Steži kaiš....

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Kažu naši političari "svetska kriza je...narod mora da stegne kaiš..." i ništa tu ne bi bilo neobično,ovaj narod je navikao da ćuti i trpi,da sami sebi na gradskim nivoima ne podižu platu za 30%???
 
znaci demokrate digli sebi plate za 30% u gradu beogradu

I JOS TA STOKA hoce da im mi gradjani ostatka Srbije FINANSIRAMO METRO

Mi bre iovamo nemamo pola ulica asfaltiranih a oni sebi daju plate od 5 do 20.000 eura iz budzeta i jos oce da se od poreza koji se nama uzme finansiraju projekti koji bi trebalo da se finansiraju iz budzeta grada!

Ako se to izglasa ja proglasavam gradjansku neposlusnost i nikakav porez ovoj bagri necu vise placati!
 
Ako sam ja to dobro razumeo, juce na RTS-u kod Olivere Kovacevic gostovao je tajkun Drakulic i ministar Milosavljevic,
i rekao je da:
"se nada da ce im vlada ispuniti obecanja i pomoci, valjda njemu Miskovicu i ostalim takozvanim privrednicima sa 500 mil. evra,
iz budzeta, zbog SEKE(svetske ekonomske krize).
Neka me neko demantuje sto pre.
 
Tih 30% se odnosilo na gradsku vladu u Smederevu,a pošto je kod demokrata svuda isto.....
Vidim Peđu na svim medijima daje danas izjavu o tome da je Železara stala...a u emisiji pre tri meseca,na moje pitanje šta će biti ako Železara stane sa radom je odgovorio da do toga ne može da dođe....
 

Back
Top