Lakiša - bela pufnica

tanja&laki

Aktivan član
Poruka
1.346
Dobar dan ja sam Laki ili Lakiša. Oštenjen sam 18.3.2008 i početkom juna sam se doselio u Novi Sad ( što bi rekli ja sam dođoš).



i nastala je opšta frka po kući. Svi su se uzmuvali pa da li je gladan, žedan... a ja sam ih samo posmatrao

 
Vrlo brzo sam shvatio da je obilaženje familije i prijatelja omiljen način proveođenja vremena u našoj porodici, pa sam i ja krenuo u obilaske. Ovo je moja prva poseta i moj prvi prijatelj.
 

Prilozi

  • sl3.jpg
    sl3.jpg
    38,9 KB · Pregleda: 9
Razvio sam i veliku strast prema čarapama. Prvo sam ih nalazio svuda, a onda su počeli da ih sklanjaju :dash: pa sam ponekad bio primoram i silu da primenim da bih ih osvojio.



Inače pored ove ljubavi otkrio sam više svojih talenata, ja sam jako svestran pas.Najlepše mi je bilo letos kad smo išli na plac. Tu sam odlučio da i ja dam svoj doprinos pa sam iz sve snage kopao ne bi li se rešio prokletih voluharica. NA moj užas niko nije shvatio moje plemenite namere :dash: i još su VIKALI na mene. Isto tako sam uspešno lajao iz zasede na prolaznike i bicikliste:per:, te sam naročito voleo.
Evo mene na placu uživam

 
Dobar dan ja sam Laki ili Lakiša. Oštenjen sam 18.3.2008 i početkom juna sam se doselio u Novi Sad ( što bi rekli ja sam dođoš).



i nastala je opšta frka po kući. Svi su se uzmuvali pa da li je gladan, žedan... a ja sam ih samo posmatrao


Лаки, пријатељ Аки те поздравља!
Имате много тога заједничког види се из авиона!z:dd:
 

Back
Top