Novogodisnji sex....

divlja a jel se druzis sa ljudima tokom godine? :)
znas ono zurke izlasci bioskop pozoriste vecere sedeljke pijanke blejanje ....
ja sam inace sociopata i neslavim novu godinu to me je tadasnja stegla za yaya i vezala za radijator da budemo sami :D

e kad me hebes hebi me ko coveka divlja - provokatoru :mrgreen:
 
Dobro, odgovoricu na ovu temu ozbiljno :lol:
A sad ozbiljno :rumenko:

Ahkm, daklem u tinejdzerskim danima, iliti pre oko 100 godina, dodje meni djevojka iz daljine za Novu Godinu iii elem, tako bilo neko veliko drustvo kod mene kuci i malo po malo posle ponoci odlazili svi redom i ostali samo ona i ja i njena sestra i njen decko iii onda mi kao otisli u sobu i nesto se kao jarcali po krevetu i kaze ona meni posle nekog vremena, nekih po sata -
a da skinem hulahopke?
:lol:
Pa najjci seks ikada novogodisnji i svakoji bre
:lol:
 
Novogodišnji sex:lol:. prije 6 godina, u stanu od dečkovog brata. starcima sam rekla da ćemo slaviti svugdje po malo, pozvani smo na 3 mjesta, pa ćemo obilaziti, dočekati novu na trgu pa gdje stignemo :roll::think:
u stvari mi u stanu par litara vina i pive, 1sex, 2.sex,3sex, odvalimo naslonjač od sećije:rumenko:, izašli na trg, po čepovima natrpali piva, nakon dočeka stvarno obišli malo prijatelje (4. sex) i vratili se u stan. nakon 5 sexa zaspali ko bebe. u 7 ujutro zove moja stara, da vidi gdje sam a ja iza sna, eeeee, evo nas u clubu:roll: ona: kakav klub nigdje muzike?. Ma fajrunt evo maloprije ugasili.evo sad cu i ja kući. i budala skočim, obučem se i trčeći kući ( stan nekih 100m od našeg), Ja stigla pita stara: kako ti tako brzo stiže iz cluba, isto da si preletila:rumenko::per:. skontala nas, ali jbga, nama bilo nezaboravno.
 
Novogodišnji sex:lol:. prije 6 godina, u stanu od dečkovog brata. starcima sam rekla da ćemo slaviti svugdje po malo, pozvani smo na 3 mjesta, pa ćemo obilaziti, dočekati novu na trgu pa gdje stignemo :roll::think:
u stvari mi u stanu par litara vina i pive, 1sex, 2.sex,3sex, odvalimo naslonjač od sećije:rumenko:, izašli na trg, po čepovima natrpali piva, nakon dočeka stvarno obišli malo prijatelje (4. sex) i vratili se u stan. nakon 5 sexa zaspali ko bebe. u 7 ujutro zove moja stara, da vidi gdje sam a ja iza sna, eeeee, evo nas u clubu:roll: ona: kakav klub nigdje muzike?. Ma fajrunt evo maloprije ugasili.evo sad cu i ja kući. i budala skočim, obučem se i trčeći kući ( stan nekih 100m od našeg), Ja stigla pita stara: kako ti tako brzo stiže iz cluba, isto da si preletila:rumenko::per:. skontala nas, ali jbga, nama bilo nezaboravno.

:super: :lol: :brus::gace:
:klap::klap::klap:
E još samo da si sačekala, da ste i zornjak odradili, da nisi odletela kući. :super:
 
...ili kako sam hebao celu godinu !

dakle jedne Nove godine tadasnja devojka i ja smo slavili sami u stanu. Obzirom da je vrlo plasljiva (nije podnosila petarde,vatromet i ostalu pirotehniku) otisla je u 5 do 12 u kupatilo.
Ja bome nisam bio lenj pa sam joj se pridruzio :)....
i tako sam docekao Novu godinu sa njom u kadi.

koji je vas nezaboravan Novogodisnji sex?

Koliko se sjecam jos nisam ka rao za novu godinu,obicno se toliko proveselim da zaspim za sankom ili u nekom kutu :D! ili se ne sjecam nekih stvari...al obicno bude ludo, karat mozes i svaki dan ili vikendom a za novu godinu se ucugam,densam,gledam koke,bacam petarde,penjem se na zgradu s nekom malom....e vidis tu nisam kresnuo al smo gledali vatromet i sve je vodilo ka tom kres fenomenu ali ebiga vatrogasci bili na susjednom krovu,lijepljene zgrade jedna uz drugu i samo prekoracis pa na drugi krov i tako kako su pratili da sve prodje od vatrometa ok! I tako mi se odradjujemo(uigravamo) moja ruka u njenim gacicama i tako ja pogleda kad ono vatrogasac prolazi pored nas a ona :"oj boze moram ic jel sta vido a?" prepala se! :D
 

Back
Top