Zasto u vezi neko mora da dominira?

d1:
manipulisanje i dominacija su dve razlicite stvari :?
tacno!
Sta ima lose ako je neko dominantniji u ma kakvom odnosu...ako to vec nisi ti iz bilo kog razloga opusti se i uzivaj.samo mu ne dozvoli da te maltretira svojom nadmocnoscu...Prosto neko u vezi mora biti vodja...inovator,pokretac a neko mora da to prati pod uslovom da i to moze.
E sad manipulacija je gadna stvar i tu samo jednom neko moze da te zezne...svaki sledeci put si sam kriv!
 
kod mene je slucaj bio takav da se nikada nisam osecala nadmocnijom, iako su ljudi komenentarisali kako je on slabic i da ga ja vrtim oko malog prsta. Ali na "kraju" je ispalo da je on meni samo do jedne granice povladjivao, a zapravo je radio po svome. sve u stilu : bice kako ti kazes,.. a sta mislis da to uradimo tako i tako.
i koje sad tu dominantan, a ko manipulise??
 
Ne mora biti da je neko non stop dominantan.Zavisi od talenata i sposobnosti. Meni se čini da zbilja jaki ljudi ne vole da dominiraju. Ja ne volim one koji hoće o svemu da odlučuju( kao da su svu pamet sveta posisali pa se u sve razumeju), ali ni one koji ne mogu niočemu da se odluče.
A najviše od svega mrzim žene koje manipulišu svojom¨slabošću¨ , ceo dan smišljaju kako da muškarcu stvore pogrešne poglede na svet. Više štete u životu sam doživela od loših žena nego od loših muškaraca, jer kad jednom muškarac shvati da je bio izmanipulisan i napravljen majmunom, kad naiđe na iole OK devojku , koja nije manipulator, on će nju zgaziti iz straha da ga ne zeznu i ovaj put.
 

Back
Top