Dnevnik
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 86

Tema: Dnevnik

Poznat
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Dnevnik

Pišete li dnevnik?
    Ja sam pisala dnevnik kad sam bila u srednoj školi i fakultetu. Pisala sam događaje, utiske, komentare. Jedno vreme sam čak imala dnevnik za događaje i komentare i dnevnik za utiske, razmišljanja.....Za dnevnik sam govorila samo ljudima od poverenja, mislim da je samo dvoje ili troje znalo za njega
    al kad sam došla u studentski dom, cimerke su ga otkrile i čitale ga, iako im nisam rekla za njega, i iako sam mislila da je bezbedan u ormanu. Posle toga nisam ga više donosila u dom, ali, nisam dugo izdržala bez njega. Dnevnik je bio moj najbolji drug.
    Kad sam se udala, nekako više nisam imala inspiraciju za dnevnik. Svoje dnevnike sam spalila, to sam smatrala raskidom sa prošlošću, kao da sam počela novi život, nije mi žao zbog toga.

Acting_Me nije na forumu
    My friend, it seems quite odd, but you are the show you've paid for.
    Ističe se Acting_Me (avatar)
    Učlanjen
    09.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano Re: Dnevnik

Pu prva
    Nije ti zao? Ne znma, meni se ne desavaju pretjerano lijepe stvari da bih ih pisala, uglavnom bih samo kukala, a to ne vjerujem da bi mi se posle citalo A kad se desi nesto lijepo, tolik me ponese da me bude muka da pisem
    So what's your diag-nonsense?

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    96
    Reputaciona moć
    4355

Vodila sam dnevnik kao tinejdžerka - sve do faksa.

Jedan sam pronašla u podrumu posle mnogo godina. Bila sam šokirana koliko stvari sam u međuvremenu zaboravila, a koliko su neki događaji iz tog perioda uticali na formiranje mog karaktera.
    I na osnovu njega napisala sam knjigu.
    Praktično, prepisala sam ga.
    Tuđa mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Poznat
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ne znam zašto, al uopšte mi nije žao što sam spalila dnevnike. Nikad nisam volela da čitam svoje dnevnike unazad, i kad sam shvatila da i posle dužeg vremena mi je mrsko da čitam sama svoje dnevnike, jednostavno sam uzela šibicu i u peć!
    obožavala sam da ih pišem i stvarno sam uživala u tome, sate i sate sam provela nad sveskom i sa olovkom u ruci, ispunila sam 5 velikih svezaka.....i na kraju spalila.....
    ali ostala mi je draga uspomena na njih, na onaj divni osećaj posle pisanja, kojeg bih nazvala ni manje ni više, nego pročišćenjem, uvek bih se osećala lakše posle pisanja, ispunjenije....

Ističe se /una/ (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    286

Nikada nisam pisala dnevnik.

Poznat
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Borac za prava zivotinja Pogledaj poruku
    Vodila sam dnevnik kao tinejdžerka - sve do faksa.

Jedan sam pronašla u podrumu posle mnogo godina. Bila sam šokirana koliko stvari sam u međuvremenu zaboravila, a koliko su neki događaji iz tog perioda uticali na formiranje mog karaktera.
    I na osnovu njega napisala sam knjigu.
    Praktično, prepisala sam ga.
    baš lepo
    i ja sam razmišljala o tome, u doba dok sam pisala dnevnike, ali sada to više nije moguće

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jesam,u srednjoj...još uvek ga čuvam...mada nemam nameru da ga čitam,trenutno..pisala sam uglavnom kada sam bila tužna...
    Sada nema šanse da mi tako nešto padne na pamet.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

nikada nisam svoju intimu dovodila u situaciju da bude vidjena
    da prostite..

