Starim ja, a u ljubav vise vere nemam

S

Sama sam

Gost
Izgubila sam veru da će mi se u životu desiti prava ljubav. Tolike su godine prosle, bez topline, zagrljaja, utesne reci. Bilo je nekih ljubavi,ali to nije dugo trajalo. Uvek sam ja bila ta koja je njima bila uteha, prekracivanje vremena ka onoj pravoj. Volela sam mnoge koji to nisu zasluzivali. Cinila za njih sve, i sta se na kraju desi, cuvena recenica...Žao mi je ti si toliko dobra i plemenita, ali te ja , na žalost, ne volim. Šta god radila, koliko god ugadjala, poštovala i razumela ih, njima to nije bilo dovoljno. Nisam bila prava.
Toliko sam usamljena kad vidim druge srećne parove, pogotovo one sa malom decom. Treba mi taj osecaj topline, sigurnosti porodice. Siba me ovaj zivot i nikako to vise da stane. Tako sam sama, a nije da ne trazim ljubav. SAMO SAM IZGUBILA VERU DA CE SE I MENI DESITI PRAVA LJUBAV.

Nemam reči koje bi opisale stanje u kom se nalazim. Užasna praznina. Nigde sreće na vidiku. :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Sama sam:
Izgubila sam veru da će mi se u životu desiti prava ljubav. Tolike su godine prosle, bez topline, zagrljaja, utesne reci. Bilo je nekih ljubavi,ali to nije dugo trajalo. Uvek sam ja bila ta koja je njima bila uteha, prekracivanje vremena ka onoj pravoj. Volela sam mnoge koji to nisu zasluzivali. Cinila za njih sve, i sta se na kraju desi, cuvena recenica...Žao mi je ti si toliko dobra i plemenita, ali te ja , na žalost, ne volim. Šta god radila, koliko god ugadjala, poštovala i razumela ih, njima to nije bilo dovoljno. Nisam bila prava.
Toliko sam usamljena kad vidim druge srećne parove, pogotovo one sa malom decom. Treba mi taj osecaj topline, sigurnosti porodice. Siba me ovaj zivot i nikako to vise da stane. Tako sam sama, a nije da ne trazim ljubav. SAMO SAM IZGUBILA VERU DA CE SE I MENI DESITI PRAVA LJUBAV.

Nemam reči koje bi opisale stanje u kom se nalazim. Užasna praznina. Nigde sreće na vidiku. :cry: :cry: :cry: :cry:
Imam rešenje za tebe, sada umesto ljubavi traži sex.
 
Prvo... izbaci balade iz upotrebe, kao i tužne misli tipa "AVAJ MENE KUKU MENE LELE MENE!", "bio mi je sjaj u oku" i te fore...
Kao drugo... pogledaj oko sebe... garantujem ti da u tvojoj blizini ima NEKO ko samo na tebe stidljivo čeka, ali si ga eliminisala po nekom kriterijumu... daj mu šansu!... neka malo, za promenu, neko tebe voli više nego što ti voliš njega, ali ne čini mu ono što su tebi učinili drugi. Znam da će ti ovo verovatno zvučati kao potez "očajnice" ... ali ko zna? :wink:
 
nije_lako:
Prvo... izbaci balade iz upotrebe, kao i tužne misli tipa "AVAJ MENE KUKU MENE LELE MENE!", "bio mi je sjaj u oku" i te fore...
Kao drugo... pogledaj oko sebe... garantujem ti da u tvojoj blizini ima NEKO ko samo na tebe stidljivo čeka, ali si ga eliminisala po nekom kriterijumu... daj mu šansu!... neka malo, za promenu, neko tebe voli više nego što ti voliš njega, ali ne čini mu ono što su tebi učinili drugi. Znam da će ti ovo verovatno zvučati kao potez "očajnice" ... ali ko zna? :wink:
Ovo zvuči kao ulivanje lažne nade...
 
Milow:
nije_lako:
Imaš li konstruktivniji predlog? :shock:
Uvek (vidi moju sliku)

Treba da krene da radi na sebi, da sve što joj smeta u životu a pritom da može direktno da utiče na to da menja. Da dođe do toga da bude istinski zadovoljna sobom i da joj ne smeta ako je sama. E tada će joj se sve promeniti.
Čuj...postoji tu i jedna "kvaka"... ako postane istinski zadovoljna sobom i prestane joj smetati što je sama, može se lako dogoditi da ostane ZAUVEK sama... :wink: ... lakše je bez vas nego sa vama!
S druge strane, otkud znaš... možda je već zadovoljna sobom i dojadila joj samoća, možda je prevalila 30-tu... drugarice već taxiraju decu u kolicima, ili ih vode i dovode iz škole (sa njima sada može da priča samo o deci, ili da sluša od njih kako treba da se uda), društvo za izlazak se svodi na to "hajde da je pozovemo, nešto je s.kenjana" ili izlak sa još nekoliko srodnih solistkinja od kojih je jedna obavezno "konkurencija"... Ne zaboravi da svaka žena, ma šta pričala, ma šta činila, jedino želi da bude shvaćena i voljena, zaštićena! Kada to budeš savladao...trčaćeš po vodi, ne saplićući se o sex. 8)
 
Nisi jedina, "sama sam". I ja sam u istoj situaciji, imam 29.5 god, nisam jos nasla nekog muskarca. Mislim da skoro svi imaju problem. Pozdrav.

Sama sam:
Izgubila sam veru da će mi se u životu desiti prava ljubav. Tolike su godine prosle, bez topline, zagrljaja, utesne reci. Bilo je nekih ljubavi,ali to nije dugo trajalo.

Nemam reči koje bi opisale stanje u kom se nalazim. Užasna praznina. Nigde sreće na vidiku. :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Opet sam sama:
Nisi jedina, "sama sam". I ja sam u istoj situaciji, imam 29.5 god, nisam jos nasla nekog muskarca. Mislim da skoro svi imaju problem. Pozdrav.
Da li je možda problem u tome što si digla kriterijume previše?

Veruj mi ima odličnih muškaraca tvojih godina, ja lično znam nekoliko (4) njih koji su pametni, normalni, OK izgleda ali ne mogu da nađu normalno žensko... Šo im znači da žele prijatelja i devojku istovremeno, nekog sa kim može da se bude intiman i da se priča.
 
Znas li sta je sreca? Zamisli da sipas sebi viski,odes do frizidera ali u njemu nema leda. Razocarano izlazis na dvoriste,i tada pocinje da pada grad.Nemoj se lutiti na sali ali to je dokaz da je sreca relativna,zavisi kako mi zamisljamo srecu.Mozda je neko srecan a da i ne zna da je srecan.
 
Znaš koliko devojaka od 30 god znam sa ovom istom pričom?!!
Svima vam je zajedničko da morate da spustite kriterijume, naravno ne drastično, i da se malo opustite da ne delujete na muškarce i fazonu "a posle ćeš me oženiti, jel da"
Fortuna je agencija za posredovanje pri upoznavanju.Što da ne, hoće isto što i ti, u sli
čnoj je situaciji, može da valja...
 
Da li je to: "Ako ne voliš sebe ne očekuj da te drugi vole"?

U pravu si, Millow, ali zaista cenim sebe. Problem je u tome sto sam lepo vaspitana, dobra, fina, veoma zabavna,... Zato trazim normalnog, ali nema mnogo takvih vrlo je malo. Ne volim bezobrazne, grubijane,drske,zelim samo normalnog bez obzira da li ima para ili ne.


Milow:
Ja to znam ali vrati se gore i pročitaj poruku koju sam dopunio.
 

Back
Top