Mr Uredni

:lol::lol::lol: moj partner nema prasnjave coskove... krece se dosta i kupa redovno...

mnogo me manje plasi covek koji kad mu se ne spava, a ne zeleci svoju devojku da probudi, uzme nesto pa se zanima - pa ma to bilo i ribanje tostera, nego sto me plase ljudi koji na osnovu jedne situacije, istrgnute iz konteksta i bez potpunih informacija, zakljuce o coveku da je manijak cistoce.

Moras priznati da je posle prve zajednicke noci i kad je drugi put u njenom stanu, a znaju se relativno kratko ribanje tostera u 8 ujutru malo pa.. neobicno;)
 
Moras priznati da je posle prve zajednicke noci i kad je drugi put u njenom stanu, a znaju se relativno kratko ribanje tostera u 8 ujutru malo pa.. neobicno;)

ma slazem se da je neobicno... ali mozda mu bilo dosadno a ustao rano i nije hteo da je budi.... meni se to desavalo... pa, nit ti je da odes, ni da se tusiras ili ukljucis TV (i to pravi buku), niti da probudis onog drugog... mislim, necu da kazem da sam se hvatala tostera, ali ume da bude zayebano ako nema knjiga u blizini :)
 
Zamislite vi i novi partner proveli prvu zajednicku noc, sve savrseno, ustajete da skuvate sebi kafu, vidite nema ga pored vas, pomalo ste tuzni zbog toga, a on u kuhinji riba toster...:eek::eek::eek:
Cula sam juce takvu pricu , ali sve nesto mislim da je urbani mit...:lol: ..
Tj.nadam se da jeste;)
Sta mislite u kom trenutku (skoro je bio slicni primer na dom i porodica ili zene nisam sigurna) su zene postale opustene kad je sredjivanje u pitanju a muskarci manijaci??
Koliko uopste gledate po coskovima svog partnera trazeci prasinu???:lol:

ne vidim tu neku posebnu dramu. covek se probudio ranije, stavio kaficu, malo sredio po kuhinji jer kad ona ustane nema smisla da vidi haos, pa i taj usljepani toster, bolje da se sija:).
vise bih se sokirala ako se probudim i vidim stroku, sljam, prljavstinu. ovako mi je to skroz ok.
i spopala bih ga u poluhladnoj kuhinji, sa sve tim sundjerom. akl ima jedan probelm, ja ne volim jutarnji seks, pa slobodno nek cisti dok se ja probudim u 2-3 kafe:P
 
Zamislite vi i novi partner proveli prvu zajednicku noc, sve savrseno, ustajete da skuvate sebi kafu, vidite nema ga pored vas, pomalo ste tuzni zbog toga, a on u kuhinji riba toster...:eek::eek::eek:
Cula sam juce takvu pricu , ali sve nesto mislim da je urbani mit...:lol: ..
Tj.nadam se da jeste;)
Sta mislite u kom trenutku (skoro je bio slicni primer na dom i porodica ili zene nisam sigurna) su zene postale opustene kad je sredjivanje u pitanju a muskarci manijaci??
Koliko uopste gledate po coskovima svog partnera trazeci prasinu???:lol:

moram podhitno da kupim kirby, grinje i ostala zgadija, mislim sve to treba ocistiti, sve mora da se sija i da bude na svom mestu...idem da ukljucim ves masinuz:lol:
 
ne vidim tu neku posebnu dramu. covek se probudio ranije, stavio kaficu, malo sredio po kuhinji jer kad ona ustane nema smisla da vidi haos, pa i taj usljepani toster, bolje da se sija:).
vise bih se sokirala ako se probudim i vidim stroku, sljam, prljavstinu. ovako mi je to skroz ok.
i spopala bih ga u poluhladnoj kuhinji, sa sve tim sundjerom. akl ima jedan probelm, ja ne volim jutarnji seks, pa slobodno nek cisti dok se ja probudim u 2-3 kafe:P

Naravno..nego ja mislim da je covek nasao u tosteru neke ostatke od sendvica pa teo da napravi mesto za tost:lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top