Kada mi kaze...

Nisam, do sad, bezala od nekog zbog te dve reci. Ako mi je stalo do istog. Ako nije, verovatno da se ne bih upustala u vezu pa ne bih imala prilike da to cujem :). Mada...postoje i oni sa kojima nikad nisam bila u vezi, a tvrdili su da me vole... :think:. Nije mi se bas dopalo. Nismo isto mislili, pa valjda zato :neutral:.
 
Poslednja izmena:
Uvek je pogresna procena..ako kazes pre vremena volim te lose je..beg..ako ne kazes kad treba nije ti stalo..ako kazes da ti je stalo i da bi proveo zivot s tom osobom..beg..ako das do znanja da ti brak ne pada na pamet..postavlja se pitanje sta nije u redu i zasto je ne zelis..sledi napad da te veze za sebe
 
Znas kad je..nikad:lol:bar ne dok je neko nezreo i ne zna sta zeli..to se vec lakse da proceniti;)

Mislim da zrelost i onome ko hoce da kaze te dve reci pomaze da booooljeee razmisli sta mu je i kad ciniti :roll:. Malo bremzanja mnogo sto sta moze da nam otkrije, a to nije lose ukoliko bas ne preteramo u tom "bremzanju" pa se nekom slosi od cekanja da cuje to "I love you, baby"... Mada, moze neko svasta da prica, a da to nicim konkretno ne potkrepi, pa tih par reci nista ne moraju da znace...:neutral:.
 
..Volim te, ja pobegnem.
Vazi za oba pola : zasto se neki uplase i ako su u vezi, kada im neko kaze da ih voli, cak i insistiraju da se ta cuvena, prosta i jednostavna recenica ne izgovara ?

Ja ne bezim kad mi nek kaze volim te, prija mi ako i ja njega volim, i zelela bih da to cujem nebrojeno puta. Medjutim, ako neko koga ne volim to stalno ponavlja ili kaze iznenada, meni se nekako javi cudan neki osecaj u stomaku, i zelim da se sklonim daleko od njega, kako ga ne bih povredila, i da mu dam prostora da promeni emocije i zavoli nekog drugog ko ce mu uzvratiti to volenje:heart:
 
Ne volim izjave takve vrste...
Ljubav se iskazuje delima može i rečima...
Pesmama, tepanjima, šaputanjima na jastuku...
Ali, šta zapravo znači - volim te...
Bzvz...
Mislim da nije čak ni stvar zrelosti...
Nego, ima nas raznih...
Meni je, lično, problem da prevalim te reči preko usta...
A još mi je teže da ih čujem...
 
Ne volim izjave takve vrste...
Ljubav se iskazuje delima može i rečima...
Pesmama, tepanjima, šaputanjima na jastuku...
Ali, šta zapravo znači - volim te...
Bzvz...
Mislim da nije čak ni stvar zrelosti...
Nego, ima nas raznih...
Meni je, lično, problem da prevalim te reči preko usta...
A još mi je teže da ih čujem...

Volim te jer mozes da procitas ;)
 
ne mogu da verujem da neko ko voli ne moze to i da kaze, u redu ne na pocetku neke veze,dok se ne razviju neka osecanja, ali da si sa nekim koga volis i gajis prema njemu extra osecaje, glupo je ne reci.
Zamislite kako je lepo dok vodis ljubav sa nekim koga volis i on ti kaze te magicne reci: VOLIM TE:heart: Pa to je po meni divno cuti:zag:
 
ne mogu da verujem da neko ko voli ne moze to i da kaze, u redu ne na pocetku neke veze,dok se ne razviju neka osecanja, ali da si sa nekim koga volis i gajis prema njemu extra osecaje, glupo je ne reci.
Zamislite kako je lepo dok vodis ljubav sa nekim koga volis i on ti kaze te magicne reci: VOLIM TE:heart: Pa to je po meni divno cuti:zag:

Ništa u tome nema magično...
Magično je da možeš da raspoznaš u svakom gestu, pogledu i pokretu voljene osobe...
 
..Volim te, ja pobegnem.
Vazi za oba pola : zasto se neki uplase i ako su u vezi, kada im neko kaze da ih voli, cak i insistiraju da se ta cuvena, prosta i jednostavna recenica ne izgovara ?

zamisli da ti neko ponavlja redovno:
"Brajane ti si debil..Brajane ti si debil..Brajane ti si debil...."
kako bi se osecao?
e pa isti racku i sa tim "volim te..volim te..volim te...mrzim te..volim te...itd...
i strasno hejtujem ljude koji se "vole svakih 5 min"...ua Bitch!
 
zamisli da ti neko ponavlja redovno:
"Brajane ti si debil..Brajane ti si debil..Brajane ti si debil...."
kako bi se osecao?
e pa isti racku i sa tim "volim te..volim te..volim te...mrzim te..volim te...itd...
i strasno hejtujem ljude koji se "vole svakih 5 min"...ua Bitch!

Pa to na pet minuta je izvestaceno, ako nista ne rade, ali ako se kresu dva ili vise sati pa na pet minuta kazu, onda je:super:
 
zamisli da ti neko ponavlja redovno:
"Brajane ti si debil..Brajane ti si debil..Brajane ti si debil...."
kako bi se osecao?
e pa isti racku i sa tim "volim te..volim te..volim te...mrzim te..volim te...itd...
i strasno hejtujem ljude koji se "vole svakih 5 min"...ua Bitch!

Kad se nesto ponavlja svakih 5min izlize se...ili covek sebe,a ne drugog,uveri u ono sto ponavlja...
 
..Volim te, ja pobegnem.
Vazi za oba pola : zasto se neki uplase i ako su u vezi, kada im neko kaze da ih voli, cak i insistiraju da se ta cuvena, prosta i jednostavna recenica ne izgovara ?


Nisam nikada bezala kad mi neko kaze da me voli, mada mi je uvek bilo cudno ako bi mi neko rekao to posle par dana zabavljanja.

A sto se tice tih koji beze-mozda ne zele vezivanje pa ih ta recenica uplasi, pa glavom bez obzira pobegnu...
 

Back
Top