broj partnera statisticki
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: broj partnera statisticki

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano broj partnera statisticki

da li neko zna mozda koliki je prosecan broj partnera za muskarce, a koliki za zene, kod nas, u Evropi,...? zanima me i gde to moze da se procita, ako niko ne zna napamet...hvala unapred. 8)

Podrazumevano

Za muškarce od 0 do 5462
    Za žene od 0 do 5462
    Molim i drugi put :wink:

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

haha, bas duhovito...zanima me prosecan broj...

Podrazumevano

Jooj, čiji si ti mali?
    Koliko puniš godinica?

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Durex je radio anketu slicnog sadrzaja.
    Radjeno je ikod nas, ali ne znam da li su dostupni rezultati. U svakom slucaju mozes proveriti na njihovom sajtu.

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

zasto te zanimaju moje godinice? One su moja stvarcica, ne tvoja, draga postovana drugarice-apotekarice...
    Znam da se dame ne pitaju za godine, pa cu tebe zato slobodno upitati koliko imas ti godinica?

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

bio sam na durexovom sajtu, i nisam uspeo da skinem onaj pdf dokument u kome su opsirni rezultati...mozda nekome uspe da se otvori, pa ako se to desi, moze da mi ih posalje na naznaceni mail...hvala toj diiiivnoj osobi unapred...

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a zasto sam ne napravis anketu ,
    pitaj ove ljude ovde koliko su partnera imali i sam napravi prosek...
    i eto odgovora na tvoje pitanje... :wink:

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio angeLgirL
    a zasto sam ne napravis anketu ,
    pitaj ove ljude ovde koliko su partnera imali i sam napravi prosek...
    i eto odgovora na tvoje pitanje... :wink:
    zato sto bi takva tema bila zakljucana obzirom da vec postoji

Podrazumevano

Citat Original postavio Tumaralo
    zasto te zanimaju moje godinice? One su moja stvarcica, ne tvoja, draga postovana drugarice-apotekarice...
    Znam da se dame ne pitaju za godine, pa cu tebe zato slobodno upitati koliko imas ti godinica?
    Sta pizdis, pokvarila ti se kolica pa si besan, neuklapas se u prosek za svoje godine?

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ako moze na dalje bez ujedanja sa obe strane... please

Primećen član Srdj@n (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

25 god, 20

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

U zapadnoj Evropi (njihovu statistiku sam citao) u proseku svaki pripadnik ljudske vrste ima oko 5 partnera u zivotu i ima sex oko 1560 puta... Pa ti vidi. A onaj frajer 25/20 ili laze ili je za psihijatrijsko lecenje jer ima problem u socijalizaciji, ali o tome drugom prilikom!

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

A sto bi bilo cudno 20 za 25 godina? ... Mozda covek racuna one sitne vezice od po nedelju dana...

Moja odokativna procena je da prosecno covek u zivotu ima 5-10 ozbiljnijih veza... Ovakva procena opada ako covek rano udje u bracne vode (i ne izadje iz njih za godinu dana)...

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    A sto bi bilo cudno 20 za 25 godina? ... Mozda covek racuna one sitne vezice od po nedelju dana...

Moja odokativna procena je da prosecno covek u zivotu ima 5-10 ozbiljnijih veza... Ovakva procena opada ako covek rano udje u bracne vode (i ne izadje iz njih za godinu dana)...
    To je kao ono na topic-u o najduzem i najkracem sexu. Svima, kao, najkrace 10-ak minuta! NIJE NEGO! A u pravu si i za njegovo verovatno racunanje vezica od po poljubac ili dva i za ovo da kod nas covek ima u zivotu oko 5 do 10 veza , bez braka pre 28 ili 30.

Aktivan član didy_yu (avatar)
    Učlanjen
    21.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Citat Original postavio Srdj@n
    25 god, 20

Meni je ovo ok ,nista nenormalno ops: Ako je poceo u 18-oj ,to dodje skoro tri devojke godisnje ,jel ?Sta tu ima cudno??

Učlanjen
    21.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Zasto niko ne odgovara na ovo ?? Bas me zanima koliko je to "prosecno" za vecinu od vas ??

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio didy_yu
    Zasto niko ne odgovara na ovo ?? Bas me zanima koliko je to "prosecno" za vecinu od vas ??
    50% naroda ustaje u 7 ujutru, drugih 50% ustaje u 9 ujutru. prosecno gledano narod se dize u 8 ujutru... :?

