Volim Novi Sad jer...

...jer je mali&velik,15 min. peske sa jednog na drugi kraj
...jer se "kuva" najbolji picigen
...jer kad odes na pijacu i vracas se sa necim u kesi,komsija ce prvo pogledati sta nosis
pa ti se tek onda javiti(to daje malo "shmek" sela),preterano. :)
...jer je ko shvajcarski sir(rupe po putevima,na keju,centru,svuda...)
 
Volim Novi Sad jer...
-ga seljaci jos nisu upropastili kao moj grad
-su ljudi ljubazni i nasmejani
-su zene tamo lepe
-sam se u njemu uvek odlicno provodio
-je jeftiniji od Beograda
-nije brdovit...........
 
bezi Iggi ...da nam ne usmrdis NS...voli ga ali iz Bg..manje se osecas...
ja volim svoj grad jer nemamo ovakvih debila kao Iggi..koji ljude dele na ovakve i onakve..zato sam ponosan na Novi Sad...
 
Zato sto biciklom ili peske mogu po celom gradu,volim centar grada, volim muzeje po gradu,tvrdavu, Exit,Dunav,kej, zato sto ljudi koje volim, sa kojima sam isla u skolu, druzila se i sl. zive u NS...
Pricala mi je drugarica kako je koleginica njegog brata, dosavsi iz Srbije da studira u NS, prvih dana je bila potpuno sludena ...u fazonu, gde sam to ja...cas madarski,cas srpski, cas slovacki itd...E pa ja i to volim u NS...
 
'nista nije kao sto je bilo...' da li ovde jos ima nesto da se voli? novi ljudi, nove navike, obicaji i ljubavi... sad ga neki drugi 'vole'. mi smo samo ostali da zivimo u njemu. odavno smo trebali biti evropljani, ostali smo samo novosadjani... utesna nagrada. sto rece gost 'nemam izbora'...
 
Dolcezza:
raindog:
...ima lepa groblja, pa kad umres (od dosade) u njemu, mozes i da uzivas u lepoj hladovini :lol:

leba ti! :shock: a sta ti radis u slobodno vreme?! citas stranice sa maturantima kad te groblja fasciniraju? :shock: idi malo do grada pa neces umreti od dosade!!!!!! 8)

:lol: Ne, srecice, fascinira me gradsko zelenilo pa su mi pored prelepih cvetnih leja svugde u gradu, prelepa i stara groblja, zbog isto tako starog lepog drveca koje jos niko nije stigao da posece :)
 
Zato sto je on najlepsi grad.
Zato sto nije 100% ispunjen fancy ljudima.
Zato sto se nalazi na obali Dunava.
Zato sto nije siv.
Zato sto u njemu ljudi nisu toliko plitki.
Zato sto mozes setati ulicama i parkovima pevajuci naglas a da te ljudi ne gledaju popreko :)
Zato sto nije prazan.
Zato sto ga volim :)
Zato sto zivim u njemu.
 
Volim NS sto mi ne treba vise od 5 minuta od faxa do kafe u Macchiatu, a ako tamo nema mesta, jos samo 5 minuta do Opere. 8)
Volim NS zato sto cela ekipa moze da se skupi negde za 5 minuta kad ih pozovem!!! :D :D
Volim NS jer je taman toliko mali-veliki da kad skoknem do grada naidjem bar na jednu poznatu osobu!!
Volim NS jer ima taman dovoljno mesta za islaske da se ne srecem sa bivshim! :twisted:
 

Back
Top