Francuska prodavala oružje Hrvatskoj za vreme US embarga 1991-1995

Dobro jutro Columbo!!!!!


Onaj koji je goloruk ima potrebu da se naoružava iz proste činjenice jer je bez oružja.


Da je oružje tadašnje T.O. SR Hrvatske ostalo tamo gdje mu je bilo mjesto ne bi bilo potrebe kupovati ga po bijelom svijetu...

Само констатујем онај хрватски мит о "голоруким" Хрватима који су победили "четврту војску Европе".
 
Само констатујем онај хрватски мит о "голоруким" Хрватима који су победили "четврту војску Европе".

Ti govoriš gluposti.Taj mit ne postoji. Da nije bilo kupovanja ispod ruke oružja ja bi živio u
nekoj državi ( Srboslaviji) koja bi imala granice Karlobag -Karlovac-Virovitica......
 
..daklem..ja bih se prije svega zahvalio..Arkanu..sto je mome dobrom prijatelju..Šabanu(Mati Šabiću)...prodavao oruzje..za vrijeme topničih dijelovanja..na Osijek(od strane srbočetničkog agresora)..mi smo s Željkom..lijepo.obavljali posao..linija.. poslovanja je išla..Tenja...poljorivrdeni fakultet...Jug2..i dalje se rasporedjivalo..po ..rasporedu....jos jednom bih zahvalio..Zeljku Ražnjatović-u-Arkanu..sto je doprinjeo u obrani grada Osijeka..i mile mu Hrvatske..
..evo sad srpske patrijote.mozete iz prve ruke saznati..kakvi su bili Vasi idoli..prodali bi rodjenu majku..za šaku..maraka..:rtfm::rtfm::rtfm:
 
e, svasta!
ima gi razni.
samo nije objasnjiva potreba da ovde zastupaju ustaske stavove. neka idu malo kod svojih, mi se dobro znamo od pre, a promena vidljivih u cro nema.
pa sto onda trose nas prostor i vreme. nekog nesto da ubede to malo sutra. da se bave uvredama i provokacijama, na to smo pelcovani i ne primamo se na prostakluke. nego lepo neka se okrenu zapadu i nemackoj i njohovim forumuma i njima tamo malo da se istovaruju.

osim ako je podsvest u pitanju, ali opet onda je to njihov licni problem. stoli me bojko za ustaske licne probleme. sto su se cepali, ako nisu dobro smislili, pa im sad mi trebamo kao da ih zainteresovano slusamo i uljudno diskutujemo.

mars, bre. sibe!
 

Back
Top