Program koji pravi spisak programa sa CD-a

Total Commander ima opciju za stampanje spiska foldera i/ili datoteka (svih ili samo označenih),
na njihovom sajtu možeš naći i dodatni plugin za katalog ...,

Ako ti je potreban jednostavan spisak za dalju obradu otvori dos-prompt i ukucaj npr.

dir_X:\*.*_/s/O:n_>_c:\spisak.txt

UMESTO _ KUCAJ RAZMAK

gde je X oznaka cd uredjaja
i dobićeš kompletan spisak svih foldera i datoteka na cd-u u abecednom redosledu u datoteci spisak.txt na c:.

Napomena: *.* - sve datoteke (i folderi ) * standardni džoker-znak
/s/O:n su primer 'prekidaca'
znak > preusmerava izlaz sa ekrana u datoteku
a kompletan spisak prekidača za dos-ovu dir komadu možeš videti kad otkucaš dir /? tako da
možeš da filtriraš i praviš redosled u spisku po želji
 
:):):)

Nego taj WhereIsIt je dosta dobar program,ali ima jedan problem.Ja sam skenirao negde oko 300-400 GB i sacuvao katalog.Trebalo mi je nekih 5 sati za sve to,da lepo sredim,organizujem,skinem podatke o filmovima sa imdb.com.Medjutim kad sam ga ponovo pokrenuo trazi mi full access password :)Odlepio sam.
Tako da,nemojte da se igrate da licencama i krekovima jer ce vas program na kraju provaliti i zakljucati katalog.Jako je malo ispravnih licenci.
Jeste da je zabranjeno pricati o krekovima,ali ja ovom prilikom upucujem ljude da to nerade,bar ne za ovaj program.Ogromne su sanse da se ispalite na kraju;)
 
Imam krekove za tri starije verzije ali novije 3.8 i 3.9 (nisu stare 4 godine)koje imaju neke funkcije koje stare verzije nemaju,za njih nisam nasao ispravan krek.

Uostalom pogledajte po forumima pa ce vam biti jasno.To je jedan od retkih prgrama koje je malo nezgodno krekovati,tj. nije mu posvecena neka narocita paznja prilikom pravljenja kreka.
Informisite se....

A to za commander za to se zna prilicno dugo,medjutim nije ni blizu whereisit-u.Ali opet sve zavisi sta kome treba.;)

edit: Kako ste samo povrsni.....Pa jel znate vi koliko je verzija izaslo za te 4 godine.Da li sam ja rekao da se radi o toj staroj verziji? Sta reci.....
 
Nisu meni udarili hormoni,nego mi idu na zivce ljudi koji postavljaju svakakva pitanja,daju glupe komentare,misle da su pametni zato sto ce se podsmevati nekome.A da imaju u glavi pola od onoga sto ima taj neko,glava bi im eksplodirala.

Da ste samo malo razmislili ne bi pisali takve gluposti.Sta da vam kazem.

Citajte,informisite se,nemojte da lupate gluposti...
 

Back
Top