Poklanjam stence zlatnog retrivera
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Poklanjam stence zlatnog retrivera

Zainteresovan član Deda_el_grande (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Poklanjam stence zlatnog retrivera

Stari su 2 meseca. Ostala su jos dva muzjaka. Kontakt - 061-245-1241 Jovana

Poznat pajce 1205 (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    172

Podrazumevano Re: Poklanjam stence zlatnog retrivera

prebaci ovo na PDF Svet Zivotinja...imas i temu za poklanjanje tamo
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/242533-VUKODLAK-Pakao-od-očnjaka-i-kandži

Početnik
    Učlanjen
    01.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja bih rado uzeo jedno stene posto sam nabavio zenku staru mesec ipo dana ako je ostalo , te vas molim da se javite

Početnik
    Učlanjen
    16.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

cao. ako nisi poklonla ja sam zainteresovan za jedno kuce. unapred hvala

Zainteresovan član Maria_Uzice (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Ja sam zainteresovana

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ovo sam trazio 100 godina!!! ja obozavam te pse i znam sve o njima , ali nisam bio u mogucnosti da ih kupam. mnogo bih voleo da ga imam ja sam marko i imam 14 god. imam i brata koji voi kuce ljubimce a pogotovo pse.Mi imamo jednog papagaja koji ima sest meseci i dolazi iz amazona moj tata nam ga je poklonijo.stvarno bih voleo ako ima nekakvih sansi da dobijem tog psa ako sve ovo nije sala!bicu zahvalan za ceo zivot unapred MNOGO HVALA ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Zainteresovan član GoldenRetriver (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Da li su dobili dom?

Nov član
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

da da li su dobili dom!? devojci mi crko labrador(od neke bolesti sto macke prenose), od 24h prelistavam oglase da vidim dal neko poklanja da je malo oraspolozim!

Početnik
    Učlanjen
    28.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Deda_el_grande Pogledaj poruku
    Stari su 2 meseca. Ostala su jos dva muzjaka. Kontakt - 061-245-1241 Jovana
    ako jos uvek imas stence molim te mi se javi, ja bih uzeo jednog

064/117-91-93

Obećava
    Učlanjen
    05.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

ako nisu poklonjeni javljam se i ja rado bi mi deca prihvatila takav poklon jer ga odavno ocekuju.Hvala u svakom slucaju.Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    19.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Porodica sa 2 mala deteta,bez sredstava da ih kupi,rado bi ih primila na poklon.
    Imamo i veliko dvoriste.

Primećen član mrvica i cile (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio BUBI VW Pogledaj poruku
    Porodica sa 2 mala deteta,bez sredstava da ih kupi,rado bi ih primila na poklon.
    Imamo i veliko dvoriste.
    A zašto onda ne uzmete neku od ovih silnih životinjica koje su nude i koje su ugrožene...mislim, ako već nemate sredstava da kupite, a to je samo početni trošak, a gde su ostali. Zato bi bilo divno kad bi usrećili neko od ovih mališana koji se nude na sve strane

Veoma poznat Jacqueline (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    142

Covek je oglas dao pre 9 meseci tako da ne verujem da je vise aktuelan.
    A drugo bas me zanima ako nemate sredstva da kupite stene retrivera koje se sada moze naci i po smesnoj cifri od 4000 kako cete imati novaca da tom istom stenetu obezbedite vakcinacije,preglede kod veterinara i pravilnu ishranu???

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

Citat Original postavio JelenaTD Pogledaj poruku
    A drugo bas me zanima ako nemate sredstva da kupite stene retrivera koje se sada moze naci i po smesnoj cifri od 4000 kako cete imati novaca da tom istom stenetu obezbedite vakcinacije,preglede kod veterinara i pravilnu ishranu???
    i mene zanima ovo

Zainteresovan član Rea Tina (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Sto se ovog pitanja tice treba reci da nema pravila!!! Postoje ljudi koji ne mogu da skupe na gomili 150e pa i vise, ali imaju dovoljno novca za preglede, vakcinacije... Nema potrebe biti nesto neprijateljski nastrojen prema ovakvim slucajevima! Ja sam mog retrivera dobro platila, imala je sve sto joj treba od ishrane, dodataka, setnje, a ona ipak sa 9 meseci ima treci stepen displazije kukova, dok moja drugarica ima kuce koje nije videlo kafortana niti ikakvih vitamina a zivo i zdravo i 10 puta veselije nego moje! Nema pravila, tako da neko moze da dobije psa pa da izvuce premiju, a neko...

