Smejanje

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
E, sad, možda ova tema nije za LjiS, ali pokušaću nekako da je zamotam u omot muško-ženskih odnosa, da sve bude fer n skver.

Svi smo mi ljudi, neki manje, neki više, ali u osnovi... to smo što smo. Zašto onda neki ljudi imaju potrebu da se smeju nesrećniim i ružnima? Zašto ljudi moraju upirati prstom u onog koga je dnk izdao i smejati mu se samo zato što je ružan? Ako je neko ružan da li to znači da je loša osoba? Da je prazan? Da nema šta da ponudi?

Možda, možda, možda su i u pravu.

Zašto se ljudi na forumu prave lepotani, evo, ja priznajem da sam to radio zato što sam želio da budem lep nekome, barem na sekund, barem u nečijoj mašti... evolucija je čudo, novo i lepo će nastaviti da raste i da se razvija, dok če nosioci inferiornog DNK izumreti i isušiti se. I u pravu su, kad čoivek ceo život provede u senci, on se na kraju pretvori u tu senku... postane zanimljiv kao i ta senka, gusenica koja se nikad ne pretvori u leptira, a tako je željna letenja...

Mada to nije problem, problem je kad se ružni smeju ružnima, smejao se magarac zecu kako ima velike uši. Verovatno traže samopotvrdu i sebe smatraju ekstra lepima. Lečenje kompleksa, šta li i to sam primetio da su žene dosta agresivnije, mada ne treba praviti generalizaciju nego sam spomenuo one mž odnose sa početka. :]

Mislim, internet je pun smejanja ljudma koji su ružni, što je u slučaju one devojke(?) koja se slikala pored auta Ok, ali u većini slučajeva nije u redu, nije.
 
Potpuno si u pravu....nije lepo ismejavati nekog....valjda se osete na momenat vazznim, boljim, shta znam...
Nego...koja devojka pored auta? :)
Ma ona fora sa BBF, doduše izgleda da je thread obrisan mada su slike ostale.

Ellie035-1.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
hajd jope da se citiram
glupo je ovo i ružno
zašto se stalno govori o nesrećnim ljudima ovako posprdno
ili glupim, ili usamljenim ili šta već
ne razumem svrhu, jel to zašto što se mi onda osećamo velikim?
ili možda hoćemo da se nazovemo imicama?
ali meni je strašno kad se to radi ljudima koji samo žele da budu ostavljeni na miru ili prihvaćeni ili šta već. "normalni".
kao ona devojka sa mog prošlog avatara, grešna mi duša.

a kad se neko sam postavi kao ova.. ne znam. imam manje saosećanja.
 
E, sad, možda ova tema nije za LjiS, ali pokušaću nekako da je zamotam u omot muško-ženskih odnosa, da sve bude fer n skver.

Svi smo mi ljudi, neki manje, neki više, ali u osnovi... to smo što smo. Zašto onda neki ljudi imaju potrebu da se smeju nesrećniim i ružnima? Zašto ljudi moraju upirati prstom u onog koga je dnk izdao i smejati mu se samo zato što je ružan? Ako je neko ružan da li to znači da je loša osoba? Da je prazan? Da nema šta da ponudi?

Možda, možda, možda su i u pravu.

Zašto se ljudi na forumu prave lepotani, evo, ja priznajem da sam to radio zato što sam želio da budem lep nekome, barem na sekund, barem u nečijoj mašti... evolucija je čudo, novo i lepo će nastaviti da raste i da se razvija, dok če nosioci inferiornog DNK izumreti i isušiti se. I u pravu su, kad čoivek ceo život provede u senci, on se na kraju pretvori u tu senku... postane zanimljiv kao i ta senka, gusenica koja se nikad ne pretvori u leptira, a tako je željna letenja...

Mada to nije problem, problem je kad se ružni smeju ružnima, smejao se magarac zecu kako ima velike uši. Verovatno traže samopotvrdu i sebe smatraju ekstra lepima. Lečenje kompleksa, šta li i to sam primetio da su žene dosta agresivnije, mada ne treba praviti generalizaciju nego sam spomenuo one mž odnose sa početka. :]

Mislim, internet je pun smejanja ljudma koji su ružni, što je u slučaju one devojke(?) koja se slikala pored auta Ok, ali u većini slučajeva nije u redu, nije.

Ismejvanje mi je odvratno u bilo kom obliku.. Cisti kompleksi;)
 
A shta je zapravo smeshno na njoj? Njen ochaj, zzelja, potreba.....da je Pamela ne bi bila smeshna ...znachi ipak je smeshan? izgled? Znachi smejamo se ipak nechijem nedostatku?
To je ismejavanje. Na rachun gena.
 
ja poznajem bas malo ljudi koji nisu skloni da ismijavaju, i to ne samo ismijavaju nego, uopste, da gaze slabije od sebe
neko se ruga ruznima, neko se ruga bolesnima, nego glupima... svi nekoga gaze
a zasto?
pa mozda iz straha, nemoci, sopstvenog prikrivenog nezadovoljstva...
 

Back
Top