ex

Dita°

Primećen član
Poruka
959
Imate decka/devojku i zivite zajedno.
Jednog dana njegova/njen ex hoce da vam dodje u goste, jer nisu se videli ljudi godinama. :roll:
Onda zamisljate kako trebate da ih ljubazno primite, gledate kako njih dvoje caskaju, secaju se lepih vremena, bla bla bla..

Sta bi ste uradili/razmisljali/rekli u takvoj situaciji? :lol:
 
ako mi bas smeta takva situacija
zamolila bih
da njihovo nalazenje.. i druzenje...
bude van kuce..

mada
znajuci sebe..
verovatno bi mi bilo sasvim prihvatljivo i ok
 
e da dragi zaboravih da ti kazem i moj bivsi dolazi na veceru...bas cemo se svi lepo druziti :lol:

neki normalan ljudski kontak, pogotovo ako sam ja jos tu..zasto bi mi smetalo...ne bih imala razloga da se osecam ugrozeno
 
Imate decka/devojku i zivite zajedno.
Jednog dana njegova/njen ex hoce da vam dodje u goste, jer nisu se videli ljudi godinama. :roll:
Onda zamisljate kako trebate da ih ljubazno primite, gledate kako njih dvoje caskaju, secaju se lepih vremena, bla bla bla..

Sta bi ste uradili/razmisljali/rekli u takvoj situaciji? :lol:

U novoj vezi nema mjesta bivsim,to je tako proslost je proslost!
 
Ja nisam tako otvorena za nove talase. Ne znam zašto bi se takvi odnosi održavali na takvom nivou - viđanje po kućama ili sastajanje u gradu. Ne bih pristala ni da dođe kod nas niti bih dozvolila da ode da se vidi sa njom sam. Čemu to? Bivše ljubavi su stvar prošlosti. Možemo mi da se susrećemo i porazgovaramo civilizovano, ali da se družimo nema potrebe. Ne verujem u prijateljstvo posle veze.
 
Imate decka/devojku i zivite zajedno.
Jednog dana njegova/njen ex hoce da vam dodje u goste, jer nisu se videli ljudi godinama. :roll:
Onda zamisljate kako trebate da ih ljubazno primite, gledate kako njih dvoje caskaju, secaju se lepih vremena, bla bla bla..

Sta bi ste uradili/razmisljali/rekli u takvoj situaciji? :lol:

ljubazno bi je primila, gledala kako njih dvoje caskaju i caskala sa njima, ako hoce da se nasamo ispricaju nek idu negde drugde na kafu, OK opet, ne vidim problem, ona je bivsa, zar ne?
 
Ja nisam tako otvorena za nove talase. Ne znam zašto bi se takvi odnosi održavali na takvom nivou - viđanje po kućama ili sastajanje u gradu. Ne bih pristala ni da dođe kod nas niti bih dozvolila da ode da se vidi sa njom sam. Čemu to? Bivše ljubavi su stvar prošlosti. Možemo mi da se susrećemo i porazgovaramo civilizovano, ali da se družimo nema potrebe. Ne verujem u prijateljstvo posle veze.

dobro, ovde nije u pitanju druzenje.
ta ex zivi u drugom gradu i njih 2 se nisu videli 3-4 godine..
znaci, jednokratno druzenje :lol:
 
Ja nisam tako otvorena za nove talase. Ne znam zašto bi se takvi odnosi održavali na takvom nivou - viđanje po kućama ili sastajanje u gradu. Ne bih pristala ni da dođe kod nas niti bih dozvolila da ode da se vidi sa njom sam. Čemu to? Bivše ljubavi su stvar prošlosti. Možemo mi da se susrećemo i porazgovaramo civilizovano, ali da se družimo nema potrebe. Ne verujem u prijateljstvo posle veze.
I ja isto mislim da je Novi Talas bio njesra, a stariji neka me obese, šta me briga.
 
zanimljivo.
to se desava veceras, tj. kroz par sati :lol:

licno ne brinem, jer uostalom, njih dvoje kad su imali vezu, oboje su tad imalo po 14-15 god.
i to nije trajalo vise od pola godine. :)
ona zivi u drugom gradu, a on nije u fazonu da se druzi sa bivsama i zove ih kuci..

ali, bas me je zanimalo kakva je tudja reakcija na sve ovo.
 
Imate decka/devojku i zivite zajedno.
Jednog dana njegova/njen ex hoce da vam dodje u goste, jer nisu se videli ljudi godinama. :roll:
Onda zamisljate kako trebate da ih ljubazno primite, gledate kako njih dvoje caskaju, secaju se lepih vremena, bla bla bla..

Sta bi ste uradili/razmisljali/rekli u takvoj situaciji? :lol:

:confused:

Једино ако она има дете или децу из првог брака, па да бившег позовемо да уђе на пиће, кафу или нормалан разговор ако би дошао по децу, иначе не видим неки разлог да било ко од нас позива бивше у заједничку кућу/стан.
 

Back
Top