Jeremić: Veća odgovornost Hrvatske

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

srbija do grcke

Aktivan član
Poruka
1.427
Ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić izjavio je da je mnogo veća odgovornost Hrvatske za narušavanje odnosa sa Srbijom.

"Ako je neko uradio da bilateralni odnosi budu narušeni - onda je to hrvatska vlada. Ne samo da su priznali jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova, nego su i insistirali na opstajanju tužbe protiv Srbije. Teško da bih te dve odluke mogao da ocenim kao dobronamerne prema našoj zemlji"

VukJeremic_280308_AFP_V.jpg


Jeremija postaje zagrebacka mora.
 
Poslednja izmena:
Ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić izjavio je da je mnogo veća odgovornost Hrvatske za narušavanje odnosa sa Srbijom.

"Ako je neko uradio da bilateralni odnosi budu narušeni - onda je to hrvatska vlada. Ne samo da su priznali jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova, nego su i insistirali na opstajanju tužbe protiv Srbije. Teško da bih te dve odluke mogao da ocenim kao dobronamerne prema našoj zemlji"

Navodno je Hrvatska još tražila od Srbije da javno prizna da je učinila genocid u Hrvatskoj i da će,ako to prizna,navodno povući tužbu.
Ja sam ostala zgranuta.
KRAJNJE JE VREME DA TADIĆ I MESIĆ SEDNU ZA STO I REŠE OTVORENA PITANJA,OVO NE VODI NIGDE.
 
Navodno je Hrvatska još tražila od Srbije da javno prizna da je učinila genocid u Hrvatskoj i da će,ako to prizna,navodno povući tužbu.
Ja sam ostala zgranuta.
KRAJNJE JE VREME DA TADIĆ I MESIĆ SEDNU ZA STO I REŠE OTVORENA PITANJA,OVO NE VODI NIGDE.

Pa kako mogu da rese kad je situacija nereshiva posto Hrvati ne da ne zele da priznaju svoje zlocine vec iste proglasavaju praznicima a pokusavaju Srbiji da nametnu odgovornost. Bezobrazluk koji se samo od ustasha moze ocekivati. Nacija bez trunke obraza i dostojanstva jednom recju otpad covecanstva.
 
Yebote koji je ovaj Jeremic kreten ,koga vise zabole za Hrvate i za njegovo prepiranje sa njima , ko da nemamo drugih problema u zivotu i da je u drzavi sve bajno i sjajno pa nam je to glavna tema , Jeremic reko Rvatima ovo , oni mu odgovorili ono i sada je to kao bitno za zivot gradjana Srbije
 
Yebote koji je ovaj Jeremic kreten ,koga vise zabole za Hrvate i za njegovo prepiranje sa njima , ko da nemamo drugih problema u zivotu i da je u drzavi sve bajno i sjajno pa nam je to glavna tema , Jeremic reko Rvatima ovo , oni mu odgovorili ono i sada je to kao bitno za zivot gradjana Srbije

Pripadniče vaskoliko kulturnog i civilizovanog novosadskog naroda, ti možda ne znaš da je u Hrvatskoj veća buka oko ovog nego u Srbiji?

Ja čitam Hrvatske medije, gotovo da nema dana kad ne spomenu Srbiju i Jeremića.
A na hrvatskim forumima se puno govori o ovoj temi.

20% Jeremićevo iživljavanje;
80% Hrvatsko iživljavanje.
 
Yebote koji je ovaj Jeremic kreten ,koga vise zabole za Hrvate i za njegovo prepiranje sa njima , ko da nemamo drugih problema u zivotu i da je u drzavi sve bajno i sjajno pa nam je to glavna tema , Jeremic reko Rvatima ovo , oni mu odgovorili ono i sada je to kao bitno za zivot gradjana Srbije
pa kad ti nije bitno sto komentarises, idi komentarisi neku temu o pijaci, krompiru, prasicima, bundevama :roll:
 
Yebote koji je ovaj Jeremic kreten ,koga vise zabole za Hrvate i za njegovo prepiranje sa njima , ko da nemamo drugih problema u zivotu i da je u drzavi sve bajno i sjajno pa nam je to glavna tema , Jeremic reko Rvatima ovo , oni mu odgovorili ono i sada je to kao bitno za zivot gradjana Srbije

:klap::klap:

ista stvar i sa hrvaČkim oFcama....koje šišaju i farbaju sa izjavama nekih palomajaneza:hahaha: ...
a to što je Sulejman Salamander doneo odluku da idući mesec prodaje hrvatska brodogradilišta za kunu po dionici strancima...koji će moć bez ikakovg beda uručiti 20 000 ljudi otkaze ili ih obuć u konobare i spremačice ako im se nadigne pa promene djelatnost i prenamjene za turizam:evil:
NIKOM NIŠTA:eek:

bitno je ovim našim oFcama šta je reko Pahor il Janez za Hrvaško il to što Vučko nikad nije čuo za Škabrnju:roll::dash::rotf:

al xe8iga balkanske oFce je najlakše šišat i farbat i još im uterat a oni će glavom o zid svake 4 godine:dash::rotf::super:

živela demokracija i bananaplemepublike ove naše žabokrečine:hahaha:

rekoh ja nije žvaka sa seljaka...samo što će doć takvo vreme da ni za žvaku nećemo imati:eek:
 
:klap::klap:

ista stvar i sa hrvaČkim oFcama....koje šišaju i farbaju sa izjavama nekih palomajaneza:hahaha: ...
a to što je Sulejman Salamander doneo odluku da idući mesec prodaje hrvatska brodogradilišta za kunu po dionici strancima...koji će moć bez ikakovg beda uručiti 20 000 ljudi otkaze ili ih obuć u konobare i spremačice ako im se nadigne pa promene djelatnost i prenamjene za turizam:evil:
NIKOM NIŠTA:eek:

bitno je ovim našim oFcama šta je reko Pahor il Janez za Hrvaško il to što Vučko nikad nije čuo za Škabrnju:roll::dash::rotf:

al xe8iga balkanske oFce je najlakše šišat i farbat i još im uterat a oni će glavom o zid svake 4 godine:dash::rotf::super:

živela demokracija i bananaplemepublike ove naše žabokrečine:hahaha:

rekoh ja nije žvaka sa seljaka...samo što će doć takvo vreme da ni za žvaku nećemo imati:eek:


Pa nego kako?? Valjda je važnije šta su izjavili bucko Jeremić ili Salamander nego kako ćeš da školuješ dete. O ovom pod a) je lakše misliti. Ovo pod b) je za mnoge nerešivo, pa je onda bolje ne misliti o tome.:D Udri po Hrvatima/Srbima i divoteee!!!
 
Pa nego kako?? Valjda je važnije šta su izjavili bucko Jeremić ili Salamander nego kako ćeš da školuješ dete. O ovom pod a) je lakše misliti. Ovo pod b) je za mnoge nerešivo, pa je onda bolje ne misliti o tome.:D Udri po Hrvatima/Srbima i divoteee!!!

po meni nije trebalo ni jedno da urade nit priznat Kosovo nit inzistirat na tužbi

ili barem jedno od tog dvoje ne uradit...

ovako se samo daje loš signal a ipak treba uvidjeti da je Srbija kudikamo veća, interesantnija i bogatija za ulaganje i investiranje od jednog Kosova....

osim toga gdje ćeš veće sličnosti od Hrvata i Srbina i što se jezika "kulture" i ostalog tiće...:9;)

al dobro vjerojano naš Salamander misli da će Hrvatska bolje profitirati sa Kosovom...

mene jedino što interesuje jes lova, profit, napredak zemlje u kojoj živim

kakve ja i velika većina Hrvata imamo veze sa sukobima Srbije i Kosova...:think:

ako je Kosovo bila pokrajina u sklopu Srbije onda ista ne može tražiti tretman kakve su imali ove 6 republike... al onda isto važi i za "republiku"Srpsku:rtfm:

zato sam otvorio ovu temu :
Oblasti i pokrajne sveta koje bi mogle pratiti kosovski put nezavisnosti
da raspravljamo o tome šta će svetu doneti Kosovsko pitanje ...i njegovo rešenje...:think:

gle ja opet s druge strane nisam ni za to da Kosovo baš pod svu silu mora ostat u Srbiji ali onda lepo neka od sedište UNa naprave fabriku toalet papira a siromašnim građanima dele toalet-papir zvan "Međunarodno pravo o neprekrajanju granica"

a svet lepo obogatimo sa minimum još 100njak novih država:dash:

i gotovo jednako toliko novih ratova po celoj planeti:dash:

pa kad je bal nek je maskenbal:)

toliko:bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top