Ispiranje mozga malim hrvatima.

aca9020

Zainteresovan član
Poruka
445
Ovako zelim da iznesem beke cinjenice jos mi je otac kad je bio u vojsci u Mostaru pricao kako se mladi Hrvati indoktriniraju na misama.Sta hocu da kazem Katolicka crkva radi dobar posao za svoj narod zato su oni tako i zagrizeni.Nasa SPC je potpuno ostavila Srpski narod na cedilu niti se bori za nase duse niti za povrat imovine nista.
Zasto ovo pisem meni su u Rumi na vratima juce bili Jehovoiini svedoci i tako u razgovoru lepo kazu ljudi MISIONARE.Tada me je obuzela tuga jer cilj crkve je zaista da MISIONARE idite i kazivajte narodu LEPO PISE U BIBLIJI.
Sta nasa crkva radi apsolutno nista o nama Srbima se vise niko ne brine.
Bio sam u podgorici ljudi nemate pojma koliko su za Srbiju a ovde cesto citam protiv Crne Gore nemojte tako sta vam je.Dalje kazu u svakom zlu ima i nestodobro raspadom EX-JY Srbi vise ne idu na Jadran ne prave kuce po Jadranu Ne finansiraju muslimane slovence i hrvate kao nekada
Ali treba biti jos radikalniji nekupovati nista Htvatsko i Slovenacko jer zapamtite tako finansiramo unistenje SRBA.
Imam jos da pisem ali dosta je i pitanje za urednika sajta koje ovaj HUGO CAVEZ ja jedva stignem da otvorim net na 20 min a on stalno na internetu sta taj radi bice da citav dan gluvari ili vec sta.
Na kraju rusofil sam i to veliki ali upoznam dole 2 rusa ma boli ih k.. za nas bolje da ne pricam bruku.
sta su sve rekli ali zaista volim Rusiju ali onu Carsku.Mi Srbi moramo razmisljati kao Jermeni ili Jevreji samo interes i nista vise i misliti samo o nama Srbima a ne glumiti spasioce Juznih Slovena kao Karadjordjevici i ono to sad vide gde su zgresili.Vratiti Monarhiju obavezno jedini veliki covek i patriota je bio Knez Pavle citao sam njegove memoare kako je pokusao da spasi Srbe ali roknuse nas pucem 27 marta i tu je kraj.
 
Ovako zelim da iznesem beke cinjenice jos mi je otac kad je bio u vojsci u Mostaru pricao kako se mladi Hrvati indoktriniraju na misama.Sta hocu da kazem Katolicka crkva radi dobar posao za svoj narod zato su oni tako i zagrizeni.Nasa SPC je potpuno ostavila Srpski narod na cedilu niti se bori za nase duse niti za povrat imovine nista.
Zasto ovo pisem meni su u Rumi na vratima juce bili Jehovoiini svedoci i tako u razgovoru lepo kazu ljudi MISIONARE.Tada me je obuzela tuga jer cilj crkve je zaista da MISIONARE idite i kazivajte narodu LEPO PISE U BIBLIJI.
Sta nasa crkva radi apsolutno nista o nama Srbima se vise niko ne brine.
Bio sam u podgorici ljudi nemate pojma koliko su za Srbiju a ovde cesto citam protiv Crne Gore nemojte tako sta vam je.Dalje kazu u svakom zlu ima i nestodobro raspadom EX-JY Srbi vise ne idu na Jadran ne prave kuce po Jadranu Ne finansiraju muslimane slovence i hrvate kao nekada
Ali treba biti jos radikalniji nekupovati nista Htvatsko i Slovenacko jer zapamtite tako finansiramo unistenje SRBA.
Imam jos da pisem ali dosta je i pitanje za urednika sajta koje ovaj HUGO CAVEZ ja jedva stignem da otvorim net na 20 min a on stalno na internetu sta taj radi bice da citav dan gluvari ili vec sta.
Na kraju rusofil sam i to veliki ali upoznam dole 2 rusa ma boli ih k.. za nas bolje da ne pricam bruku.
sta su sve rekli ali zaista volim Rusiju ali onu Carsku.Mi Srbi moramo razmisljati kao Jermeni ili Jevreji samo interes i nista vise i misliti samo o nama Srbima a ne glumiti spasioce Juznih Slovena kao Karadjordjevici i ono to sad vide gde su zgresili.Vratiti Monarhiju obavezno jedini veliki covek i patriota je bio Knez Pavle citao sam njegove memoare kako je pokusao da spasi Srbe ali roknuse nas pucem 27 marta i tu je kraj.

