samsung sa dve kartice

D780 se u radu se pokazao perfektnim!!! Maksimalno je sinhronizovan rad kartica!!! Radim u prodavnici gde ih prodajemo (legalni telefoni direktno od distributera za Srbiju) i jos niko nije imao zamerki na rad telefona, niti je ijedan isao na servis posto ima garanciju od 2 godine (ovako se najbolje prati kvalitet telefona)!! Ima kameru od 2MP i pravi dosta fine slike u rezoluciji 1600x1200 piksela!! Prosiriva memorija sa micro sd karticom do 2GB.Ima fin FM radio koji bez problema obuhvata ceo FM spektar radio kanala! Preporucujem ga svima koji imaju potrebu za telefonom sa dve kartice. Kod nas kosta 17 590 din!!
Za samsung d880 slide samo mogu da kazem da legalno mozete da ga kupite samo u okviru paketa!! Nema ga u slobodnoj prodaji!!! Ako ga nadjete u slobodnoj prodaji kod nas TAJ TELEFON JE SKIDAN SA MREZE tj. DEKODOVAN!!
 
@gashpar

pa sta ako je dekodovan (kaze se dekodiran :) ).
hoces da kazes da svi telefoni koji su u slobodnoj prodaji su skidani sa mreze? konkretno mislim na taj d880?
ja sam ih video gomilu, i mozda je samo jedan imao Tim oznaku :)
 
@gashpar

pa sta ako je dekodovan (kaze se dekodiran :) ).
hoces da kazes da svi telefoni koji su u slobodnoj prodaji su skidani sa mreze? konkretno mislim na taj d880?
ja sam ih video gomilu, i mozda je samo jedan imao Tim oznaku :)

Uredu DEKODIRAN!!!
Pa to znaci da ne vazi garancija uvoznika od 2 godine!!!!
I to je veoma vazna stavka!!! Garanciju prodavnice mozes da bacis kucicima da se igraju!!! Niko ih ne obavezuje da odradjuju servis!!! Mozes da im se uneredis pred izlog i nista vise!!!
Sa orginalnom garancijom uvoznika zvanicni servis mora da postuje zakon o pravima kupaca!!!! Kupac je na prvom mestu pa onda ostalo!!!
Garancija ne vazi u slucaju fizickog ostecenja, vlage u telefonu i dekodiranja ili flesovanja sistema!!!
 
potrazi malo jednu temu od ranije u vezi sa garancijama uvoznika, gde se vidi da to bas i nije tako kako izgleda.
sto se tice vlage, svaki telefon ce posle 6 meseci ili godinu kondenzovati u sebi malo vlage, tako da cemu biti odbijena garancija. Ko je ovlasceni servis kod nas u zemlji i kog nivoa (levela)?
i koliko vremena treba da prodje od momenta slanja takvog telefona na servis, do vracanja vlasniku (ili samo bar konstatacije kvara)? mislim da je min 10ak dana
 
Nabavio i ja ali bez predhodne provere i uopste mi se ne svidja prelazak sa kartice na karticu.Nesto slicno sam imao i pre 5 god. sa mutiranom karticom i 8 brojeva.Ja imam sonierikson w880i i bolje da sam spojio 2 takva bili bi tanji od sgh d880.Nema veze PRODACU GA.
 

Back
Top