Srbi nepoželjni u Hrvatskoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Ovaj Teodosije je fasista. Treba ga banovati.
On bi svim Hrvatma u Srbiji oduzeo imovinu zato sto vlasti RH nisu kako treba.

Pazi, po toj logici... Ameriku celu prvo treba banovati... Shta oni imaju da ubijaju neke tamo gradjane Srbije, zato shto vlasti nisu u redu? Dajte mi omanji nuke, ja cu drage volje biti moderator. :D E pa, je*iga sine, na svaku akciju imash i reakciju.
 
Da je sretnem? Ima ovde mnogo ljudi koje bih radije srela od nečijih komšija. :)

Ja čak verujem da je bilo takvih, sporadičnih, slučajeva, ali 30.000 ljudi je ogroman broj koji se ne da tako lako sakriti i ono što mi nije jasno je to kako nasedate na takve priče.

Ali, nova tema je, kako vidim, srpska imovina u Hrvatskoj, pa izvolite..
 
Pazi, po toj logici... Ameriku celu prvo treba banovati... Shta oni imaju da ubijaju neke tamo gradjane Srbije, zato shto vlasti nisu u redu? Dajte mi omanji nuke, ja cu drage volje biti moderator. :D E pa, je*iga sine, na svaku akciju imash i reakciju.

Pazi, po toj logici RS treba banovati zbog genocida u Srebrenici.

Poredjenje ti nije na mestu. Mene mrzi da ti objasnjavam zasto, da si inteligentniji svatio bi.
 
Da je sretnem? Ima ovde mnogo ljudi koje bih radije srela od nečijih komšija. :)

Ja čak verujem da je bilo takvih, sporadičnih, slučajeva, ali 30.000 ljudi je ogroman broj koji se ne da tako lako sakriti i ono što mi nije jasno je to kako nasedate na takve priče.

Ali, nova tema je, kako vidim, srpska imovina u Hrvatskoj, pa izvolite..

Ona je svedok da su mnogi srbi pokrsteni. I sigurno vise od 30.000. Ali sta to tebe briga. Nek pokolju i pokatolice sve srbe, samo da je tebi dobro.
 
Pazi, po toj logici RS treba banovati zbog genocida u Srebrenici.

Poredjenje ti nije na mestu. Mene mrzi da ti objasnjavam zasto, da si inteligentniji svatio bi.
da si inteligentniji ti bi znao da se 'svatio' pise sa 'h'. nazivanje drugih korisnika fashistom je uvreda zbog koje bi morao da budes banovan. o duplim nickovima i da ne govorim. o idiotskim temama takodje.

Meni nije jasno kako je moguce pokatoliciti?
nije ti jasno - zato sto si glup :)

Sad ja kazem: ubicu te ako ne predjes na budizam. I ti predjes na budizam? Naravno da ne, i dalje ces pravoslavlje smatrati svojom religiom.
naravno - "religijom" se pise sa 'J' sto bi takodje znao da nisi toliko GLUUUP... aj sad idi zovi Registru ....

p.s. i da, negiram 'genocid' u Srebrenici, a ni Hrvate bas ne volem... stvarno me treba odmah banovati ... a opet ni to nece promeniti cinjenicu da si izuzetno glup.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top