftovod. Ni jedan od njih ne kaže da se trupe iz Iraka vrate kuċi iz baza – znate, baze ċe ostati tamo, ambasada velika kao Vatikan, i ona ċe ostati tamo. Dakle, spoljna politika im je skroz ista. Obojica su vrlo, vrlo agresivni prema Iranu. Tako da bih ja rekao da nema razlike.

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ron Pol: Obama i Mekejn – isti!

Kad sam branio Rona, kao jedinog normalnog republikanskog kandidata, hteli ste oci da mi izvadite. Govorili ste da su svi isti.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Meni stvarno nije jasno da u ovoj Srbiji nikom nije jasno da demokratija ne postoji,nego je samo reč.U Americi glupi narod ne odlučuje i ne bira nikoga iako to stvarno liči na dobru holivudsku šminku.
    Spoljnu i unutrašnju politiku USA vodi šačica bogataša i velike korporacije i oni tačno znaju gde će napraviti rat,koga će opljačkati i u koje vreme.Predsednik je samo pajac koji laje na Mesec i potpisuje ukaze.

KianyRiws nije na forumu
    Jedina stvar koja je potrebna za trijumf zla jeste da dobri ljudi ne urade ništa. Edmund Burke
    Ističe se KianyRiws (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Nadodajem na post misaonog!Masoni vladaju,vladali su i gledace da zavladaju.Obama je mason 32.stepena i ko to zna nema sta da ocekuje vec ratove,nerede svuda po svetu,krize,puceve,vremenske katastrofe u raznim delovima Zemlje,....sve u svemu,nista dobro.Inace,bivse kolonijalne sile kad prave spoljnu politiku.prave je za 30 godina unapred.Isto je i sa kadrovima,cim stupe na koledz vec ih skeniraju i vrbuju.Tu se tesko moze ocekivati promena na bolje,pa bi trebali vise gledati svoja posla,a manje ocekivati nesto od njih.Ko je od Amera ocekivao dobrog,izaslo mu je na nos zasigurno.
    Ostaje još da se dokaže da li inteligencija ima ikakvu vrednost za opstanak.
    "Cena je mera vrednosti, a novac je mera cene".Ludwig von Mises

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio KianyRiws Pogledaj poruku
    Nadodajem na post misaonog!Masoni vladaju,vladali su i gledace da zavladaju.Obama je mason 32.stepena i ko to zna nema sta da ocekuje vec ratove,nerede svuda po svetu,krize,puceve,vremenske katastrofe u raznim delovima Zemlje,....sve u svemu,nista dobro.Inace,bivse kolonijalne sile kad prave spoljnu politiku.prave je za 30 godina unapred.Isto je i sa kadrovima,cim stupe na koledz vec ih skeniraju i vrbuju.Tu se tesko moze ocekivati promena na bolje,pa bi trebali vise gledati svoja posla,a manje ocekivati nesto od njih.Ko je od Amera ocekivao dobrog,izaslo mu je na nos zasigurno.
    Sumnjam da je Mason, a i to Mason je izlizan termin koji se lepi i gde treba i gde ne treba.
    Ako budeš bio u prilici, pročitaj ,,Obama: postmodernistički državni udar – stvaranje mandžurijskog kandidata”

Ističe se Saramat (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Јес а ми то нисмо знали већ чекали да нам неки Рон Пол објасни

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Još jedan banaćanin Pogledaj poruku
    Kad sam branio Rona, kao jedinog normalnog republikanskog kandidata, hteli ste oci da mi izvadite. Govorili ste da su svi isti.
    U pruncipu i ja uglavnom podržavam tu tezu da su svi isti. Međutim, skoro me je neki američki libertarijanac najzad ubedio da malo obratim pažnju na Rona.
    Tip je zapravo jedini koji konstantno kritikuje američku spoljnu politiku prema Srbiji.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Još jedan banaćanin Pogledaj poruku
    Pa on je i ispao zato što si ga ti branio.

Slične teme

1. Mekejn tražio od Čurkina novac za kampanju?
    Autor Jevdjo u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21.10.2008., 15:15
  2. Obama i Mekejn se sukobili u prvoj debati pred izbore
    Autor Panamaman u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28.09.2008., 09:44
  3. Mekejn nagrađuje za automobil na ракозу!!!!
    Autor gost 66630 u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 25.06.2008., 17:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •