Zašto Albanci žele nezavisno Kosovo?

peti ligament

Buduća legenda
Poruka
36.517
Temu otvaram podstaknut kratkim dijalogom sa ademom_ks.

Kao što sam rekao, već sam neko vrijeme na krsti, a još nisam saznao ni dio razloga zašto Albanci toliko žele da se odvoje.
Ne samo oni na Kosovu, već i u opštinama Preševo, Medveđa i Bujanovac.

Zašto ruše crkve, skrnave grobove, ubijaju nealbance, a zatim izigravaju žrtve?

Posebno me zanimaju postovi Albanaca, koji ovdje redovno iskazuju svoje saučešće svaki put kada nova srpska žrtva padne na Kosovu, a zatim jednu organizaciju kao što je tzv. OVK ne žele da nazovu terorističkom, već upravo oslobodilačkom. Licemjerje.

Nego, prepuštam palicu kolegama Albancima, pa izvol'te...
 
Poslednja izmena:
Temu otvaram podstaknut kratkim dijalogom sa ademom_ks.

Kao što sam rekao, već sam neko vrijeme na krsti, a još nisam saznao ni dio razloga zašto Albanci toliko žele da se odvoje.
Ne samo oni na Kosovu, već i u opštinama Preševo, Medveđa i Bujanovac.

Zašto ruše crkve, skrnave grobove, ubijaju nealbance, a zatim izigravaju žrtve?

Posebno me zanimaju postovi Albanaca, koji ovdje redovno iskazuju svoje saučešće svaki put kada nova srpska žrtva padne na Kosovu, a zatim jednu organizaciju kao što je tzv. OVK ne žele da nazovu terorističkom, već upravo oslobodilačkom. Licemjerje.

Nego, prepuštam palicu kolegama Albancima, pa izvol'te...

Evo ja cu iskreno da ti kazem..............zato sto nama treba tj. zato sto nam kosovo znaci.

Da smo im odma rekli-evo vam kosovo samo bezite,zakacili bi nam se na vrat sa parolom-kosovo je srbija a mi bi smo se cimali po UN i SB kako da ih se oslobodimo.............

Ajde ti druze pusti Adema i ostalu pederbaliju idi pricaj sa nekim drugim analbanancima da vish koje su to dileje,ovi mada kvarni ko shuplji zubi su preradjeni dijamant za ostatak nazovimo ih nacije. :mrgreen:
 
nisi bas trebao upotreiti rec palica, nekako asocira na davno proslo, ne povratilo se, vreme....
sto se mene tice, mozemo sutra, mislim da je vec kasno.
a do tada, neki konstruktivan post u suprotnom smeru bi dobro dosao. nesto u stilu, sta ce kosovarima nezavisnot... necemo vise da ih ubijamo, teramo sa posla, necemo ni dzamije da im rusimo, cak ce moci pisati nama omrznutom latinicom, a ako budu bili dobri ici ce na nastavu u skolama, a ne po kucama... itd.itd.
ps.nas dogovor je bio, sta ce nama nezavisnost, ali si ti to malo prosirio, tako da mislim da od teme nema nista.
 
nisi bas trebao upotreiti rec palica, nekako asocira na davno proslo, ne povratilo se, vreme....
sto se mene tice, mozemo sutra, mislim da je vec kasno.
a do tada, neki konstruktivan post u suprotnom smeru bi dobro dosao. nesto u stilu, sta ce kosovarima nezavisnot... necemo vise da ih ubijamo, teramo sa posla, necemo ni dzamije da im rusimo, cak ce moci pisati nama omrznutom latinicom, a ako budu bili dobri ici ce na nastavu u skolama, a ne po kucama... itd.itd.
ps.nas dogovor je bio, sta ce nama nezavisnost, ali si ti to malo prosirio, tako da mislim da od teme nema nista.

Ja sigurno neću iznositi vašu stranu priče jer je prije svega ne znam.
P.S. Slobodno otvori temu koja će imati uvod po tvojoj želji, ali koja će se ipak baviti pitanjima koja sam (istina prilično emotivno) postavio, a onda moderatori mogu objediniti, pa neka moj uvod bude obični post.
 
nisi bas trebao upotreiti rec palica, nekako asocira na davno proslo, ne povratilo se, vreme....
sto se mene tice, mozemo sutra, mislim da je vec kasno.
a do tada, neki konstruktivan post u suprotnom smeru bi dobro dosao. nesto u stilu, sta ce kosovarima nezavisnot... necemo vise da ih ubijamo, teramo sa posla, necemo ni dzamije da im rusimo, cak ce moci pisati nama omrznutom latinicom, a ako budu bili dobri ici ce na nastavu u skolama, a ne po kucama... itd.itd.
ps.nas dogovor je bio, sta ce nama nezavisnost, ali si ti to malo prosirio, tako da mislim da od teme nema nista.

A sta cete da radite ako(ne daj boze) pobijete sve srbe............mislim sta ce vam nezavisnost bez toga :dontunderstand:
 
Ja sigurno neću iznositi vašu stranu priče jer je prije svega ne znam.
P.S. Slobodno otvori temu koja će imati uvod po tvojoj želji, ali koja će se ipak baviti pitanjima koja sam (istina prilično emotivno) postavio, a onda moderatori mogu objediniti, pa neka moj uvod bude obični post.

moja kritika se odnosila na "uspeh" teme, a posto si je prosirio, i time dao vise prilaza temi, tesko ce se bilo sta moci shvatiti nakon par stranica.
mada i da si pokusao "suziti" temu, sumnjam da bi naterao forumase da se strogo drze teme. videcemo se sutra, sada zaista odoh da:zzzz::zzzz:
 
pa ***, ova amerika puca mnogo brze i mnogo lepse no sto sam se i sam nadao, te u skladu sa tim mislim da cemo Kosmet povratiti jos za moga zivota..ah da, albanci ne traze nezavisnost, vec ameri, englezi..ko god, to ti je valjda jasno..

na kosovu je nezavistan jedino bondstil :hahaha:, i kao pravi simbol nezavisnosti, cim se zatvori, ode i tzv. nezavisnost kosova..

citaj kad ameri vise ne budu imali interes za okupacijom dela Republike Srbije, nece se ni arbanasi ponasati kao okupatori. ili mozda hoce, ali to ne menja stvari. :D
 
šiptari hoće nezavisno kosovo jer su se nekontrolisano nakotili, masovno ilegalno upadali na teritoriju srbije...i sad imaju krizu identiteta, jer bez svoje države ne znaju šta su. da l su kosovari il' su šiptari iz aljbanije. a da se zadovolje statusom nacionalne manjine je suviše ponizno za njih.

bilo kako bilo, manje je bitno što šiptari hoće nezavisnost kosova; bitnije je što zapadne sile hoće nezavisnost kosova.
 
da, samo kako to da se njihove neke `teznje` poklapaju sa velikim previranjima u evropi, obicno su na strani su najvecih drzava zlikovaca, a svoju pravovernost dokazuju antisrpstvom, prakticno od najnizeg nivoa u lokalnim zajednicama, pa do drzavnog nivoa.

ovog puta, ipak, treba im srbija, ali da ih prizna, podrzi i prigrli, jer nisu sposobni ni da prezive.
sad ako je vlast nasa autenticna, domaca, nista od tog `priznanja` i `suzivota`, ali ovaj rezim je nametnut na krilima amer bombardera pa je sve moguce.
 
šiptari hoće nezavisno kosovo jer su se nekontrolisano nakotili, masovno ilegalno upadali na teritoriju srbije...i sad imaju krizu identiteta, jer bez svoje države ne znaju šta su. da l su kosovari il' su šiptari iz aljbanije. a da se zadovolje statusom nacionalne manjine je suviše ponizno za njih.

bilo kako bilo, manje je bitno što šiptari hoće nezavisnost kosova; bitnije je što zapadne sile hoće nezavisnost kosova.


uh razmisljao sam o ovom i ne kapiram sta ce evropi kosovo sa ovim poludivljim shiptarima
 
Temu otvaram podstaknut kratkim dijalogom sa ademom_ks.

Kao što sam rekao, već sam neko vrijeme na krsti, a još nisam saznao ni dio razloga zašto Albanci toliko žele da se odvoje.
Ne samo oni na Kosovu, već i u opštinama Preševo, Medveđa i Bujanovac.

Zašto ruše crkve, skrnave grobove, ubijaju nealbance, a zatim izigravaju žrtve?

Posebno me zanimaju postovi Albanaca, koji ovdje redovno iskazuju svoje saučešće svaki put kada nova srpska žrtva padne na Kosovu, a zatim jednu organizaciju kao što je tzv. OVK ne žele da nazovu terorističkom, već upravo oslobodilačkom. Licemjerje.

Nego, prepuštam palicu kolegama Albancima, pa izvol'te...

IMAM LI JA PRAVO NA MIŠLJENJE I STAV POŠTO NISAM KOLEGINICA ALBANKA VEĆ SRPKINJA :dontunderstand:
 
uh razmisljao sam o ovom i ne kapiram sta ce evropi kosovo sa ovim poludivljim shiptarima

vreme će pokazati da li je tačna opcija koju neki plasiraju, a to je da eu neće šiptare u njenim okvirima, bar ne u istom trenutku kada to srbija bude bila, pa iz tog razloga moraju biti srbija i nezavisno kosovo. pa onda imaš opciju inkognito države za prvljave poslove (pro)američkih snaga. pa bilskost rusiji. pa ovo pa ono...svakako je to zanimljivije i bitnije, od toga zašto šiptari žele nezavisnost.
 
Temu otvaram podstaknut kratkim dijalogom sa ademom_ks.

Kao što sam rekao, već sam neko vrijeme na krsti, a još nisam saznao ni dio razloga zašto Albanci toliko žele da se odvoje.
Ne samo oni na Kosovu, već i u opštinama Preševo, Medveđa i Bujanovac.

Zašto ruše crkve, skrnave grobove, ubijaju nealbance, a zatim izigravaju žrtve?

Posebno me zanimaju postovi Albanaca, koji ovdje redovno iskazuju svoje saučešće svaki put kada nova srpska žrtva padne na Kosovu, a zatim jednu organizaciju kao što je tzv. OVK ne žele da nazovu terorističkom, već upravo oslobodilačkom. Licemjerje.

Nego, prepuštam palicu kolegama Albancima, pa izvol'te...

Da bi konačno mogli da počnu da plaċaju porez i struju.
Oni su dali besu da ċe živeti kao pošteni građani i sve vreme ih boli što im je država Srbija uskratila tako elementarna prava.
 

Back
Top