Ko nije voleo, nije ni mrzeo

bilo je ruznih reci s moje strane, uvreda s moje strane, a sve zbog straha koji sam osecao u toj osobi i to sam mrzeo...a voleo sam je i sad mi je draga, samo sto to ne zna...misli da je mrzim, a u stvari zbog siline ljubavi koju sam osecao, postah slep i nem...i onda ruzne reci i slom...tako da ispada da nije mrznja jer ne mogu mrzeti nekog kog sam obozavo i mislio na nju i ko me je cinio sretnim, vec ljubav koja je slepa
 
Za mene je ostalo samo zasto tako? Ali nekad mislim da je zeleo samo najbolje,a ponekad kad toliko zelimo najbolje stvari ispadnu lose...ali prijatelji smo jos uvek i jos uvek mu verujem kako nisam nikad nikom...i jos uvek mu se radujem..iako me nekad boli,boli kako nikad nije bolelo...no,bol nije bitan...bol dodje i prodje...njegov osmeh ostaje...i oci crne...najlepse...
 
Za mene je ostalo samo zasto tako? Ali nekad mislim da je zeleo samo najbolje,a ponekad kad toliko zelimo najbolje stvari ispadnu lose...ali prijatelji smo jos uvek i jos uvek mu verujem kako nisam nikad nikom...i jos uvek mu se radujem..iako me nekad boli,boli kako nikad nije bolelo...no,bol nije bitan...bol dodje i prodje...njegov osmeh ostaje...i oci crne...najlepse...

pa jeste, ono lepo ostaje trajno u nama, ruzno izbledi i nestane vremenom
 

Back
Top