RASKID

***...bio sam predobar prema njoj... mozda je tu greska bila,ali zasluzila je da budem takav prema njoj,nisam mogao drugaciji biti,ljubav je cudo ali boli u P. M.

e glupe li recenice...jeste u stvari mi svi volimo da nas neko maltretira :)
maa daj covece..najlakse to reci umesto suociti se s pravim problemom
mozda joj je smetalo sto se ne vidjate normalno..otisla je da studira promenila nacin zivota okruzenje...a ti nisi dovoljno bio deo svega toga..aman morala ti je nesto reci, zasto...ako te vise ne voli mozes da dubis na trepavicama..ali ako samo ima stvari tipa toga ne mogu da trpim razdvojenost, to se da resiti..spakujes kofere pa put pod noge
al pricam napamet ne dajes informacije


e jesam draga saveta danas :lol:
 
za 4 god nikad se nismo ozbiljnije posvadjali... super smo se slagali... medjutim otisla je da studira... i opet smo dobro funkcionisali par meseci i onda odjednom

Oti$la draga u Beograd
Sme$taj na$la u studentski grad
Mjesto da studira
Ku
rva me nervira

U jednom krevetu
Dovela cimera... :)

Pozdrav za Antonija Pu$icja, a tebi momche vi$e srecje u sledecem broju..
Chitam danas u novinama da je Vesna Zmijanac razocharana $to joj cerka raskinula sa crncem koji je bio DJ u nekom lokalu sa peskovite plazhe. E sada.. kakve ovo ima veze sa tobom. Ti i cerka Vesne Zmijanac ste slobodni pa bi ste mogli da poku$ate :)
 
kad se jednom raskine moze li opet biti kao pre??

moze da bude i bolje......ona se u medjuvremenu kresne sa par likova(nauci nove tehnike) i onda kad ti se vrati,brraattee,kao da te nesto pregazilo,dobro ti je,zato i ti gledaj da se omastis,negde!!!:cool:
al ne budi glup samo!!!
 
Ko se jednom navuče na studentski dom, povratka nema, žao mi je. Hmm, morao bi da svratim do dole jednog dana, ima li neka menza ili mesto za sretanje ili tako nešto?
 
e glupe li recenice...jeste u stvari mi svi volimo da nas neko maltretira :)
maa daj covece..najlakse to reci umesto suociti se s pravim problemom
mozda joj je smetalo sto se ne vidjate normalno..otisla je da studira promenila nacin zivota okruzenje...a ti nisi dovoljno bio deo svega toga..aman morala ti je nesto reci, zasto...ako te vise ne voli mozes da dubis na trepavicama..ali ako samo ima stvari tipa toga ne mogu da trpim razdvojenost, to se da resiti..spakujes kofere pa put pod noge
al pricam napamet ne dajes informacije

mozda si u pravu,,mozda nece da mi kaze pravi razlog...
 
mozda si u pravu,,mozda nece da mi kaze pravi razlog...

ne poznajem devojku, ali pre ce biti da ne ume da ti kaze ili ne moze, nego da NECE.
mozda nije ni ona svesna razloga u tom smislu da moze da ga formulise recima, ali oseca da ne moze vise... prosto ne ide vise. ja cesto umem da kazem za duge veze koje su pukle - ih, pa dobro, dugo je i trajalo, vreme je za nesto novo. a onda me kritikuju kako sam bezdusna i sto mora da dodje vreme kad treba da se proba nesto novo... pa ne mora. ali tvoja devojka (hm...bivsa) to zeli. da posle 4 godine cimanja sa momkom koji je u drugom gradu proba nesto novo.

i ono "predobar"...grrrr....
 
Mora se probati nesto novo. Nije mi jasno cemu onda duge veze ako smo za probanje? Bolje puno kratkih kres shemica, to je pravi nacin da se sto vise toga isproba. :D
I iskljucena je bezdusnost, te tragedije raskida se ne odigravaju, ne ugradis se u vezu, tako da nema potrebe za cirkusom na kraju.
Najgore je biti predobar, u pravu je decko.
 
a cesto tako momci neki kometarisu bio sam previse dobar. miiisiiim sad bi stavila onog sto rola ocima ali necu nervira me. negooo idi ti ludi malo sa drugarim napolje na koju rakicu i to :))))
 
Da je bio drkadzija otresao bi on nju na vreme, nego decko jos veruje da moze i da je povrati. Pa za nju je definitivno predobar, umesto da je otera u K on se jos nada necemu. Predobar je. Da nije ne bi osecao toliku bol.
 
...i meni se tako čini...:super:
Vidi se da je nagrabusio i da je ubijen u pojam.
bol oseca svako ko voli
ako ta ljubav nije uzvracena

nema veze sa dobrotom.

Da nije dobar ne bi kukao za njom i necem se nadao, cekao je da se vrati, ne, podivljao bi, omrznuo bi je i otisao da trazi novu. Ne bi rizikovao da izgubi njeno postovanje i da ugrozi samopostovanje. Ne znaci da je ona losa osoba ako je raskinula s njim i shutnula ga, ali on je predobar za nju, ne mrzi je, i dalje je uprkos svemu voli.
 
dobro
ne bas svako
preterah u generalizaciji

u svakom slucaju
koliko kapiram
ona je losa jer ga vise ne voli?
bad bad girl

e da, to je to sto mi smeta.
ja njega vise ne volim i hocu da raskinem, ali ne zato sto je on nesto uradio , nego prosto vise ne zelim biti u vezi
i onda on kaze da je bio previse dobar prema meni.
a ja nisam dovoljno dobra da bih to znala da cenim , pa ga prema tome ni ne zasluzujem i zla sam sto ga ostavljam i sto ga ne volim kad je tako dobar i kad me tako voli.

nije mi se desilo ovo sto sma napisala, pisem u 1. licu jer je prostije...
 
Da nije dobar ne bi kukao za njom i necem se nadao, cekao je da se vrati, ne, podivljao bi, omrznuo bi je i otisao da trazi novu. Ne bi rizikovao da izgubi njeno postovanje i da ugrozi samopostovanje. Ne znaci da je ona losa osoba ako je raskinula s njim i shutnula ga, ali on je predobar za nju, ne mrzi je, i dalje je uprkos svemu voli.


iz prilozenog se ne vidi da li je on predobar za nju, jer se ni iz cega ne vidi koliko je ona dobra ili losa. o njoj znamo samo da ga je ostavila.
 
on je predobar jer je voli (+kuka, nada se, ceka)
a ona je manje dobra jer ga vise ne voli?

ako je tako, dacho,
apsolutno
se ne slazem s tvojim zakljuckom
 

Back
Top