broj partnera statisticki

U zapadnoj Evropi (njihovu statistiku sam citao) u proseku svaki pripadnik ljudske vrste ima oko 5 partnera u zivotu i ima sex oko 1560 puta... Pa ti vidi. A onaj frajer 25/20 ili laze ili je za psihijatrijsko lecenje jer ima problem u socijalizaciji, ali o tome drugom prilikom!
 
A sto bi bilo cudno 20 za 25 godina? ... Mozda covek racuna one sitne vezice od po nedelju dana...

Moja odokativna procena je da prosecno covek u zivotu ima 5-10 ozbiljnijih veza... Ovakva procena opada ako covek rano udje u bracne vode (i ne izadje iz njih za godinu dana)...
 
Incognito:
A sto bi bilo cudno 20 za 25 godina? ... Mozda covek racuna one sitne vezice od po nedelju dana...

Moja odokativna procena je da prosecno covek u zivotu ima 5-10 ozbiljnijih veza... Ovakva procena opada ako covek rano udje u bracne vode (i ne izadje iz njih za godinu dana)...
To je kao ono na topic-u o najduzem i najkracem sexu. Svima, kao, najkrace 10-ak minuta! NIJE NEGO! A u pravu si i za njegovo verovatno racunanje vezica od po poljubac ili dva i za ovo da kod nas covek ima u zivotu oko 5 do 10 veza , bez braka pre 28 ili 30.
 
pa meni je to 'prosecno' onako prilicno neoredjeno, prosecno za zivota, prosecno do recimo braka, prosecno za neku mozda "ninfu" ili "ninfa", pa onda za gay populaciju, pa za one koji jos uvek veruju u ljubav :lol: , i bla, bla, bla, uglavnom sam ja nesto razmisljala o tim anketama, pa me zanimalo ko ustvari spada u ispitanike, imala sam neki utisak da su po pros. broju odnosa u toku godine, u pitanju iskljucivo neki parovi, mislim da bi ovi ostali sto se 'seksnu' tek ponekad opasno pokvarili prosek :lol:
Tako da po meni broj partnera nema bas nekog prevelikog znacaja za 'ocenu' necijeg sex life-a, Ok svaki novi, ti 'unese' nesto novo, ali stvarno 'kontam' da je sam broj krajnje irelevantan. ( jedino mozda onima, koji jedva cekaju nekom da okace etikete tipa: "profukljaca", "drolja", "uf super iskusan tip" i sl.
 
inace, pade mi sad na pamet ( ako je ipak rec o sex partnerima ), prica , odnosno tekst, iz nekadasnjeg M magazina, koji je nosio naslov "Kako racunaju pametne devojke" :lol: naime poenta je bila da kada od stvarnog broja gore pomenutih, odbacis : one night stand, lose ljubavnike, one kojima se ne secas vise ni imena, neke 'avanturice' i sve sto bi jos moglo ici uz to, broj se svede na "pristojnih" 1 ili 2 kom. :lol: , tako da ispada da je vecina devojaka ( za muskarce ne znam) 'prakticno nevina tj.cedna' (kako rece Vudi Alen u "Mocnoj Afroditi" :lol: ). Ugl. mozda na konto toga ne bi bilo lose postaviti pitanje : Koliko ste zaista 'pravih'/dobrih ljubavnika/partnera/veza imali ?

( ja prva ne bih smela da kazem :oops: :lol:
 
raindog:
inace, pade mi sad na pamet ( ako je ipak rec o sex partnerima ), prica , odnosno tekst, iz nekadasnjeg M magazina, koji je nosio naslov "Kako racunaju pametne devojke" :lol: naime poenta je bila da kada od stvarnog broja gore pomenutih, odbacis : one night stand, lose ljubavnike, one kojima se ne secas vise ni imena, neke 'avanturice' i sve sto bi jos moglo ici uz to, broj se svede na "pristojnih" 1 ili 2 kom. :lol: , tako da ispada da je vecina devojaka ( za muskarce ne znam) 'prakticno nevina tj.cedna' (kako rece Vudi Alen u "Mocnoj Afroditi" :lol: ). Ugl. mozda na konto toga ne bi bilo lose postaviti pitanje : Koliko ste zaista 'pravih'/dobrih ljubavnika/partnera/veza imali ?

( ja prva ne bih smela da kazem :oops: :lol:
Same here :)
 
Milow:
raindog:
inace, pade mi sad na pamet ( ako je ipak rec o sex partnerima ), prica , odnosno tekst, iz nekadasnjeg M magazina, koji je nosio naslov "Kako racunaju pametne devojke" :lol: naime poenta je bila da kada od stvarnog broja gore pomenutih, odbacis : one night stand, lose ljubavnike, one kojima se ne secas vise ni imena, neke 'avanturice' i sve sto bi jos moglo ici uz to, broj se svede na "pristojnih" 1 ili 2 kom. :lol: , tako da ispada da je vecina devojaka ( za muskarce ne znam) 'prakticno nevina tj.cedna' (kako rece Vudi Alen u "Mocnoj Afroditi" :lol: ). Ugl. mozda na konto toga ne bi bilo lose postaviti pitanje : Koliko ste zaista 'pravih'/dobrih ljubavnika/partnera/veza imali ?

( ja prva ne bih smela da kazem :oops: :lol:
Same here :)



E, ovako vec moze :wink:
 
:roll:Ako racunam svoje ozbiljne veze. :oops: Bas sam tanak sa te strane s.Sa svojom sadasnjom suprugom,samo tri zene.Ako racunam ozbiljne veze sa muskarcima.Onda jos +2.
A ako racunam ono sto je bilo u domenu moga posla. :roll: Odokativno.Mozda 100-150 partnerki.I pola od toga tipova.Dosad oko dvesta do trista osoba.
Sve u svemu.Deluje preterano.ali ako uzmemo u primer jednu moju bivsu koleginicu koja je vodila statistiku oko dve do tri hiljade osoba za nekih desetak godina.Sve u svemu mnogo.A jos se nije ispostila.Sto znaci da ribe i zene neopravdano izbegavaju sex. :lol:
 

Back
Top