RASKID

Ozbiljno. Da li mislis da posle raskida opet pokusas sa istom osobom i pitas da li bi moglo da bude kao pre ? Ili se pitas da li moze da ti bude kao pre no sto si bio sa osobom sa kojom si raskinuo ?
 
Ne znam da li je vracanje resenje. Zavisi od vasih osecanja. Samo sam jednom to uradila i ne zalim. U ostalim slucajevima odzalim sta vec imam za zaliti i, sta cu... Mora se dalje...
 
A što bi bilo kao pre? Pa zbog tog pre ste i raskinuli? Može da bude bolje - ono kao popravili smo se oboje, ili gore. Ne može treće. Kao pre mislim da ne može, pošto imaš svest o onome pre, što onda nisi imao. hahahah (Ozbiljna sam, samo sam baš uozbiljila.)
 
za 4 god nikad se nismo ozbiljnije posvadjali... super smo se slagali... medjutim otisla je da studira... i opet smo dobro funkcionisali par meseci i onda odjednom
 
za 4 god nikad se nismo ozbiljnije posvadjali... super smo se slagali... medjutim otisla je da studira... i opet smo dobro funkcionisali par meseci i onda odjednom

nije odjednom...nesto joj je smetalo..ako je to sto joj je smetalo resivo onda moze...ako je nesto sustinski sto ne moze da se promeni ondak hebi ga
niko ne raskida bez razloga
 
***...bio sam predobar prema njoj... mozda je tu greska bila,ali zasluzila je da budem takav prema njoj,nisam mogao drugaciji biti,ljubav je cudo ali boli u P. M.
 

Back
Top