sex zavisnost
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: sex zavisnost

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Podrazumevano sex zavisnost

"Britanka Terry Hunter ne pije, ne puši, ne drogira se, no ima ozbiljan problem koji je izluđuje - ne može se prestati seksati. Iako ima samo 25 godina, dosad je spavala s oko tisuću muškaraca, a seksa se oko 12 puta dnevno

Ovisnica o seksu Terri Hunter spavala je s tisuću muškaraca, no za sebe kaže da 'nije drolja', te inzistira na tome da je njezina požuda uzrokovana bolest koja je dovodi do ludila. Priznaje da ima potrebu seksati se i do 12 puta dnevno te da to jednostavno ne može kontrolirati. Da bi pronašla partnere, surfa internetom i pristaje spavati s njima bez obzira na to koliko oni bili ružni, prenosi Tportal.

'To je drugi tužniji dio mog problema, moja želja za seksom toliko je jaka da ne postavljam nikakve uvjete. Nije mi važno na koja će način doći do seksa, kao ni to kako frajer izgleda, a ako je dobro obdaren, onda je to samo bonus', kaže Terri.

O seksu je postala ovisna u 17. godini kada je izgubila nevinost i otad se muči ne samo s ovisnošću, nego i s održavanjem veza. 'Kad sam izgubila nevinost, bilo je kao da je netko stisnuo prekidač. Tada mi se javila neutaživa želja za seksom koja ne prestaje. Spavala sam sa stotinama i stotinama muškaraca. Ne brojim ih jer nisam drolja. Ja samo zadovoljavam svoju potrebu', otkriva Terri.

'Većina ljudi koja me poznaju misli da sam slatka i šarmantna. Ne pijem, ne pušim, nikad nisam uzimala droge, ali sam spavala s oko tisuću muškaraca', kaže Terri koja je svoju ovisnost pokušala liječiti na različite načine, od hipnoze, antidepresiva i odlazaka na sastanke ovisnika o seksu. No ništa nije pomoglo, a dok je bila na seansama kod psihoterapeuta, želja se ni tada nije smanjivala. Ležala bih na kauču i rekla bih psihoterapeutu da me napaljuje pomisao da se seksam s njim. Nadala sam se da će skočiti na mene i da ćemo se poseksati', otkriva Terri.

Kad nema muškaraca pored nje, Terri se svejedno mora zadovoljiti, čak i kad je na poslu. 'Drugi ljudi bježe na stanke da se seksaju s ljubavnicama, pa se ne osjećam krivom zbog toga. Kad imam loš dan, odem na desetak pauza kako bih se sama zadovoljila. Bilo je noći i kad bih završila u krevetu s bračnim parovima. Često sa sobom nosim razne seksi igračke ili njih zamolim da ih donesu. Meni je potrebno potpuno zadovoljstvo', otkriva ona.

Iako ne može bez seksa, uspjela je ostati vjerna svom sadašnjem dečku čak dva mjeseca, no nije pretjerano optimistična što se tiče budućnosti. 'Znam da će moj nezasitni apetiti vjerojatno uništiti i ovu vezu kao što je to bilo s prethodnima. Muškarci se ne mogu nositi s mojim seksualnim apetitom. Znala sam se seksati s prijateljima mojih dečki jer sam očajnički željela seks. To vam je kao kad imate suhu kožu. Znate da se ne biste smjeli počešati, ali isto tako znate koliko će vam olakšanje donijeti kad to napravite', objašnjava Terri."
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: sex zavisnost

Konacno, idealna zena po standardima forumasha

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Jadna devojka.

Zainteresovan član Mr.D4sty (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2008.
    Pol
    muški
    U kartonskom naselju preko puta Sava centra.
    Reputaciona moć
    39

Mislim da je sve to najvecim delom samo plod maste zene koja zeli da na neki nacin skrene paznju na sebe i da u svemu tome mazne neku kintu i malo popularnosti.Da ne ulazimo bas mnogo u detalje "intervjua",gde to na planeti mozes da radis za nekoga i da ti je dozvoljeno da imas deset pauza dnevno???To vise ne moze ni na Balkanu....Fizicki je ne izvodljivo to sto je ona navela i mislim da ima veze sa istinom isto koliko i pojava vanzemaljaca na Kosmaju.

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

...nisam pročitao...

