A zasto neki frajeri.....

skorpijamaya

Domaćin
Poruka
3.002
Ima dosta tipova koji kad se smuvaju s nekom kazu joj da hoce samo da mu
ona popushi, dakle nece nista drugo, sex ne! :eek: kazu ili to ili nista,
e sad mnoge pristanu po principu daj sta das...:roll:

Zanima me u cemu je tu fora? zasto neki frajeri hoce samo da mu se odradi oral? :think::)
 
Ima dosta tipova koji kad se smuvaju s nekom kazu joj da hoce samo da mu
ona popushi, dakle nece nista drugo, sex ne! :eek: kazu ili to ili nista,
e sad mnoge pristanu po principu daj sta das...:roll:

Zanima me u cemu je tu fora? zasto neki frajeri hoce samo da mu se odradi oral? :think::)

Ne spadam u te tako da ne znam

Ali meni su zanimljive i one "nevine" koje pristaju da puse al ne daju macu

U cemu je tu fora? :lol:
 
Ima dosta tipova koji kad se smuvaju s nekom kazu joj da hoce samo da mu
ona popushi, dakle nece nista drugo, sex ne! :eek: kazu ili to ili nista,
e sad mnoge pristanu po principu daj sta das...:roll:

Zanima me u cemu je tu fora? zasto neki frajeri hoce samo da mu se odradi oral? :think::)

e, sorry, ali ja prvi put cujem za ovo, a da nije ona varijanta "posto oral, a posto kompletni? Dobro, daj samo oral"
 
Ima dosta tipova koji kad se smuvaju s nekom kazu joj da hoce samo da mu
ona popushi, dakle nece nista drugo, sex ne! :eek: kazu ili to ili nista,
e sad mnoge pristanu po principu daj sta das...:roll:

Zanima me u cemu je tu fora? zasto neki frajeri hoce samo da mu se odradi oral? :think::)

Pa mozda je samo umoran od svega pa da mu je samo malo predaha za sebe za svoju dusu...sta ima loshe u tome! Mislim koja koka pristane na to daj sta das,to mi muskarci pristajemo na to jer ne mozemo kad god hocemo a vi djevojke kad god hocete mozete samo mahnete i mi trcimo da dobijemo :D!
 
Ima dosta tipova koji kad se smuvaju s nekom kazu joj da hoce samo da mu
ona popushi, dakle nece nista drugo, sex ne! :eek: kazu ili to ili nista,
e sad mnoge pristanu po principu daj sta das...:roll:

Zanima me u cemu je tu fora? zasto neki frajeri hoce samo da mu se odradi oral? :think::)
Ne znam, možda su skromni ljudi, zadovoljavaju se malim stvarima, uživaju u sitnicama. Ja neću, nisam poklonik oralnog seksa, mislim ipak je to umetnost, ne možeš svakoj dozvoliti da improvizuje s njim, treba i to znati. Loš oral može sve da upropasti :rumenko:, možda ti frajeri na taj način testiraju ribe, ako su one u stanju oralno da ih zadovolje onda imaju prolaz.
 
Ne znam, možda su skromni ljudi, zadovoljavaju se malim stvarima, uživaju u sitnicama. Ja neću, nisam poklonik oralnog seksa, mislim ipak je to umetnost, ne možeš svakoj dozvoliti da improvizuje s njim, treba i to znati. Loš oral može sve da upropasti :rumenko:, možda ti frajeri na taj način testiraju ribe, ako su one u stanju oralno da ih zadovolje onda imaju prolaz.

:lol:
hebote zvuci kao sektassi :(
e svasta zamisli da mi riba zahteva samo da joj liznem...ma vazi...

ima nas raznih :D

Sto sta fali:lol:
 
Poslednja izmena:
da mi se koci jezik DA POCNEM DA LICIM NA MIROSLAVA ILICA da mi ne da da joj ljubim grudi....da ne nabrajam :D

u redu je neki put samo oral ti njoj ona tebi ali samo to ona njemu ili on njoj to je za moje neke rezone malo sumanuto

p.s. osim ako se otreznio i video da se zahebo pa hoce da je otkaci na foru ja sam macho men dosta mi je sexa daj samo malo ga "coki"...
 

Back
Top