Ali niko se ne dize u 8

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano

pa meni je to 'prosecno' onako prilicno neoredjeno, prosecno za zivota, prosecno do recimo braka, prosecno za neku mozda "ninfu" ili "ninfa", pa onda za gay populaciju, pa za one koji jos uvek veruju u ljubav , i bla, bla, bla, uglavnom sam ja nesto razmisljala o tim anketama, pa me zanimalo ko ustvari spada u ispitanike, imala sam neki utisak da su po pros. broju odnosa u toku godine, u pitanju iskljucivo neki parovi, mislim da bi ovi ostali sto se 'seksnu' tek ponekad opasno pokvarili prosek
    Tako da po meni broj partnera nema bas nekog prevelikog znacaja za 'ocenu' necijeg sex life-a, Ok svaki novi, ti 'unese' nesto novo, ali stvarno 'kontam' da je sam broj krajnje irelevantan. ( jedino mozda onima, koji jedva cekaju nekom da okace etikete tipa: "profukljaca", "drolja", "uf super iskusan tip" i sl.

Primećen član
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

a jel pricamo o sex partnerima ili o vezicama i vezama?

mislim,nisam bas skapirala

:wink: :wink: :wink:

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano

inace, pade mi sad na pamet ( ako je ipak rec o sex partnerima ), prica , odnosno tekst, iz nekadasnjeg M magazina, koji je nosio naslov "Kako racunaju pametne devojke" naime poenta je bila da kada od stvarnog broja gore pomenutih, odbacis : one night stand, lose ljubavnike, one kojima se ne secas vise ni imena, neke 'avanturice' i sve sto bi jos moglo ici uz to, broj se svede na "pristojnih" 1 ili 2 kom. , tako da ispada da je vecina devojaka ( za muskarce ne znam) 'prakticno nevina tj.cedna' (kako rece Vudi Alen u "Mocnoj Afroditi" ). Ugl. mozda na konto toga ne bi bilo lose postaviti pitanje : Koliko ste zaista 'pravih'/dobrih ljubavnika/partnera/veza imali ?

( ja prva ne bih smela da kazem ops:

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio raindog
    inace, pade mi sad na pamet ( ako je ipak rec o sex partnerima ), prica , odnosno tekst, iz nekadasnjeg M magazina, koji je nosio naslov "Kako racunaju pametne devojke" naime poenta je bila da kada od stvarnog broja gore pomenutih, odbacis : one night stand, lose ljubavnike, one kojima se ne secas vise ni imena, neke 'avanturice' i sve sto bi jos moglo ici uz to, broj se svede na "pristojnih" 1 ili 2 kom. , tako da ispada da je vecina devojaka ( za muskarce ne znam) 'prakticno nevina tj.cedna' (kako rece Vudi Alen u "Mocnoj Afroditi" ). Ugl. mozda na konto toga ne bi bilo lose postaviti pitanje : Koliko ste zaista 'pravih'/dobrih ljubavnika/partnera/veza imali ?

Same here

Učlanjen
    21.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Citat Original postavio Milow
    Citat Original postavio raindog

Same here

E, ovako vec moze :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ako racunam svoje ozbiljne veze. ops: Bas sam tanak sa te strane s.Sa svojom sadasnjom suprugom,samo tri zene.Ako racunam ozbiljne veze sa muskarcima.Onda jos +2.
    A ako racunam ono sto je bilo u domenu moga posla. Odokativno.Mozda 100-150 partnerki.I pola od toga tipova.Dosad oko dvesta do trista osoba.
    Sve u svemu.Deluje preterano.ali ako uzmemo u primer jednu moju bivsu koleginicu koja je vodila statistiku oko dve do tri hiljade osoba za nekih desetak godina.Sve u svemu mnogo.A jos se nije ispostila.Sto znaci da ribe i zene neopravdano izbegavaju sex.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Izvinjavam se a dali ti to pricas o poznanstvima ili..?
    Smanji malo :wink: .
    Kako mislis da te stignemo

Slične teme

1. Kakvog bi partnera zeleli a kavog partnera "dobijamo"..
    Autor emily2 u forumu Astrologija odnosa
    Odgovora: 211
    Poslednja poruka: 27.06.2013., 16:14
  2. MATEMATICKI I STATISTICKI PARADOKSI
    Autor bobos u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.08.2006., 21:32
  3. Koliko je vazan broj partnera?
    Autor Bosancica2005 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 02.04.2005., 01:27
  4. Evolucija statisticki nemoguca (?!)