Pomoc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

arsenal88

Početnik
Poruka
10
Kumpijuter mi se svemena na vreme skroz zablokira. Testirao sam sve komponente i pokazuju testovi perfekne podatke. Formatirao sam ga 2 puta ali i dalje se slika zamrzava i ne moze nista da se radi na njemu. Testirao sam i operativni sistem i on je u redu. Da li znate sta li moze da ude pa blokira ceo komp? Hvala unapred
 
Arsenal, da bi ti neko pomogao, moraćeš da navedeš šta to sve ima u tvom "kompijuteru" i šta radiš pre nego se on zablokira (igrica, internet...). Ovako mogu stručni ljudi da ti nabroje štošta, napajanje, matična, hard disk, memorija, grafička, kablovi pa do prljav ti je kuler pa se procesor pregreva.
Pozdrav
 
Arsenal, da bi ti neko pomogao, moraćeš da navedeš šta to sve ima u tvom "kompijuteru" i šta radiš pre nego se on zablokira (igrica, internet...). Ovako mogu stručni ljudi da ti nabroje štošta, napajanje, matična, hard disk, memorija, grafička, kablovi pa do prljav ti je kuler pa se procesor pregreva.
Pozdrav

Kad slusam muziku, ili kad gledam film.Ili igricu kad igram. Nema pravila. Hard mi se dosta cuje. Da nije to?
 
Koje su komponente u računaru unutra tj. specifikacija kompjutera (procesor , memorija , hdd , grafička , matična)?
Šta i kada blokira , kako blokira , opis ilči tekst greške koju dobije ako dobija.
S ovoliko informacija , koje nam je dao , isto nam je kao da gledamo u pasulj šta mu je.
Pa nismo mi Baba Vange pobogu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top