ne mogu dobijem zvuk pod XP-om

NEMOGUĆE !!!
Ne može sada da radi , pa sada da ne radi , pa da opet radi!!!
Verovatno je to do pođešavanja koja ti treba da izvedeš , naravno pod uslovom da si instalirala odgovarajuće drajvere sa pomoćnog cd-a koji si dobi-o/la sa matičnom pločom.
 
*** kako neki mogu da posezu za nekim guru drajverima kada im je na dohvat ruke original drajver , ne kazem ja da su ti guru drajveri loši ali ipak je na zvaničnim drajverima radio ceo tim stručnjaka , a guru je uzeo te drajvere i samo ih "obradio" da bi njemu pasovale više tako i stavio ih na net pa kome se svidi neka izvoli.
 
snejks ne znam da li si uopste i skidao nekad sa guru3d-a pa da ovako iskomentarises, pretpostavljam da jesi i sigurno si video da tamo nije sve modovano...ovo sto sam linkovao su zvanicni drajveri samo sto sa guru-a nemam brljotine kao sa realtekovog sajta da skidam na 4-5 do 20kb i to ako skida....smucilo mi se sa njihovog sajta da skidam...nije tu nista obradjeno samo je rarovano...big deal...ok za original drajvere ali su ti drajveri znali da budu matori kao biblija, znas to i sam...
 
Probaj ovo uputstvo skinuto sa "MajorGreeks"

UAA HD AUDIO DEVICE SUPPORT IN WINDOWS XP SP3
This is another MS nasty for all the deployment folks pushing XP SP3 to computers with UAA HD Audio devices. Yes SP3 will support the devices and the drivers are included however,, the patch IS NOT included! The update to KB835221, KB888111 doesn't link to the download but instructs you to call MS Support to get the patch which doesn't work on SP3.

This patch is required before any of the HD device drivers are installed
1. On your PC change the CSDVersion registry key to XP SP2:
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows\CSDVersion value=200
2. Restart your PC
3. Install KB888111xpsp2.exe http://couponmeister.com/blog/HD_Aud...88111xpsp2.exe
4. Change the CSDVersion key back to XP SP3 again:
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows\CSDVersion value=300
5. Restart your PC, finalize configuration of your PC, sysprep and capture.
(Not exactly sure what you must do here)
javi kako je zavrsilo
 

Back
Top