Niko kao ti

Koja je osoba obelezila vas zivot tako da se posledice toga osecaju i danas? :D Ko vam je toliko znacio da ga nikad necete zaboraviti ? :D Ima li uopste takvih? :D
Ispricajte nam :D

jedna crnka.........toliko o tome......a da ima takvih ima.....ako pricamo o ljubavi....
a ako pricamo generalno,koja osoba je obelezila moj zivot od rodbine..to je bio moj deda....
 
osoba koja je obelezila moj zivot je moja baka (pokojna nazalost :sad2: :sad2: ) bile smo jako bliske kao sestre. sve sto sam naucila u zivotu,naucila sam od nje. i danas kada nesto radim sto me je ucila,setim se njenih reci,saveta :cry: a bila je jako mudra,obrazovana zena,ma lavica :zaljubljena: ostavila je veliki trag u mom zivotu,ma za dva zivota :sad2:
 
Moj Gavran.... i neću više ništa da kažem...
Moj duh iz boce, i anđeo čuvar, moje more i moj zaštitnik... moj prijatelj i ljubav....
Moj zagrljaj i poljubac za laku noć, moja jutra i buđenja...
Moja briga, moja strepnja....
Moja nada...
 
Koja je osoba obelezila vas zivot tako da se posledice toga osecaju i danas? :D Ko vam je toliko znacio da ga nikad necete zaboraviti ? :D Ima li uopste takvih? :D
Ispricajte nam :D

...ima...ako bi se kojim slučajem o5 desilo vanredno stanje, bio bi mi prvi na nišanu...onako...kao kolateralna šteta...i ne bi trepnuo, nego samo osmehnuo...
 
Dosta osoba je obilježilo moj život. Svako na svoj način : otac, majka, rodbina, bivše ljubavi, prijatelji, poznanici. Neke od tih ličnosti su ostavile veliki trag, neke su prošle gotovo neopaženo, ali ostavile su i one nešto za sobom.
 
Koja je osoba obelezila vas zivot tako da se posledice toga osecaju i danas? :D Ko vam je toliko znacio da ga nikad necete zaboraviti ? :D Ima li uopste takvih? :D
Ispricajte nam :D

:) o jes....bivsi decko....sa njim sam upoznala sebe....nisam ni znala koliko mogu da budem bliska sa nekim dok mi on to nije pokazao....i dalje je vazan deo mene, i uvek ce to tako biti....crno srce tetovirano na grudima je on....:)
 
Moj deda,koji me je naucio mnogim stvarima,koji je uvek bio na mojoj strani i jedan od retkih koji me je uvek razumeo od najranijeg detinjstva bez obzira na sve moje cudne potrebe:D

:heart:
 
Poslednja izmena:
moj brat,moja najveca zelja iz detinjstva,razlika izmedju nas je skoro osam godina,nisam htela da dozvolim da ostanem jedinica,pa sam kukala svaki dan roditeljima kao da nece omiljenu igracku da mi kupe :hahaha: ja sam mislila da je to jednostavno samo pozelim i on je tu,mnogo me je bunilo tih devet meseci cekanja :roll: :hahaha: :rotf:
ali kada se rodio OMG nigde moje radosti :worth:
volim ga najvise na svetu :heart: :heart: :heart:
 
nikad neću da zaboravim jednog dečaka koji me je u petom, šestom i sedmom razredu obavezno čekao ispred škole i pratio kući.:heart::heart::heart: Svaki dan, ali svaki
u osmom razredu se odselio:confused:
bio mi je veoma veran drug i uvek se rado sećam njega
volela bih da znam šta je sa njim.....
 

Back
Top