Prodala petnaestogodishnju sestru za 370 dolara da radi kao prostitutka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova vest najbolje govori kakvo je stanje u Rusiji. Devojka iz Sibira prodala svoju mladju sestru trgovcu ljudima za 370 dolara. Pare je potroshila da kupi cipele. Chovek koji je kupio rekao je devojci da mora da radi godinu dana za njega kao prostitutka da otplati dug.


http://en.rian.ru/russia/20081218/118927766.html

Pa ogromna je to zemlja i tamo naravno nije sve savrseno . daleko od toga . Ipak su 80 godina imali komunizam , koje je upropastio tako mnogo toga . Oni su tek poceli da se oporavljaju , pre jedno 8 godina ,. Pravu drzavu imaju tek od momenta , kad je Putin dosao na vlast . Kod njih je steta od komunizma veca cak nego ovde. kad to kazem , mislim u onom katastrofalnom ideoloskom smislu .

Zamisli , kad bi sad poceli da objavljujemo stotine neispricanih prica iz Bronksa , ili nekih gradova na jugu SAD . Pa onda treba da donosimo zaklucke kako je uSAD na osnovu tih katastrofalnih momenata . A veruj mi , i u Americi ima toga .
 
Zamisli , kad bi sad poceli da objavljujemo stotine neispricanih prica iz Bronksa , ili nekih gradova na jugu SAD . Pa onda treba da donosimo zaklucke kako je uSAD na osnovu tih katastrofalnih momenata . A veruj mi , i u Americi ima toga .

Bede i budala na sve strane.Mozes da pljujes po svakoj zemlji,pitanje je trenutka koja je na tapetu.
 
Ova vest najbolje govori kakvo je stanje u Rusiji. Devojka iz Sibira prodala svoju mladju sestru trgovcu ljudima za 370 dolara. Pare je potroshila da kupi odecu. Chovek koji je kupio rekao je devojci da mora da radi godinu dana za njega kao prostitutka da otplati dug.

Sta ti mislis, moj prvi komsija tera cerku na prostituciju (od njenih 12 godina), da bi imao za pivo.:eek:
 
Ova vest najbolje govori kakvo je stanje u Rusiji. Devojka iz Sibira prodala svoju mladju sestru trgovcu ljudima za 370 dolara. Pare je potroshila da kupi odecu. Chovek koji je kupio rekao je devojci da mora da radi godinu dana za njega kao prostitutka da otplati dug.


http://en.rian.ru/russia/20081218/118927766.html

Druze, nije samo Sibir Rusija. U Sibiru, i u onim zapizdinama ispod Urala je najgore... U Rusiji ima i mnogo drugachijih primera... Moskva je npr. najskuplji grad na planeti... Mislim, bezveze ti je ovo. Mogu i ja sada da izvuchem josh gori primerak shest puta od ovoga iz Amerike... Krek mame iz geta koje prodaju decu za 200$... Ma nemoj, molim te... Po tome je onda Amerika josh crnja od Rusije... A mogu i odavde da ti izvuchem primerke... A o tome bolje necemo...
 
Bede i budala na sve strane.Mozes da pljujes po svakoj zemlji,pitanje je trenutka koja je na tapetu.

Pa naravno . Sve je postalo tako profano da niko i nema vremena da misli , nego bezuslovno i neselektivno prihvata sve sto mu se plasira pod nos sa medija .

U tom smislu , poseban smisaao ima pitanje na ulici u Gani , u jednom od njihovih gradova .

A , Izvinite , jel i kod vas ovako lepo kao kod nas , i ovako dobro uredjenje , a ti preskocis les , koji lezi na ulici , i gledajuci da ne ugazis u nesto jos gore , kazes , pa .. ne bas ovako lepo
 
Poskupile ruske qrve, nekad su bile 20 maraka a sad 370 dolara. :thumbdown: :super:
Da li si ikada bio u Rusiju. Nemoj na osnovu clanka, sajta, komentara, da govoris o ceni kurvi. Mozda je u pitanju neka pijana budala, a ima ih-pune su ulice. Ima u Rusiji prostittutki i to kakvih- dame prijatelju. Na desetine sam ih sretao, razgovarao, medju njima mnogo intelektualki, bar kada sam JA bio, pre 10-15 godina. Tamo , kao i u Bosni a pre svega Banjaluci, po 5-6 pa i do osam zena devojaka na jednog muskarca.
A sto se tice prodaje, da se vratim na temu, pa imas ih i kod nas. Muz "izdaje", "unajmljuje" zenu, otac cerku itd. Ima toga i kod nas.
 
Poslednja izmena:
Druze, nije samo Sibir Rusija. U Sibiru, i u onim zapizdinama ispod Urala je najgore... U Rusiji ima i mnogo drugachijih primera... Moskva je npr. najskuplji grad na planeti... Mislim, bezveze ti je ovo. Mogu i ja sada da izvuchem josh gori primerak shest puta od ovoga iz Amerike... Krek mame iz geta koje prodaju decu za 200$... Ma nemoj, molim te... Po tome je onda Amerika josh crnja od Rusije... A mogu i odavde da ti izvuchem primerke... A o tome bolje necemo...

Sibir u stvari je vodeci po visini plata, u nekim oblastima i vishe nego u Moskvi. Ako je tako u oblastima bogatim naftom, gasom i drugim priorodnim resursima, kako je u unutrashnjosti Rusije? Tachno je da toga ima svugde, ali u Rusiji je to NORMALNA pojava.
 
Druze, nije samo Sibir Rusija. U Sibiru, i u onim zapizdinama ispod Urala je najgore... U Rusiji ima i mnogo drugachijih primera... Moskva je npr. najskuplji grad na planeti... Mislim, bezveze ti je ovo. Mogu i ja sada da izvuchem josh gori primerak shest puta od ovoga iz Amerike... Krek mame iz geta koje prodaju decu za 200$... Ma nemoj, molim te... Po tome je onda Amerika josh crnja od Rusije... A mogu i odavde da ti izvuchem primerke... A o tome bolje necemo...

Kako bez veze? Nema to u Americi samo u Rusiji.

A ovog njihovog novog sveca Obamesiju, crnkinja iškolovala beruċi pamuk po pamučnim gaċama. :manikir:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top