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

prostimo
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Neproveren član septembar (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vexy777 Pogledaj poruku
    Pišete li dnevnik?
    Ja sam pisala dnevnik kad sam bila u srednoj školi i fakultetu. Pisala sam događaje, utiske, komentare. Jedno vreme sam čak imala dnevnik za događaje i komentare i dnevnik za utiske, razmišljanja.....Za dnevnik sam govorila samo ljudima od poverenja, mislim da je samo dvoje ili troje znalo za njega
    al kad sam došla u studentski dom, cimerke su ga otkrile i čitale ga, iako im nisam rekla za njega, i iako sam mislila da je bezbedan u ormanu. Posle toga nisam ga više donosila u dom, ali, nisam dugo izdržala bez njega. Dnevnik je bio moj najbolji drug.
    Kad sam se udala, nekako više nisam imala inspiraciju za dnevnik. Svoje dnevnike sam spalila, to sam smatrala raskidom sa prošlošću, kao da sam počela novi život, nije mi žao zbog toga.
    da bre ja sam pisala dnevnik pa sam jos i lepila u njemu neke slicice i tako slicno...skoro sam ga nasla kod mame u ormanu i citala plakala sam od smeha...
    e da mi je opet taj mozak i te brige,da se odmorim

Aktivan član
    Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

xmm... nesto kao detaljan opis dogadjaja iz mog zivota... to nikad nisam imala, ali bilo je i naravno i dalje ima prica koje su vezane za moje emocije iz jedinog zivota koji imam, ali gledam da ne stavljam previse konkretnih detalja iz mog zivota u te price

pa uvek kada pisem ja sam distancirana od tog pisanja, mene covek ne moze upoznati preko mojih reci jer ja pricam price... i mada retko nesto izmisljam nikad ne govorim istinu... to je neki moj stil, izgleda kao ogoljena cinjenica, a ustvari je upakovana bonbonica... nazire se istina, ako me covek zna, ali svako moze da pronadje nesto za svoju dusu... ne znam, kada god uzmem da pisem ja se distanciram od sebe, ne mogu da pisem o sebi... cak i kada pokusavam

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jesam i shvatila sam da je to uzasna stvar jer mi je moja mama rekla kako mi je redovno citala dnevnik!!

Neproveren član septembar (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Samantha Jouns Pogledaj poruku
    Jesam i shvatila sam da je to uzasna stvar jer mi je moja mama rekla kako mi je redovno citala dnevnik!!
    i ja sam provalila da cita pa sam jednom ispisala svasta u dnevnik i skoro je imala srcani udar kad sam joj rekla da sam je navukla od tad vishe ga nije dirala : ))))))

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vexy777 Pogledaj poruku
    Pišete li dnevnik?

Јесам у средњој школи.......
    Свашта се ту могло прочитати....
    Ја то гледам као фазу одрастања....
    Данас не бих више писала дневник, већ књигу, драге моје, књигу, да нешто и зарадим!
    Под старе дане себе замишљам како објављујем књиге и спремам колаче за праунучиће.....
    Е ја скренула с теме.... извињавам се

Poznat
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio septembar Pogledaj poruku
    da bre ja sam pisala dnevnik pa sam jos i lepila u njemu neke slicice i tako slicno...skoro sam ga nasla kod mame u ormanu i citala plakala sam od smeha...
    e da mi je opet taj mozak i te brige,da se odmorim
    lepila sam i ja neke sličice, ali kratko; radije sam samo pisala i pisala do besvesti

Elita Mirka Šizika (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Dnevnik...
    Pisala sam od 1989 do 2003.
    Postoji 27 svesaka raznih formata u kojim stoji ceo moj zivot u tih 14 godina , opisan do najsitnijih detalja.

Osim teksta , tu su slike, pozorisne karte, bioskopske karte, kratke price koje sam pisala, pisma koja sam dobijala....Prosto ne mogu da verujem da bilo ko može da baci dnevnik, to mi je kao da sam unistila proslost.

Nemam snage da sednem da procitam sve to, jer period izmedju 1993-1995 pamtim kao vrlo stresan , i nemam energije da sednem da vidim kako je 15-ogodisnja Mirka to gledala i kako se osecala i sta je napisala.

Zahvaljujuci dnevniku postala sam ovo sto danas jesam, verujem da bi skrenula da nisam pisala sta sam prezivljavala. To je bio moj virtuelni svet , moje mesto za beg od stvarnosti, mojih 150 listova mira.

