...ova tema je ozbiljna...

shta je sad ovo?

  • ...opet si se pro*****o...

  • ...pa ti i nisi bash bilde...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...koliko mozze da vas povredi osoba kojoj niste nishta od sebe dali, kojoj niste pruzzili poverenje ili ljubav, mislim mozzda mozze da proba da vas uvredi ili ponizi, ali ne ostavlja to neke tragove, osim ako nije istina od koje bezzite, ali to je vetj druga pricha...?
...a, neko kome ste dali deo sebe ili makar dali do znanja da ima rezervisano mesto u veshem srcu, koliko nekim nepromishljenim aktom, ili josh gore potcenjivanjem vashe inteligencije i loshom procenom vaashih dela, mozze da vas uzdrma...?
...morash ulozziti puno truda da bi mogao da shvatish choveka i da mu ne nanesesh zlo...?
...ne znam da li me je razocharala ili me je samo pogreshno procenila, da li da joj oprostim ili da li imam shta da joj prashtam......:hahaha:
...imam ja svoje trenutke...
 
...koliko mozze da vas povredi osoba kojoj niste nishta od sebe dali, kojoj niste pruzzili poverenje ili ljubav, mislim mozzda mozze da proba da vas uvredi ili ponizi, ali ne ostavlja to neke tragove, osim ako nije istina od koje bezzite, ali to je vetj druga pricha...?
...a, neko kome ste dali deo sebe ili makar dali do znanja da ima rezervisano mesto u veshem srcu, koliko nekim nepromishljenim aktom, ili josh gore potcenjivanjem vashe inteligencije i loshom procenom vaashih dela, mozze da vas uzdrma...?
...morash ulozziti puno truda da bi mogao da shvatish choveka i da mu ne nanesesh zlo...?
...ne znam da li me je razocharala ili me je samo pogreshno procenila, da li da joj oprostim ili da li imam shta da joj prashtam......:hahaha:
...imam ja svoje trenutke...
Ово прво нећу ни да коментаришем.
А ово друго уздрма ... много. И много боли. У почетку.
Касније све дође на своје. Схватиш да таква особа ипак није вредна патње.
А ово о разочарењу и процени не разумем.
Опрости и продужи даље ... сам ... јер шта значи ово – да ли ме је само лоше проценила?
А да те је другачије проценила била би боља према теби или ... шта?
:dontunderstand:
 
Mene mogu svi da povrede...samo sto je jacina te povrede ekvivalentna tome koliko mi je do nekoga stalo...na bilo koji nacin...
A najlakse i najjace me moze povrediti neko do koga mi je jako stalo, kome sam verovala...prihvatila ga kao deo sebe i svog zivota... I onda znam da budem jako tuzna...razocarana...i u sebe... Trazim svoju gresku...iako je nekad nema...
Osetljiva jesam...prilicno...ali sam i naucila da se brzo regenerisem...mada, nikad ne skroz...
 
Mnogo toga se vidi i procita izmedju redova..treba se sa rezervom davati na zalost..objasniti im da rade na svoju stetu i da se ne trebaju svetiti nekome ko im zeli dobro..nekima ni crtanje ne pomaze..da bi opet podcenili inteligenciju misleci ako im pokazes emocije da nas mogu pomeriti..licno me nikako ne mogu povrediti preko granica koje sam postavim a to je samo pomisao da sam uzaludno trosio vreme na takve osobe
 
...koliko mozze da vas povredi osoba kojoj niste nishta od sebe dali, kojoj niste pruzzili poverenje ili ljubav, mislim mozzda mozze da proba da vas uvredi ili ponizi, ali ne ostavlja to neke tragove, osim ako nije istina od koje bezzite, ali to je vetj druga pricha...?
...a, neko kome ste dali deo sebe ili makar dali do znanja da ima rezervisano mesto u veshem srcu, koliko nekim nepromishljenim aktom, ili josh gore potcenjivanjem vashe inteligencije i loshom procenom vaashih dela, mozze da vas uzdrma...?
...morash ulozziti puno truda da bi mogao da shvatish choveka i da mu ne nanesesh zlo...?
...ne znam da li me je razocharala ili me je samo pogreshno procenila, da li da joj oprostim ili da li imam shta da joj prashtam......:hahaha:
...imam ja svoje trenutke...

napisi na pirpa pitanje i stavi pod jastuk...pa jutro je pametnije od veceri i tako to...:think:
 

Back
Top