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio Mr.D4sty Pogledaj poruku
    Mislim da je sve to najvecim delom samo plod maste zene koja zeli da na neki nacin skrene paznju na sebe i da u svemu tome mazne neku kintu i malo popularnosti.Da ne ulazimo bas mnogo u detalje "intervjua",gde to na planeti mozes da radis za nekoga i da ti je dozvoljeno da imas deset pauza dnevno???To vise ne moze ni na Balkanu....Fizicki je ne izvodljivo to sto je ona navela i mislim da ima veze sa istinom isto koliko i pojava vanzemaljaca na Kosmaju.
    ne znam da li su svi podaci tacni...ali seksualnu zavisnost priznaju danas kao bilo koju drugu
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    ...nisam pročitao...
    pa sto onda postujes

Učlanjen
    08.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio dark.lady Pogledaj poruku
    ne znam da li su svi podaci tacni...ali seksualnu zavisnost priznaju danas kao bilo koju drugu
    Ma o.k. ali ja to vise dozivljavam kao jos jednu od besmislica modernog drustva.Takodje smesni su mi i tkzv. "sexolozi" i ostala bratija koji trebaju ljude da izlece u tom pogledu i da im objasne stvari koje su svima vec odavno poznate.Nije mi jasno kako to da nasim pradedama,dedovima i ocevima nisu trebali sexolozi a nase bake i majke nisu bile zavisne od sexa i nisu im trebale nikakve igracke i pomagala??sad ce jos neko da proba da me ubedi da je sex izmisljen u XXI veku a da su ljudi pre toga imali sex cisto radi razmnozavanja,a zene nisu imale pojma sta je orgazam...itd.

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Ma o.k. ali ja to vise dozivljavam kao jos jednu od besmislica modernog drustva.Takodje smesni su mi i tkzv. "sexolozi" i ostala bratija koji trebaju ljude da izlece u tom pogledu i da im objasne stvari koje su svima vec odavno poznate.Nije mi jasno kako to da nasim pradedama,dedovima i ocevima nisu trebali sexolozi a nase bake i majke nisu bile zavisne od sexa i nisu im trebale nikakve igracke i pomagala??sad ce jos neko da proba da me ubedi da je sex izmisljen u XXI veku a da su ljudi pre toga imali sex cisto radi razmnozavanja,a zene nisu imale pojma sta je orgazam...itd.
    pa vidi i pre se komuniciralo...samo se pismo slalo po tri dana jahanja
    sad je sve na klik

Iskusan
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

i ta me prica uvek podseti na onaj nas film kad joj stavi crnu maramu preko lica i udri..hebo to

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio Chovechuljak Pogledaj poruku

buhahahhaha

Učlanjen
    08.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio dark.lady Pogledaj poruku
    i ta me prica uvek podseti na onaj nas film kad joj stavi crnu maramu preko lica i udri..hebo to
    Ehh...to je film"Lepota poroka"...To je naravno karikatura sexualnog zivota u Crnoj Gori.Crnogorac odozgo-nema sanse!!!Da joj je vezao maramu preko ociju pa je popeo gore da radi pa covek i da poveruje....

Primećen član Dita° (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

a, jel ima ovde vec neka forumasica koja se prepoznaje u prici doticne zavisnice?

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

boles`
    citam knjigu

Primećen član Mr.Relaxed (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    ...nisam pročitao...
    nista nisi ni propustio....jos jedan tuzni pokusaj da jadna splacina postane ozbiljna tema.....

Zaslužan član hirajgoagain (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    3816

pa valjda nije jedina na svetu s takvom situacijom. i otkud to u novinama? i je l ona stalno na antibebi pilulama

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

e kad ona stigne da odradi tih 12 puta???? mora da je brza ko zecica.....
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Veoma poznat Corto Malteze (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

ovo sam chitao ima par godina
    spremam djaci iz srpski

Zainteresovan član Take_It_Easy (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

ma daj, neverujem u ovo. znam da postoji ta ovisnost, al jebte pa ta zenska onda ne moze nista drugo raditi, nego po čitav dan hodati po ulicama tražeći ko će je dernuti. kako inače uspeva naći 12

Ističe se skorpijamaya (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio Take_It_Easy Pogledaj poruku
    ma daj, neverujem u ovo. nego po čitav dan hodati po ulicama tražeći ko će je dernuti. kako inače uspeva naći 12
    zar je to neki problem? a i dodje mozda na Krstu

