LIBERTY RESERVE-NAJBOLJI PROGRAM ZA UPLATU I IZPLATU PREKO INTERNETA
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: LIBERTY RESERVE-NAJBOLJI PROGRAM ZA UPLATU I IZPLATU PREKO INTERNETA

Početnik
    Učlanjen
    15.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano LIBERTY RESERVE-NAJBOLJI PROGRAM ZA UPLATU I IZPLATU PREKO INTERNETA

Liberty Reserve najbolji i najbrzi za rad sa novcem preko interneta. Ovdje možete slat i primat novac iz svih stranih zemalja. Ako vam neko pošalje novac ga primate odmah, ili nekomu pošaljete novac ga osoba dobije odmah. Brzo i efikasno !!!

Primećen član dragi11 (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: LIBERTY RESERVE-NAJBOLJI PROGRAM ZA UPLATU I IZPLATU PREKO INTERNETA

Citat Original postavio jojoy Pogledaj poruku
    Liberty Reserve najbolji i najbrzi za rad sa novcem preko interneta. Ovdje možete slat i primat novac iz svih stranih zemalja. Ako vam neko pošalje novac ga primate odmah, ili nekomu pošaljete novac ga osoba dobije odmah. Brzo i efikasno !!!
    http://www.libertyreserve.com/en/?ref=U8939504

Lepo postavi da vide ljudi kako rade referali...
    Ponovi malo jednacenje suglasnika po zvucnosti...
    Poslednji put ažurirao/la dragi11 : 14.12.2008. u 19:47

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: LIBERTY RESERVE-NAJBOLJI PROGRAM ZA UPLATU I IZPLATU PREKO INTERNETA

Mene treba srBski program za iZplatu preko itnernet!

Aktivan član McCurdy011 (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

A kako odmah? Na srBska vrata ti donesu ili ga nekako izvlacis iz kucista?

Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Meni ovi iz FX Klajenta nece da donose GA odmah

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Pa to radi i Western Union
    A pre bih njima dao svoje pare u ruke nego nekim chobanima sa svojim referal programima
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio Svabov Pogledaj poruku
    Pa to radi i Western Union
    A pre bih njima dao svoje pare u ruke nego nekim chobanima sa svojim referal programima

Ali preko Westerna kod nas mozes samo da ga primas, ne i da ga saljes.

Salje se obicnim nalogom za pl. preko inostranstva. Ga odmah.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio canada1995 Pogledaj poruku
    Ali preko Westerna kod nas mozes samo da ga primas, ne i da ga saljes.

Salje se obicnim nalogom za pl. preko inostranstva. Ga odmah.
    Nesto bas nisam siguran....koliko se secam u Intesi mozes i jedno i drugo....mozda gresim.....
    U svakom slucaju, niko ti ne trazi refferal
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Početnik
    Učlanjen
    16.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

kako mogu da otovorim ovaj racun i kako se koristi

Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio zornic Pogledaj poruku
    kako mogu da otovorim ovaj racun i kako se koristi

vrlo prefinjen nacin kloniranja

Nov član
    Učlanjen
    01.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja nisam do sada koristio LR i zanima me kako prebacivati sa LR na svoj bankovni racun. Procitao sam ovde na forumu da je dobar i brz za slanje i primanje pa me zanimaju instrukcije kako to raditi. I da kazem za western union,naravno da je brz transfer novca ali i najskuplji i kod nas se samo moze primati a ne moze slati iz nase zemlje. Dobijao sam bezbroj puta preko westerna novac. Sada trenutno me LR zanima.Ako neko zna kako prebacivati sa svog Liberty Reserve naloga na svoj bankovni racun neka mi pokaze,ja slusam. Pozdrav svima.

Izvinjavam se ako ste vec postavili istrukcije koje sam trazio,ja ih nisam nasao.Ako jeste potrazicu ih.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Ja ti mogu pomoci oko koriscena Liberty Reserva i znam kako mozes veoma efikasno i brzo prebaciti svoj novac na bankovni racun. Liberty Reserve je najbolji nacin elektronskog poslovanja, nema nacina za refund/povracaj novca.

Zainteresovan član Nebojsa.bg (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    23

e ljudi jel treba verifikacija naloga kao kod paypala i payza i koji je najjednostavniji nacin za istu? i da li se novac moze prebaciti na master card da ne ide na bankovni racun?

Aktivan član xitm3n (avatar)
    Učlanjen
    11.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

ljudi, meni je stigla neka sica sa AdFly na liberty reserve, ali nemam pojma kako da podignem, nigde ne vidim "whitdraw", niti da dodam karticu ili bankovni racun?
    "Sujeta... Moj omiljeni greh!!"

Nov član
    Učlanjen
    22.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio pike Pogledaj poruku
    Ja ti mogu pomoci oko koriscena Liberty Reserva i znam kako mozes veoma efikasno i brzo prebaciti svoj novac na bankovni racun. Liberty Reserve je najbolji nacin elektronskog poslovanja, nema nacina za refund/povracaj novca.
    Ja imam racun na liberty reserveu i primio sam neke parae na njega ali ne znam kako da te pare prebacim na racun u banci.Pomoc bi mi bila preko potrebna

Početnik
    Učlanjen
    25.04.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Po meni taj program ima dosta mana. Prvo ne mozete da uplatite sa kreditnom karticom nego morate preko posrednika sto kosta vise. Isto i isplata moze samo preko posrednika.

Jako mali broj prodavaca prima taj nacin placanja daleko manje nego paypal ili mb...

Sve u svemu za Srbiju nije ni malo dobar.

Slične teme

1. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 21.12.2008., 17:38
  2. Program za pricanje preko interneta
    Autor Nemke16 u forumu Internet
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.11.2007., 23:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku