Kletve, bajanje, vradžbine

Skida se tako sto se uzme jedan zablji batak i jedno krilo,levo, od sismisa,pa se po noci s pun mesec zapali vatrica,trci u krug sa krilom i batakom i peva "op mala bosonoga kako zivis bez onoga" 37 puta sve pljuvajuci uz to :mrgreen:
 
Koriostio sam opciju za pretraživanje foruma i čudi me da nema ova tema.

Dakle, kada neko nekoga izbaje, nešto mu izvrača ili beci kletvu, kako se posle uklanja?

Odes kod osobe koja to vidi,odradis neki ritual i onda si slobodan :)
Znam nekoliko ljudi koji su isli da se "ciste" od kletve,i price u jezive,meni malo stupidne.

Od rituala na groblju,do bacanje nekih gluposti sa mosta u ponoc,topljenje bakra,valjda...znam da je neki metal,onda salivanje straha...
Ono sto me najvise nervira u svim tim pricama je to sto se te osobe koje se time bave,skidaju kletve i sl. pozivaju na Boga,svetitelje,Crkvu.
 
hahahahaahaaaaaa.....:confused:
užas.
kao jedna žena kod nas što radi...imala je tri ćerke i pošto-poto hoće da rodi sina. išla je kod svih tih mamlaza koji gataju i jedne noći je muž uhvatio kako mokri po sekiri u ponoć za vreme punog meseca.
rodila je bliznakinje, tako da sad ima 5 ćerki, a muž je premlatio kao tarabu (zbog zapišavanja sekire).
 
Postoje crna i bijela magija.Bijela magija je npr.salijevanje straha i otklanjanje crne magije.Ima vise nacina za skidanje crne magije.Treba otici kod nekih vidovnjaka ili hodze i oni ce da odrade neki rutual i da kazu sta treba raditi da se zastiti od crne magije.Obicno prave neke napitke i daju tisovinu.Neki ljudi koje poznajem imali su ruzna iskustva sa crnom magijom i stvarno vjerujem da to postoji.Neki su obolili od magije,neki nemaju srece u porodici,ljubavi,poslu;svadje u kuci,nekima umiru zivotinje,neki urade stvari koje nikada ne bi...Od magije se moze cak i umrijeti.Ti ljudi sto se bave sa skidanjem magija,oni je nekome i stavljaju.Znaci,nekome skine magiju i pomogne,a nekome stavi crnu magiju...Treba se dobro paziti,jer magija se moze svakako staviti na nekoga,preko odjece,nakita i nekih drugih licnih stvari.Ako neke stvari izgubimo ili nestanu nam,a poslije ih nadjemo,to je najbolje ne uzimati nazad...
 

Back
Top