Zainteresovan član Take_It_Easy (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

e moguće, ali jel se u to ovisnost broji i cyber sex takvih na krsti može naći i 120 dnevno

Nov član
    Učlanjen
    05.06.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: sex zavisnost

Citat Original postavio lyon69 Pogledaj poruku
    Konacno, idealna zena po standardima forumasha
    Ni kod mene nije skoro nista drugacije,samo sto je mnogo manji broj muskaraca. Ni sebe ne smatram droljom iako svaku noc imam potrebu za sex-om sa drugim muskarcem. Jednostavno mi je to u glavi uvek. Ivanje-PP muskarce treba iskoristiti na pametan nacin )))

Elita
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio light & dark Pogledaj poruku
    "Britanka Terry Hunter ne pije, ne puši, ne drogira se, no ima ozbiljan problem koji je izluđuje - ne može se prestati seksati. Iako ima samo 25 godina, dosad je spavala s oko tisuću muškaraca, a seksa se oko 12 puta dnevno

Ovisnica o seksu Terri Hunter spavala je s tisuću muškaraca, no za sebe kaže da 'nije drolja', te inzistira na tome da je njezina požuda uzrokovana bolest koja je dovodi do ludila. Priznaje da ima potrebu seksati se i do 12 puta dnevno te da to jednostavno ne može kontrolirati. Da bi pronašla partnere, surfa internetom i pristaje spavati s njima bez obzira na to koliko oni bili ružni, prenosi Tportal.

'To je drugi tužniji dio mog problema, moja želja za seksom toliko je jaka da ne postavljam nikakve uvjete. Nije mi važno na koja će način doći do seksa, kao ni to kako frajer izgleda, a ako je dobro obdaren, onda je to samo bonus', kaže Terri.

O seksu je postala ovisna u 17. godini kada je izgubila nevinost i otad se muči ne samo s ovisnošću, nego i s održavanjem veza. 'Kad sam izgubila nevinost, bilo je kao da je netko stisnuo prekidač. Tada mi se javila neutaživa želja za seksom koja ne prestaje. Spavala sam sa stotinama i stotinama muškaraca. Ne brojim ih jer nisam drolja. Ja samo zadovoljavam svoju potrebu', otkriva Terri.

'Većina ljudi koja me poznaju misli da sam slatka i šarmantna. Ne pijem, ne pušim, nikad nisam uzimala droge, ali sam spavala s oko tisuću muškaraca', kaže Terri koja je svoju ovisnost pokušala liječiti na različite načine, od hipnoze, antidepresiva i odlazaka na sastanke ovisnika o seksu. No ništa nije pomoglo, a dok je bila na seansama kod psihoterapeuta, želja se ni tada nije smanjivala. Ležala bih na kauču i rekla bih psihoterapeutu da me napaljuje pomisao da se seksam s njim. Nadala sam se da će skočiti na mene i da ćemo se poseksati', otkriva Terri.

Kad nema muškaraca pored nje, Terri se svejedno mora zadovoljiti, čak i kad je na poslu. 'Drugi ljudi bježe na stanke da se seksaju s ljubavnicama, pa se ne osjećam krivom zbog toga. Kad imam loš dan, odem na desetak pauza kako bih se sama zadovoljila. Bilo je noći i kad bih završila u krevetu s bračnim parovima. Često sa sobom nosim razne seksi igračke ili njih zamolim da ih donesu. Meni je potrebno potpuno zadovoljstvo', otkriva ona.

Iako ne može bez seksa, uspjela je ostati vjerna svom sadašnjem dečku čak dva mjeseca, no nije pretjerano optimistična što se tiče budućnosti. 'Znam da će moj nezasitni apetiti vjerojatno uništiti i ovu vezu kao što je to bilo s prethodnima. Muškarci se ne mogu nositi s mojim seksualnim apetitom. Znala sam se seksati s prijateljima mojih dečki jer sam očajnički željela seks. To vam je kao kad imate suhu kožu. Znate da se ne biste smjeli počešati, ali isto tako znate koliko će vam olakšanje donijeti kad to napravite', objašnjava Terri."

tragedija

Domaćin
    Učlanjen
    13.07.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

ima ovoga dosta