Biram po bojama

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Brighton, England

Istrazivaci u drzavnom institutu u Brajtonu, posle 2 godine istrazivanja, dokazali su da muskarci razlicito reaguju kada su u pitanju zene sa razlicitom boje kose.
Vodeci experiment u tri kontrolne grupe tokom 2 godine istrazivanja, dr. Lambeth Victoria je dokazao sledece : Da muskarci sa smedjom boje kose, sexualno su neaktivniji na zene sa plavom bojom kose, navodeci rezultate iz prve kontrolne grupe zena I muskarcaca…Muskarci sa crnom kosom su sexualno aktivniji sa zenama koje imaju crnu ili smedju boju kose …a muskarci sa plavom ili ridjom bojom kose, sexualno su ne aktivniji sa zenama smedje I crne kose.
Zapanjuje I podatak, koji otkriva dr. Lambeth da kada su zenama iz sve tri kontrolne grupe, promenuli boju kose da su muskarci I dalje reagovali isto I ako su se znali sa tim istim zenama.

Pitanje : da li je moguce da muskarci reaguju na neke zene intezivnije ako im godi njihova boja kose ili da reaguju hladno I odbojno ako ih ne privlaci odredjena boja kose I ako su npr. te zene veoma zgodne ?
 
Kako niko nece smedje i crne..mene take vise privlace od plavusica..ridje ne uzimam u obzir posto su uglavnom vestacke:D
Па виде ли ти шта направише ови статистичари, или ко већ.
Ја нисам упознала мушкарца да воли плавуше, ал’ сад видим неки паметни закључили другачије.
Реко’, да л’ да се селим у Јужну Америку ил’ да се фарбам. :think:
Лакше ми ово прво.
Нећу да будем плава :besna:
 
Па виде ли ти шта направише ови статистичари, или ко већ.
Ја нисам упознала мушкарца да воли плавуше, ал’ сад видим неки паметни закључили другачије.
Реко’, да л’ да се селим у Јужну Америку ил’ да се фарбам. :think:
Лакше ми ово прво.
Нећу да будем плава :besna:

:lol:a cekaj..ne verujem da si prirodna plavusa..ne treba previse experimentisati..znam pojedine prelepe crnke koje se upropastise..od boje do duzine:dash:
 
Aj baci fotku:rumenko::De al tuga me uhvati stvarno..kao naslikana da se upropasti:neutral:
Е немој да ме чикаш.
Један тако навалио, баци фотку, баци фотку.
Ја кажем, ма нећу да ти будим чежњу. А он запео...
И ја ставих фотку у албум.
И више га не видех на форуму. :rumenko:
 
Е немој да ме чикаш.
Један тако навалио, баци фотку, баци фотку.
Ја кажем, ма нећу да ти будим чежњу. А он запео...
И ја ставих фотку у албум.
И више га не видех на форуму. :rumenko:

:lol:pa jel se uplasio il zaljubio..ocu bre da te cikam tek sad:zag:
 
zapanjuje me da vam je promakao ovaj deo texta :

Zapanjuje I podatak, koji otkriva dr. Lambeth da kada su zenama iz sve tri kontrolne grupe, promenuli boju kose da su muskarci I dalje reagovali isto I ako su se znali sa tim istim zenama.
 
zapanjuje me da vam je promakao ovaj deo texta :

Zapanjuje I podatak, koji otkriva dr. Lambeth da kada su zenama iz sve tri kontrolne grupe, promenuli boju kose da su muskarci I dalje reagovali isto I ako su se znali sa tim istim zenama.
Ама, ја не схватам ово истраживање.
Како су закључили ко је с ким сексуално активнији?
Шта је то било, свако са сваким?
Како то раде Енглези? :dontunderstand:
 

Back
Top