Zahvaljujuci tome sam naucila da svoje emocije pretocim u reci , da savrseno napisem sta osecam , ali i da pišem uopšte. I danas misli mnogo lakse i bolje vodim pišući nego govoreći.

Često kad govorim ne nalazim prave reči i rečenice mi nemaju smisao, zaboravim sta sam htela da kazem ili o cemu sam uopšte pričala,dok kad pišem to se NIKADA ne dogadja.

Prestala sam da pišem dnevnik kad sam se udala.
    I zao mi je zbog toga.
    Zao mi je sto na forumu ne postoje vise neke teme, one bi bile nesto kao dnevnik mog ivota u poslednjih par godina

Iskusan Sibil Vejn (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    107

Vrlo lepo receno

Ja sam pisala od 14. do 16.godine...I prestala,i zao mi je mnogo...Ali sad kad citam to,smejem se sebi,i nekako sam bas srecna sto sam pisala to...Nije to nista ozbiljno bilo,ali sam se dosta stvari prisetila citajuci ga....

Mislim da bih opet mogla da pocnem pisanje.

Elita DUNJA W (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    126
    Reputaciona moć
    327

Pisala i pisem i dalje....Ne pisem ga redovno,s vremena na vreme...I sto je najzanimljivije,nije mi ga mama citala,vec moja cerka koja ima 18 godina.Priznala mi je da mi je citala i taj ''devojacki'' i ovaj sadasnji...Poludela sam...a ja postujem njenu intimu i ne citam njen...
    Nekako se osecam lakse kad se ''ispraznim'',pisuci dnevnik,a i lepo je kada se sada osvrnem na prethodne godine svoga zivota,kroz stranice dnevnika

Poznat
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio etotako2.0 Pogledaj poruku
    xmm... nesto kao detaljan opis dogadjaja iz mog zivota... to nikad nisam imala, ali bilo je i naravno i dalje ima prica koje su vezane za moje emocije iz jedinog zivota koji imam, ali gledam da ne stavljam previse konkretnih detalja iz mog zivota u te price

pa uvek kada pisem ja sam distancirana od tog pisanja, mene covek ne moze upoznati preko mojih reci jer ja pricam price... i mada retko nesto izmisljam nikad ne govorim istinu... to je neki moj stil, izgleda kao ogoljena cinjenica, a ustvari je upakovana bonbonica... nazire se istina, ako me covek zna, ali svako moze da pronadje nesto za svoju dusu... ne znam, kada god uzmem da pisem ja se distanciram od sebe, ne mogu da pisem o sebi... cak i kada pokusavam
    to onda i nije dnevnik
    ali verujem da je bilo zadovoljstvo pisati i takve stvari, priče i opise
    ali ja shvatam dnevnik kao nešto sasvim lično, svoje misli i osećanja koja možemo, a jož više osećanja koja ne možemo da podelimo sa drugima

Obećava exotic_blue (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Pisala sam u srednjoj a sad nemam vremena od ispita i predavanja. Mada nekad sjedem i napisem koji stih ili kratku pricu u svesku koja je nekad bila dnevnik
    Prije sam ispisivala citate i onda pisala komentare na njih. kako se sad smijem kad citam
    Nobody dies as a virgin, life f+++s us all

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Pisala i pisem idalje.
    Mnogo volim svoje dnevnike.
    Imam ih dosta.
    A imala sam i ja tu fazu da sam ih spalila-ali ne sve.
    Kada sam se rastala sa muzem,bilo mi bas,bas tesko.
    I kao najveci moguci baksuz uzmem ja da sredjujem kucu,da radim teske fizicke poslove da zaboravim na moju muku:-)
    kada pronadjem stare dnevnike,ali one koje sam pisala u periodu kada smo se on i ja upoznali....:-(
    A tu je bilo sve....mislim ne samo ono sto se tice njega i mene....ali i dosta o tome....moji utisci,razmisljanja,pa cak i neki razgovori koje sam ja zapamtila i napisala....I tu sam bas bas bila iznervirana uzela i pocepala sve to...da iskalim bes.
    posle mi je bilo zao...jer kada sam se ohladila pocela sam da razmisljam kako bi lepa uspomena to bila.
    Mozda cak da jednog dana procitam i detetu kako su se upoznali i zavoleli njeni roditelji.
    Bas....steta.
    Inace ove druge cuvam-od svoje 15 godine.
    Znci 20 godina pisem dnevnike....razmisljala sam da ih pretocim u knjigu...ili bar neku pricu...ima tu sveha.
    Neke ne volim da prelistam unazad.Bas,bas lose uticu na mene.
    jer je mnogo toga ruzno napisano u njima....i iz svake reci izbijaju moj bes i ocaj....
    Opet neke i volim-setim se nekih lepih i bezbriznih momenata.
    ...Vetar misli,vetar zna sve sto znamo ti i ja....on me voli,on me nosi,on me razbija.....

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mirka Šizika Pogledaj poruku
    Dnevnik...
    Pisala sam od 1989 do 2003.
    Postoji 27 svesaka raznih formata u kojim stoji ceo moj zivot u tih 14 godina , opisan do najsitnijih detalja.

Osim teksta , tu su slike, pozorisne karte, bioskopske karte, kratke price koje sam pisala, pisma koja sam dobijala....Prosto ne mogu da verujem da bilo ko može da baci dnevnik, to mi je kao da sam unistila proslost.

Nemam snage da sednem da procitam sve to, jer period izmedju 1993-1995 pamtim kao vrlo stresan , i nemam energije da sednem da vidim kako je 15-ogodisnja Mirka to gledala i kako se osecala i sta je napisala.

Zahvaljujuci dnevniku postala sam ovo sto danas jesam, verujem da bi skrenula da nisam pisala sta sam prezivljavala. To je bio moj virtuelni svet , moje mesto za beg od stvarnosti, mojih 150 listova mira.

Zahvaljujuci tome sam naucila da svoje emocije pretocim u reci , da savrseno napisem sta osecam , ali i da pišem uopšte. I danas misli mnogo lakse i bolje vodim pišući nego govoreći.

Često kad govorim ne nalazim prave reči i rečenice mi nemaju smisao, zaboravim sta sam htela da kazem ili o cemu sam uopšte pričala,dok kad pišem to se NIKADA ne dogadja.

Prestala sam da pišem dnevnik kad sam se udala.
    I zao mi je zbog toga.
    Zao mi je sto na forumu ne postoje vise neke teme, one bi bile nesto kao dnevnik mog ivota u poslednjih par godina

Лепо....
    С том разликом што данас кад немам куд узмем папирче и пишем...понекад и то ме тако смирује
    Ја вам кажем, видећете, бићу ко она матора баба што је смислила Барбику - ћу да се богатим пишући гресе, овај грехе из младос

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio septembar Pogledaj poruku
    i ja sam provalila da cita pa sam jednom ispisala svasta u dnevnik i skoro je imala srcani udar kad sam joj rekla da sam je navukla od tad vishe ga nije dirala : ))))))
    Ah ovoj mojoj azdaji ne bih nista pomoglo,..kakva je odvratna.... nece je ni srcani udar!

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Има једно старо правило у послу - све што је шкакљиво одрађуј усмено
    Написмено води само кад хоћеш да себе заштитиш
    Папир је чудо
    Траг остаје....
    А тај осећај ухваћене мисли у тренутку и овековечене заувек је заиста феномен. Волим да пишем, и сад, ако се манем шале, стварно верујем да ћу једног дана нешто паметно и да објавим
    До тада треба да радим на том - паметном

Elita Mirka Šizika (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Svi moji dnevnici na prvoj strani imaju jednu istu rečenicu: REČI LETE, ONO ŠTO JE NAPISANO ZAUVEK OSTAJE

Slične teme

1. Dnevnik 2
    Autor Boykezy u forumu Politika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 28.04.2008., 03:50
  2. Moj TV Dnevnik
    Autor Linger u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 15.03.2007., 00:09
  3. Moj dnevnik
    Autor Deni_kristo u forumu Multimedija
    Odgovora: 3