PC cillin 2002
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: PC cillin 2002

Nije mi jasno - pomoc
    Guest

Podrazumevano PC cillin 2002

Uz racunar sam pre godinu dana dobio i AV pc cillin 2002,resio sam sada da ga instaliram,i sve je ok ,medjutim nikako mi ne uspeva da se registrujem da bio mogao da apdejtujem program.Probao sam preko njihovom sajta ali se tu trazi registr.key,koji naravno nemam!!!
    Zna li neko resenje??
    hvala za odgovore.

Početnik
    Učlanjen
    26.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

U glavnom panelu idi na Register Now i tu upisi svoj E-mail i ostale podatke i dobices E-mail sa Ser.Number koji treba da ukucas u polje. Nakon toga si registrovan i dobijaces sve nove Update-ove. Pozdrav i javi sta si uradio!

nije mi jasno
    Guest

Podrazumevano

hvala popaje za javljanje,ali vidi,ranije sam imao W2k i sve se lepo registrovao,kasnije sam skino sve .sad imam XP i kad kliknem na registar now,on jednostavno ne reaguje na to!!! to me muci!!
    mozda je pc cillin 2002 tj.trendmicro prestao sa podrskom za ovu verziju ne znam,ali eto nije mi jasno,usput imas li ti neku preporuku za AV,imao sam nortona ali je glomazan i dosta usporava mashinu!!!
    pozdrav !

Početnik
    Učlanjen
    26.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio nije mi jasno
    sad imam XP i kad kliknem na registar now,on jednostavno ne reaguje na to!!! to me muci!!
    mozda je pc cillin 2002 tj.trendmicro prestao sa podrskom za ovu verziju ne znam,ali eto nije mi jasno,usput imas li ti neku preporuku za AV,imao sam nortona ali je glomazan i dosta usporava mashinu!!!
    pozdrav !
    Nije prestao jer i ja koristim PC-cillin 2002 koji sam registrovao pre 2-3 nedelje isto na XP.
    Sto se tice AVP uglavnom svako svoga konja hvali, tako da ti je najbolje da sam proveris sta je dobro. Ja koristim PC-cillin i Pandu i za sada sam zadovoljan.
    Pozdrav!

Početnik
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: PC cillin 2002

Citat Original postavio Nije mi jasno - pomoc
    Uz racunar sam pre godinu dana dobio i AV pc cillin 2002,resio sam sada da ga instaliram,i sve je ok ,medjutim nikako mi ne uspeva da se registrujem da bio mogao da apdejtujem program.Probao sam preko njihovom sajta ali se tu trazi registr.key,koji naravno nemam!!!
    Zna li neko resenje??
    hvala za odgovore.
    BUDI SAMO UPORAN JA SAM GA REGISTROVAO IZ JEDNO DVADESETOG PUTA

kolik nije na forumu
    Nemam sta pametno za reci, al reko ipak nesto da napisem
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ja sam imao isti problem sa update pccill 2002 , bolja varijanta je da skines neki drugi av ili besplatni aVAST koji isto lepo odradjuje posao.mani se pccillin2002,to je matoro,znaci nesto novije.
    licno koristim kav 5.0 i od tada su svi virusi ko rukom odneseni.... bez hvale..... preporucujem ga svakom !!
    poz.

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: PC cillin 2002

Citat Original postavio Nije mi jasno - pomoc
    Zna li neko resenje??
    hvala za odgovore.
    Imam maticnu asus sa cillinom 2000,proletos sam ga ucitao sa maticne (za dual boot Mei XP)za Me posto ne moze za xP mnogo je star i nisam imao problema odlicno se abdejtovao i radio tj. to je dobar antivirusni program bolji od ovih free verzija i posto je 2002 verovatno moze za XP sto mozes proveriti na njihovom sajtu trendmicro .
    Ukoliko ta verzija ide na XP ne odustaj jer je stvarno dobar, ja koristim NSWORKS 2004i 2005 imam jaku masinu i dosta memorije pa ne smeta i mislim da onaj 2000 nisam ni morao da registrujem valjda se sam registrovao.
    Ovo pisem jer imam dvadesetak antivirusnih programa kao kolekciju vecina je naravno legalna tj. mogu da ih tako instaliram :wink:

Slične teme

1. PC-cillin ili Panda antivirus??
    Autor miss Lukach u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 03.06.2005., 12:04
  2. PC-cillin Update?
    Autor urospo u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.04.2005., 00:32
  3. ZONE ALARM with PC-CILLIN 2002?
    Autor urospo u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.01.2005., 04:15
  4. PC-Cillin 2004 v.11.0 (problem s update)
    Autor VRLO_JASSNA u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.05.2004., 01:33
  5. pc cillin 2002
    Autor krusevac u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.01.2004., 22:37

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku