Vannanstavne aktivnosti

Da li podržavate ovaj profesorkin humani gest?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Još jedan od brojnih razloga ulaska naše zemlje u Evropsku uniju jesu nove metode edukacije u srednjim školama.

Naime, u Mađarskoj se praktikuje vannastavna aktivnost kakvu svaki srednjoškolac samo poželeti može...
Profesorka nemačkog jezika u jednoj gimnaziji na zapadu Mađarske (inače rođena Nemica) je izvela striptiz u učionici pred učenicima, a uz muziku! To je izgledalo ovako:


Nadam se da ste uživali, jer ja jesam. :) Šteta što u mojoj gimnaziji nije bilo takvih vanškolskih aktivnosti.

Roditelji traže da se profesorka otpusti, ali direktor je izjavio:



Inače, do toga je došlo pošto je profesorka sa đacima igrala igru istine ili izazova...
Verujem da je odabrala izazov. ;)

....................................................................

Da vas čujem, ko to neće u EU?:mrgreen:

Ja volem golo žensko da vidim svuda al ne volem da je moja gola.
Da si ti meni živ i zdrav šta se dešava po našim srednjim školama a oseljančicama iz unutrašnjosti po studenjacima... ma bruka - IMA DA NAS NE PRIME!

:brus:
 
U pravu si...
Ajd sad da izrazim svoje realno mišljenje. Glasao sam DA, jer mi prija malo zabave u ova ozbiljna vremena, a i srednja škola mi nije tako daleko.

Međutim, objektivno gledano, ovakve stvari ne smeju da prođu nekažnjeno - ipak je to odrađeno u učionici, u obrazovnoj ustanovi.
Mislim, u moje vreme (što će reći, pre 6, 7 godina) nije bilo kulturno imati žvakaću u ustima, a sad ovo kao treba da bude "mali nestašluk" - i to još od strane profesorke...

Nju treba otpustiti, ali joj se i zahvaliti na svemu... :mrgreen:

OK, onda da i ja dam ozbiljan komentar.

To što je uprava neke škole u Mađarskoj oprostila više nego skandalozan nastup profesorice ne znači da je to uobičajena praksa u EU. Niko ne sme da opravdava te stvari (osim učenika koji su, ne sumnjam, bili oduševljeni novim stvarima koje ih uči profesorka :lol:).
Ako neko misli da će Srbija ulaskom u EU morati da toleriše ovakve stvari vara se. To ne treba ozbiljno ni razmatzrati...
 
OK, onda da i ja dam ozbiljan komentar.

To što je uprava neke škole u Mađarskoj oprostila više nego skandalozan nastup profesorice ne znači da je to uobičajena praksa u EU. Niko ne sme da opravdava te stvari (osim učenika koji su, ne sumnjam, bili oduševljeni novim stvarima koje ih uči profesorka :lol:).
Ako neko misli da će Srbija ulaskom u EU morati da toleriše ovakve stvari vara se. To ne treba ozbiljno ni razmatzrati...
ja sam ovu temu shvatila ko temu zabavnog karaktera a vidim neki se naprzili najstrasnije...:neutral:
 
Poslednja izmena:
OK, onda da i ja dam ozbiljan komentar.

To što je uprava neke škole u Mađarskoj oprostila više nego skandalozan nastup profesorice ne znači da je to uobičajena praksa u EU. Niko ne sme da opravdava te stvari (osim učenika koji su, ne sumnjam, bili oduševljeni novim stvarima koje ih uči profesorka :lol:).
Ako neko misli da će Srbija ulaskom u EU morati da toleriše ovakve stvari vara se. To ne treba ozbiljno ni razmatzrati...

Naravno, ljudi, ono za EU je bila ŠALA! Naravno da to nije nova praksa u edukaciji... :neutral:
 
ja sam najstrashnije i najextremnije protiv!
ljudi el ste vi ishlu u osnovnu i srednju?
i kako su vam izgledale iskopine koje predaju?
vec mi loshe od slike u glavi tih babetina kako izvgode striptiz...fuj
 
ja sam ovu temu shvatila ko temu zabavnog karaktera a vidim neki se naprzili najstrasnije...:neutral:

Meni je bitno da si ti (i ostali nadležni) shvatila na pravi način. Ovi ostali koji ne znaju da se malo opuste i našale ovde, ili neka zaobiđu temu ili neka me ne nacrnjuju zato što pokušavam da zabavim malo sebe i druge. Ne vidim šta je tu problem...
 
ja sam najstrashnije i najextremnije protiv!
ljudi el ste vi ishlu u osnovnu i srednju?
i kako su vam izgledale iskopine koje predaju?
vec mi loshe od slike u glavi tih babetina kako izvgode striptiz...fuj

Dobro, kod mene je bilo finih komada... Zato sam se toliko i naložio, ja zakasneli pubertetlija, neiživljenih reproduktivnih organa i mladalačkouništavajući antimoralista... :cool:
 
Naravno, ljudi, ono za EU je bila ŠALA! Naravno da to nije nova praksa u edukaciji... :neutral:

Ma kakva šala, u našoj zemlji može veronauka, nema veze šta predstavnici radi deci a SEKSUALNO VASPITANJE gde se NE GOVORI SAMO O BIOLOŠKOM ČINU već i o PREPOZNAVANJU NASTRANOSTI e to ne sme.
Živele hiljade abortusa godišnje od prevelikog znanja!


p.s. nudistima ništa ne znače striptizovi na TV-u ili po noćnim klubovima gde se još i plaća ulazak da bi videli nečiju djanu ili karu, mislite o tome...
 
Ma kakva šala, u našoj zemlji može veronauka, nema veze šta predstavnici radi deci a SEKSUALNO VASPITANJE gde se NE GOVORI SAMO O BIOLOŠKOM ČINU već i o PREPOZNAVANJU NASTRANOSTI e to ne sme.
Živele hiljade abortusa godišnje od prevelikog znanja!


p.s. nudistima ništa ne znače striptizovi na javnim mestima gde se još i plaća ulazak da bi videli nečiju djanu ili karu, mislite o tome...

To je već druga priča. Ne misliš valjda da je ovo jedan adekvatan oblik seksualnog vaspitanja?
 

Back
Top