A i ne znaci da neko ko nema para nece tom psu pruziti koliko mu je potrebno za zdravo odrastane, a da pritom ne upotrebljava najskuplje hrane i ostale dodatke...
    Tako da...Sve je to vrlo diskutabilno...

Zainteresovan član mara_al_90 (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Rea Tina Pogledaj poruku
    Sto se ovog pitanja tice treba reci da nema pravila!!! Postoje ljudi koji ne mogu da skupe na gomili 150e pa i vise, ali imaju dovoljno novca za preglede, vakcinacije... Nema potrebe biti nesto neprijateljski nastrojen prema ovakvim slucajevima! Ja sam mog retrivera dobro platila, imala je sve sto joj treba od ishrane, dodataka, setnje, a ona ipak sa 9 meseci ima treci stepen displazije kukova, dok moja drugarica ima kuce koje nije videlo kafortana niti ikakvih vitamina a zivo i zdravo i 10 puta veselije nego moje! Nema pravila, tako da neko moze da dobije psa pa da izvuce premiju, a neko...

A i ne znaci da neko ko nema para nece tom psu pruziti koliko mu je potrebno za zdravo odrastane, a da pritom ne upotrebljava najskuplje hrane i ostale dodatke...
    Napokon da se nadje neko sa istim misljenjem kao ja.
    ja nikako to ne mogu da dokazem tzv.ljubiteljima zivotinja i onima koji se bore za prava zivotinja(ne zelim nikoga da uvredim jer se ne odnosi ni na koga sa ove teme).
    Slazem se sa svim sto si gore rekla.Recimo neko ko nema dovoljno sredstava ili ima previse troskova,lakse ce mu biti da mu kupuje hranu(zalihe) za nedelju dana nego da da 2000 odjednom za dzak hrane

Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    142

Sve se slazem...
    Ali reci mi sta ce se desiti sa kucom koja dospe u porodicu koja ne moze da skupi na gomili 150 e ,kao sto ti kazes, i koja (ne daj boze oboli od neke bolesti kojoj ima leka ali je njeno lecenje skupo(za nase pojmove otprilike vise od 100 e)
    Nadam se da moj ton uopste nije neprijateljski jer stvarno to nisam imala nameru.
    Obozavam kuce,imam kucu,imam dvoriste pa ipak nemam svog ljubimca.Da li znate zasto?
    E bas zato sto trenutno nisam u mogucnosti da mu pruzim sve sto bih zelela.Pri tom u to ne spada vrhunska,hrana,skupi veterinari ...
    Zelim samo da mu pruzim da zivi u ljubavi i da uzivamo zajedno a za to se ipak treba malo pomuciti.
    Imam decu,imam dvoriste hocu zlatnog retrivera.Ovo je recenica koju sam najcesce cula u zadnjih 3-4 godine.
    Deca vole sve zivotinje bez obzira koje su vrste,oni ne vide razliku.Ali sa zlatnim retriverom cete vi videti veliku razliku u svom negobvanom dvoristu jer on po prirodi cunjavac ce kopati rupe,jesti vam cvece i na kraju kad malo poraste penjati se po ogradi i bezati iz istog dvorista.
    Nazalost ljudi uzmu divno prelepo malo stene koje je kao med medeni i onda kad stene pocne da se igra a deca ga se zasite desi se to da su u jednom momentu (koliko me secanje sluzi) bila 3-4 zlatna retrivera u Azilu.
    Uf al' sam se raspisala...
    Nemojte mi zameriti ne zelim da vas napadam,ali procitajte samo sve one tuzne price sa ovog podforuma

Učlanjen
    03.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Sve se slazem...
    Ali reci mi sta ce se desiti sa kucom koja dospe u porodicu koja ne moze da skupi na gomili 150 e ,kao sto ti kazes, i koja (ne daj boze oboli od neke bolesti kojoj ima leka ali je njeno lecenje skupo(za nase pojmove otprilike vise od 100 e)
    Nadam se da moj ton uopste nije neprijateljski jer stvarno to nisam imala nameru.
    Obozavam kuce,imam kucu,imam dvoriste pa ipak nemam svog ljubimca.Da li znate zasto?
    E bas zato sto trenutno nisam u mogucnosti da mu pruzim sve sto bih zelela.Pri tom u to ne spada vrhunska,hrana,skupi veterinari ...
    Zelim samo da mu pruzim da zivi u ljubavi i da uzivamo zajedno a za to se ipak treba malo pomuciti.
    Imam decu,imam dvoriste hocu zlatnog retrivera.Ovo je recenica koju sam najcesce cula u zadnjih 3-4 godine.
    Deca vole sve zivotinje bez obzira koje su vrste,oni ne vide razliku.Ali sa zlatnim retriverom cete vi videti veliku razliku u svom negobvanom dvoristu jer on po prirodi cunjavac ce kopati rupe,jesti vam cvece i na kraju kad malo poraste penjati se po ogradi i bezati iz istog dvorista.
    Nazalost ljudi uzmu divno prelepo malo stene koje je kao med medeni i onda kad stene pocne da se igra a deca ga se zasite desi se to da su u jednom momentu (koliko me secanje sluzi) bila 3-4 zlatna retrivera u Azilu.
    Uf al' sam se raspisala...
    Nemojte mi zameriti ne zelim da vas napadam,ali procitajte samo sve one tuzne price sa ovog podforuma
    Izvini, samo da te pitam, a sta ti mislis da treba psu, pored dobre i pravilne ishrane, paznje, igre i setnje?

Jednom recju nema pravila, ja sam imala psa iz azila, i ne bih da komentarisem, azile i njihove odnose prema psima, kao i odnose prema vlasnicima! slazem se sa tim da su retriveri specificni, i da se sa svakom rasom treba upoznati pre nego sto je uzmete za kucnog ljubimca, ali se ne slazem sa time da se od psa pravi porodicna maskota sa masnicama, maramicama itd.. Sve je stav ukusa, ali psi su zivotinje njima je dvoriste mislim najlepsa stvar na svetu koja moze da ima se dogodi, ja svog psa drzim u kuci ali mislim da je ona najsrecnija kada joj se otvore vrata i kada izleti napolje, a pritom ima samo najosnovnije stvari koje bi svakipas trebao da ima bez nekih peripetija...
    Retko se covek zasiti retrivera, obicno onipobegnu pa se nadju u azilu, a ako vec moraju da ih daju pre idu iz ruke u ruku, sto bi rekli, nego u azil...
    Niko nikoga ne optuzuje, vec samo ljudi ponekada preteruju...

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Izvini, samo da te pitam, a sta ti mislis da treba psu, pored dobre i pravilne ishrane, paznje, igre i setnje?

.
    e pa problem je što vrlo često počinju da ponestaju ovim redom
    šetnja
    igra
    pažnja
    dobra ishrana

i onda psi budu na lancu sa komadom hleba i šerpom vode prepune algi....
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    142

Izvini, samo da te pitam
    Evo donamileva ti je rezimirala ono sto i ja pokusavam da kazem

Učlanjen
    03.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Evo donamileva ti je rezimirala ono sto i ja pokusavam da kazem
    Izvini, ali to su osnovne stvari, a ne dodatne, tj ono sto ti pokusavas da kazes, to nije stvar toga da li pas zivi sa ljudima koji imaju pihode 100 000, ili 20 000, vec stvar toga da li ljudi vole tu zivotinju ili ne, psi su ziveli na ostacima hrane koju ljudi ne pojedu, pa su preziveli, ali nijepoenta u tome poenta je u ;ljubavi... Samo sto se sada to sve preuvelicava! A ja kako se secam ti si rekla da ti osnovne uslove imas, a nije bitno, svako radi kako zeli.

Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    142

Izvini, ali to su osnovne stvari, a ne dodatne, tj ono sto ti pokusavas da kazes, to nije stvar toga da li pas zivi sa ljudima koji imaju pihode 100 000, ili 20 000, vec stvar toga da li ljudi vole tu zivotinju ili ne, psi su ziveli na ostacima hrane koju ljudi ne pojedu, pa su preziveli, ali nijepoenta u tome poenta je u ;ljubavi... Samo sto se sada to sve preuvelicava! A ja kako se secam ti si rekla da ti osnovne uslove imas, a nije bitno, svako radi kako zeli.
    Pa stekla sam utisak da me ne razumete ni za one bitnije tj dodatne a kamoli za osnovne.
    Ova rasprava ne vodi nicemu.Ti verovatno imas ljubavi za svoje kuce i to stoji.
    Slazem se da se neke stvari preuvelicavaju ali neke su jednostavno suva istina.
    Ljubavlju neces mocu platiti neke stvari koje su potrebne psu .
    Poslednji put ažurirao/la Jacqueline : 18.09.2009. u 10:12

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

da,ali ipak ako ne daj boze zatreba nesto sto kosta puno,uvek moze nekako da se snadje covek...
    ne daj boze!
    osim ako nema dovoljno ljubavi i ako mu pas nije tako bitan,pa ga onda pusti da ugine ili tako nesto....a takvih ima dosta

Učlanjen
    03.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

)))

Obećava
    Učlanjen
    29.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

tako jeee

Slične teme

1. mešanac zlatnog retrivera
    Autor boledora u forumu Poklanjam
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 04.02.2009., 19:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •