STRIJE-DA LI JE NEKO USPEO DA IH OTKLONI?
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: STRIJE-DA LI JE NEKO USPEO DA IH OTKLONI?

kerry
    Guest

Podrazumevano STRIJE-DA LI JE NEKO USPEO DA IH OTKLONI?

Postoji li neko ko je uspeo da otkloni strije ili bar da ih vidno ublazi? I da li je uopste moguce to uraditi sa strijama koje postoje vec par godina, ali nisu ni duboke ni siroke? naravno, glavno pitanje je KAKO? Postoje li neke kreme, melemi, gelovi, tretmani.. koji su zaista uspesni?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nemam ih.. :? ..raspitaj se po apotekama, verovatno postoji neki djavo koji pomaze

Početnik
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: STRIJE-DA LI JE NEKO USPEO DA IH OTKLONI?

Citat Original postavio kerry
    Postoji li neko ko je uspeo da otkloni strije ili bar da ih vidno ublazi? I da li je uopste moguce to uraditi sa strijama koje postoje vec par godina, ali nisu ni duboke ni siroke? naravno, glavno pitanje je KAKO? Postoje li neke kreme, melemi, gelovi, tretmani.. koji su zaista uspesni?
    Da postoji melem protiv strija i posle prve pocetkom druge flase nestace.ako si pubertetlija onda nemoj da se sekiras to ti je zato sto naglo rastes.znam zato sto i ja imam takvih problema ali su nestali.koristis melem za strije i procice.idi u apoteku i kupi i videces rezultate jako brzo.

kerry
    Guest

Citat Original postavio maja_bns
    Da postoji melem protiv strija i posle prve pocetkom druge flase nestace.ako si pubertetlija onda nemoj da se sekiras to ti je zato sto naglo rastes.znam zato sto i ja imam takvih problema ali su nestali.koristis melem za strije i procice.idi u apoteku i kupi i videces rezultate jako brzo.

Nisam u pubertetu, imam 22 godine. Dakle, tebi su strije potpuno nestale posle nesto vise od jedne flasice? Prosto neverovatno! Koji melem je u pitanju?

Guest

Podrazumevano

probaj Avonovu kremu za strije-sestra mi je koristila i strije su se ublažile tj.postale manje vidljive.koristila je samo jedno pakovanje,a poslije nije nastavila jer je bila ljena za mazanje.
    njene strije su uzrokovane trudnoćom,pa su tvoje vjerovatno blažeg stupnja a time i lakše uklonjive.
    ps:ne bi te to trebalo zabrinjavati,jer strije imamo svi isto kao i celulit.jedino ako su sad baš jako izražene-kao što sam vidjela jednoj curi na nadlakticama-e to je ružno za vidjeti.

Početnik
    Učlanjen
    19.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano strije-dali....

Probaj preparat "STRIJET" ima ga u apotekama proizvodi Menta Padej domaci proizvod po recepturi Jovana Saljica.Provereno dobro,moja zena ga je koristila posle porodjaja i tvrdim jer sam je ja mazao svako vece da su rezultati vidljivi posle 15-20 dana.

Guest

Citat Original postavio maja_bns
    ma vazi sto nemas strije, heheheeee pa na sta licis onda, da li ti se telo uopste razvilo? Ili si jednostavno dovoljno posesivna da ta ko nesto ne zelis cak ni sebi da priznas?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

nema sanse Ja sam ih dobila u 12.godini kad sam se naglo od visoke mrsavice pretvorila u sex bombu sa grudima koje jedva staju u peticu.Prvo sam bila uzasno depresivna i pokusavala sa svim mogucim kremama ali nista nije uspelo.Sad me bas boli uvo nisu strije tako velik problem,problem je kad si opterecena time pa ti se to vidi na licu,kada si stidljiva i ne mozes da se opustis sa partnerom.Znaci,moj savet ti je da se mackas kremicama i negujes svoje telo ali da ne razmisljas o tome kao o velikom problemu.

Aktivan član Micotakis (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Ako imas dovoljno kinte, samo laserska operacija, to je uspesno stvarno!

Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Stvarno sam cula sve najbolje o tim laserskim otklanjanjem strija, ali jel postoji ovde neko ko ima licna iskustva?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

e ovo je pitanje kao i za celulit.Tu su gde su. Mogu se ublažiti(savetujem Šaljićev STRIJET) ali ništa od potpunog otklanjanja. Za celulit najbolje deluje običan bršljan gel.Ja imam 30 godina a niko mi ne daje više od 22 , čak i na plaži. ŽIVELE TRAVE I PRIRODNI PROIZVODI!

Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Hvala na savetu!
    Ja koristim Natura bel gel, takodje brsljenov.
    I bravo za tebe, drago mi je kad je neko optimisticki nastrojen, i pruza podrsku!
    Pozdrav,

Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Hvala na savetu!
    Ja koristim Natura bel gel, takodje brsljenov.
    I bravo za tebe, drago mi je kad je neko optimisticki nastrojen, i pruza podrsku!
    Pozdrav,

Podrazumevano

KOLIKO PUTA DNEVNO SE MAZE STRIET?

Slične teme

1. Jel neko uspeo da ima sex do iznemoglosti
    Autor riders on the sotrm u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 20.02.2007., 13:52
  2. Ljudi, jel neko uspeo igrati Yu-gi-oh! Online???
    Autor Robertos u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.06.2006., 13:13
  3. jer neko uspeo da klonira nove kartice od 32k i 63k
    Autor hippa u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.11.2003., 08:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku