Pismo Deda Mrazu!

Deda Mraze,deda Mraze
ne skreci sa staze
ne oklevaj ne dremaj
vec poklone spremaj....:)

:klap::klap::klap:
baš htedoh da napišem ali pošto si me pretekla, moram da napišem nešto drugo
(uzgred, ovu pesmu sam naučila starijeg sina 5god, da otpeva deda mrazu kad bude primao paketić)
volela bih da Deda mraz ove godine donese mir u srcu radost, slogu među ljudima. ljubav među najbližima i zdravlje, da nam da marljivosti
može i materijalno blagostanje
 
Poslednja izmena:
Ja verujem al od njega zelim samo da odnese i obrise sve stranke u Srbiji zbog njih narod propade...Bila je samo jedna al tada tako vredna...sad milion ih ima al nas ubise u pojam...

Sad celoj Srbiji i narodu u njoj nasoj majci napacenoj daj mir zdravlje i srecu i naravno najvise novca da nam se deca ne muce i prodju kao mi da im ne propadne mladost...

Sad licno meni jedan skroman stancic da se ne selim vise i jedan dobar posao da radim i zaradim te novce...i sunca za moju decu i svu decu Sveta....
 
Poslednja izmena:
Dragi Deda Mraze

Dokle ces da lazes decu?! ; ))))))
Aj i ja da pozelim nesto...mada znam da mi neces ispuniti zelju. Zelim da uskoro vidim prijatelje iz Srbije. Naravno, to podrazumeva kartu (povratnu), dzeparac (pa, kako!!!) i jedan kofer (ovaj mi se raspao!)...

Hvala, unapred, sto mi ne dajes lazna obecanja!
 
Hm....deda mrazz:)dali postoji ili ne,pa ako verujes verovatno postoji!
Ja nisam ga nikad gnjavila zeljama...te ispuni mi ovo,te ono itd. ali sad imam jednu zelju.pa ovako DEDA MRAZE: ako si pravi Deda Mraz ti uradi nesto pa mi ispuni zelju i posaljiga ga meni ON je moj zivot i ja bez njega neumem da disemz:(............
 
Hm....deda mrazz:)dali postoji ili ne,pa ako verujes verovatno postoji!
Ja nisam ga nikad gnjavila zeljama...te ispuni mi ovo,te ono itd. ali sad imam jednu zelju.pa ovako DEDA MRAZE: ako si pravi Deda Mraz ti uradi nesto pa mi ispuni zelju i posaljiga ga meni ON je moj zivot i ja bez njega neumem da disemz:(............

ovo ce Deda Mrazu da slomi staro srce,..z:dd:
 

Back
Top