sexy rublje!?

Ajd da budem mirodjija i u ovoj supi :lol: i dam svoj doprinos.
Volim crni i bordo donji vesh. Dolazi u obzir i chipka i saten i pamuk. Volim i haltere.
Ma sta nabrajam, sve u svemu volim sexy donji vesh i iskljucivo takav i koristim. A cepanje ponekad nije lose, samo naravno ne bash svaki put pred svaki odnos, jer ko ce se toga toliko nakupovati koliko to brzo sve moze da se iscepa :wink:
 
meni mama kupi imam dosta pamucnih gaca neke imaju cvetice ali su se iscepale...sad imam najvise belih i jedne zelene i te su gotiva, crvene su se iscepale : (
e jednom sam kupila u radnji kao neke cool gace...ali posle vidim nesto me dole smeta...valjda nisu 100% pamuk uzas to mi je najgore
a sta ce bre ovo ovde ovo su zenske priche..
nego danas sam videla nudiste na adi, stariji parovi ili samci muskarci. :I
 
maja mala mama:
Cipka!?Crno,crveno!?Halteri!?

Cipka da, mada ne obavezno. Ne znaci mi mnogo...
Crno, crveno - zavisi od situacije. ;) Uglavnom crno.
Halteri - da.

Da li moze i bez skidanja istog!?

Naravno ;)

Ili mozda cepanje!?

Nisam probao, ali ako se partnerka slozi, sto da ne... Mada, skupa je to zabava. :lol:

Frajeri,kakav ves volite da vidite na devojci!?

Pa, uglavnom si vec rekla... Jedino si zaboravila da pomenes saten i svilu... Bas me zanima sta devojke misle o donjem vesu od ovih materijala...
 
Happy_girl:
Ajd da budem mirodjija i u ovoj supi :lol: i dam svoj doprinos.
Volim crni i bordo donji vesh. Dolazi u obzir i chipka i saten i pamuk. Volim i haltere.
Ma sta nabrajam, sve u svemu volim sexy donji vesh i iskljucivo takav i koristim. A cepanje ponekad nije lose, samo naravno ne bash svaki put pred svaki odnos, jer ko ce se toga toliko nakupovati koliko to brzo sve moze da se iscepa :wink:


znaci skoro pa indenticno... :D
samo sto dodajem i til... :wink:
a od boja ove dve imaju iskljucivi prioritet mada i druge dolaze u obzir...zavisi od modela i dezena :wink:
 
-Pa, uglavnom si vec rekla... Jedino si zaboravila da pomenes saten i svilu... Bas me zanima sta devojke misle o donjem vesu od ovih materijala...
Ja mislim da je odlican takav vesh i rado ga nosim. Ne volim donji vesh sa buvljaka, ne odgovara mi nikako. A kvalietan vesh od satena i svile je nesto neverovatno. Izuzetan osecaj pruzaju i takodje odlicno prijanjaju. Ja sam apsolutno ZA! :wink:
 
Happy_girl:
-Pa, uglavnom si vec rekla... Jedino si zaboravila da pomenes saten i svilu... Bas me zanima sta devojke misle o donjem vesu od ovih materijala...
Ja mislim da je odlican takav vesh i rado ga nosim. Ne volim donji vesh sa buvljaka, ne odgovara mi nikako. A kvalietan vesh od satena i svile je nesto neverovatno. Izuzetan osecaj pruzaju i takodje odlicno prijanjaju. Ja sam apsolutno ZA! :wink:


da htedoh ih spomenuti...mada heheh...ma bolje da cutim...hihihihi :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D
 
jagodica:
meni mama kupi imam dosta pamucnih gaca neke imaju cvetice ali su se iscepale...sad imam najvise belih i jedne zelene i te su gotiva, crvene su se iscepale : (
e jednom sam kupila u radnji kao neke cool gace...ali posle vidim nesto me dole smeta...valjda nisu 100% pamuk uzas to mi je najgore
a sta ce bre ovo ovde ovo su zenske priche..
nego danas sam videla nudiste na adi, stariji parovi ili samci muskarci. :I
Da raschistimo nesto.... ti se zezas, jel? Nisi ozbiljna, jel tako?
I devojke/zene ne nose gace, nego gacice. Chak i da je to sve ista stvar samo drugachija rech ipak je ako nista drugo, a ono bar lepshe reci da devojke nose gacice, a ne gace.
Mada, ko zna, mozda sam ja neki frik, kad tako mislim.... :roll:
 
wet look:
Happy_girl:
Ajd da budem mirodjija i u ovoj supi :lol: i dam svoj doprinos.
Volim crni i bordo donji vesh. Dolazi u obzir i chipka i saten i pamuk. Volim i haltere.
Ma sta nabrajam, sve u svemu volim sexy donji vesh i iskljucivo takav i koristim. A cepanje ponekad nije lose, samo naravno ne bash svaki put pred svaki odnos, jer ko ce se toga toliko nakupovati koliko to brzo sve moze da se iscepa :wink:


znaci skoro pa indenticno... :D
samo sto dodajem i til... :wink:
a od boja ove dve imaju iskljucivi prioritet mada i druge dolaze u obzir...zavisi od modela i dezena :wink:
Eh, kako to zaboravih da spomenem, a upravo jedne takve imam na sebi :wink:
Chini mi se da mnogo pricham.... koji mi je djavo vecheras.... nesto mi nije...dobro :lol: :wink:
 
crno, providno i minijaturno...istice obline :wink:

ili u bojama za veselu atmosferu....

devojke, jeste videli Beneton ves? nije ultra sexy ali je mnogo lep...
 

Back
Top