sta ne ode sa oni jehovim svedocima :dash::dash::dash:
 
i koja je to logika, da je neko rusofil (i to veliki), a da niko u Rusiji nije srbofil - hebe im se za nas, a 80% naroda nema pojma ni gde je Srbija!
Koja je to mazohistichka nit u Srba koja ih tera da meću glavu pod tešku rusku čizmu?:think:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Pre nego sto nesto lupis proveri :rotf:

Ja koji sam upoznao 20-ak rusa po njima sudeci ljudi vise vole srbiju nego rusiju ....zato ne laprdaj..........:hahaha:
 
A ti si Supa sav informisan. Gde si to upoznao ruse koji vole Srbiju, majketi... U Moskvi bre ni ne znaju gde je Srbija, samo dokoni kafanski pacovi vrte priču Srbija-Milošević-Braća...

Jes u rusiji ne znaju gde je srbija,ali zato oni po kafanama sve znaju...........koje razmisljanje.........:hahaha::hahaha::hahaha:

Ma daj pajserko mani me te glupe propagande idi muzi ovce cobanine.................:rotf::rotf:
 
Čovek je u pravu evo naš porodični popa redovno pošalje obaveštenje da će da dođe na
Krsnu Slavu,zatim pred Božić i na Vaskrs.
Ostala 362 dana nije zainteresovan sem ako ne daj Bože neko umre pa ne zovne da priupita koliko zastava da ponese na sahranu.
Crkva je postala preduzeće od svoga nastanka,novac novac i samo novac,šta više para daš to si bolji vernik.
Čast pojedinim monasima i monahinjama kao i sveštenicima koji su zaista prišli Bogu iz ljubavi i vere.
 
Ljudi sta je sa vama samo sam hteo reci niko nas ne j.. vise.
Juce na vratima u Rumi mi bili Jehovini svedoci i lepo kazu da misionare a mene tuga uhvatila zasto nasa crkva to ne radi.
Vidite sta nam svi rade pa stalno nas neko vredja i unistava dajte da se okrenemo sebi vec jednom.
Ovde sam pomenuo Jermene i Izraelce opstali ljudi u najsurovijoj okolini dajte da nesto naucimo od njih/
zasto me odmah napadare pa SRBIN sam ali ne vredi kad nas vise niko ne J,, dajte da vidimo sta cemo i kako cemo.
Jesam rusofil ali sam razocaran to je sve nista LOSE NISAM HTEO RECI.
ALEKSA RUMA
 
Ne bih ja nas poredio sa Hrvatima.Ako je većina njihove populacije zaostala u razvoju,zbog toga što ih crkva uči da mrze nas,naša crkva ne bi trebalo da radi to isto.A tim sektaškim organizacijama koje vršljaju po Srbiji bi trebalo zabraniti rad,a njihovim aktivistima napuniti zatvore.
 
način propagiranja pravoslavne crkve se razlikuje od katoličke
katolici su previše agresivni i centripetalni, previše su uzeli za zadatak
da ludački brane svoje napadajući tudje
dok spc, kao što i znate, uvek propoveda milosrdje, pogaču za kamen, *ko nam je kriv? mi smo krivi*
tako da nije ni čudo što su katolici toliko naoštreni i što odmah nabacuju rogove..
 

Back
Top