sex u braku!?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: sex u braku!?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano sex u braku!?

da li se ulaskom u brak nesto menja u sexu!?U smislu da vam opada mastovitost,da postaje monotono?Da li cinjenica da je on/ona sada i "zakonski"vas/a ubija privlacnost!/

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Iju! Sacuvaj Boze!
    Nekako mi se cini da zesci, bolji i kvalitetniji sex nisam ni imala nikad pre braka 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

A sta je to sto ga sad cini kvalitetnijim!?Jer to dolazi iz glave ili sta!?

Podrazumevano

Kod mene bogami ne. Sada radimo stvari koje bi smo pre 7-8 godina stidljivo gledali u nekom dooobrom filmu za odrasle. Evoluirali smo u potpuno "besramna" bića koja se dohvataju već u predsoblju(kad odvedemo decu kod babe) - ko će da stigne do kreveta. Slikamo se ,snimamo, koristimo pomagala, ma idi molim te, nikad luđe....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Pa.... nekako se vremenom izgradi apsolutno poverenje, nemamo razloga da se stidimo jedno pred drugim, otvoreno se prica o svim, ali bas svim zeljama, fantazijama... i naravno - sprovodi u delo. Doduse, necu da budem iskljuciva, nije to pravilo koje vazi samo u braku. Ima parova koji to postignu i u vezi pre braka. Ja sam samo rekla za moj slucaj. A, na zalost ima i dosta bracnih parova kojima sex zamire polako u braku, ali mislim da su te osobe lenje, jer treba se oko svega na ovom svetu potruditi pa i oko toga.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

A da li i uprkos tome ponekad pozelite promenu!?Jq imam taj problem...super mi je sa muzem ali ponekad bi jednostavno napravila izmenu...cisto radi promene.I to sa nekim potpuno novim tipom...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio maja mala mama
    A da li i uprkos tome ponekad pozelite promenu!?Jq imam taj problem...super mi je sa muzem ali ponekad bi jednostavno napravila izmenu...cisto radi promene.I to sa nekim potpuno novim tipom...
    pa napravi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ponekad, da.
    Ali samokontrola ti je cudo! :wink:
    Ne bih da ispadne da hvalim mog dragog, ali zaista ni sa jednim pre nisam imala takoooo dobar sex i sve razmisljam zasto da ga varam, kad cu se verovatno sa tim nekim razocharati. Ne treba traziti hleb preko pogace...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

...super mi je sa muzem ali ponekad bi jednostavno napravila izmenu...cisto radi promene.I to sa nekim potpuno novim tipom...
    Neko te terao da se udas

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    ...super mi je sa muzem ali ponekad bi jednostavno napravila izmenu...cisto radi promene.I to sa nekim potpuno novim tipom...
    Neko te terao da se udas
    Niko me nije terao a udala sam se izmedju ostalog zbog fenomenalnog sexa(sve je od toga i pocelo!!!)Hoces da kazes da su udate zene osudjene na jednog muskarca do kraja zivota!?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne bih to tako rekla ..hmm "osudjene" :?
    Ipak je on onaj pravi, jedan jedini, otac tvoje dece.. Prevara *****!

Podrazumevano

Nema zakonskih sankcija, tako da ko šta voli neka i radi.
    Meni izuzetno prijaju kontakti sa nekim momcima odavde sa foruma, a štete nema nikakve.
    Isto je i sa beznačajnim flertićima sa stvarnim likovima u okolini, to jača samopouzdanje, svest o sopstvenoj privlačnosti a nema uticaja na porodicu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Hej, mamice, nemoj bre da se tangirash toliko.
    Znas, jedan moj prijatelj je rekao sledece: ako ces da shvrljas, uradi to na svoje sopstveno zadovoljstvo i ako ces vec to da radish uradi to sa stilom, da niko ne sazna!
    Pravi odgovor! 8)
    Samo kod mene je jos uvek jaca ta samokontrola i iskreno se nadam da ce tako i ostati! :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Happy_girl
    Hej, mamice, nemoj bre da se tangirash toliko.
    Znas, jedan moj prijatelj je rekao sledece: ako ces da shvrljas, uradi to na svoje sopstveno zadovoljstvo i ako ces vec to da radish uradi to sa stilom, da niko ne sazna!
    Pravi odgovor! 8)
    Samo kod mene je jos uvek jaca ta samokontrola i iskreno se nadam da ce tako i ostati! :wink:
    Vidim da ti je samokontrola jaca strana(I na nekoj drugoj temi...)to i nije tako losa osobina ali na taj nacin se mozda svesno branis od nekih lepih stvari u zivotu!
    Ne znam cemu to!?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Eh, cemu.... Mozda cu i propustiti nesto dobro, ali jednostavno... ma ni ne znam kako da ti objasnim
    Sex koji imam sa svojim suprugom je mnogo dobar, tj fantastichan, slazemo se zaista odlichno. I verovatno zbog toga nemam zelju za eksperimentisanjem. Dalje... nisam sigurna koliko bih se mogla zaista opustiti sa nekim drugim i samim tim taj sex ne bi bio kvalitetan. I zasto onda da sa odlicnog sexa spadam na neki nekvalitetan sex?
    Ja sam i zastupnik teorije da je najbolji sex onaj gde su umeshane i emocije. A u nekoj one night stand vezi emocija sigurno ne bi bilo, znaci i tu opada vrednost i kvalitet tog nekog eventualnog sexa sa nekim drugim...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Happy_girl
    Eh, cemu.... Mozda cu i propustiti nesto dobro, ali jednostavno... ma ni ne znam kako da ti objasnim
    Sex koji imam sa svojim suprugom je mnogo dobar, tj fantastichan, slazemo se zaista odlichno. I verovatno zbog toga nemam zelju za eksperimentisanjem. Dalje... nisam sigurna koliko bih se mogla zaista opustiti sa nekim drugim i samim tim taj sex ne bi bio kvalitetan. I zasto onda da sa odlicnog sexa spadam na neki nekvalitetan sex?
    Ja sam i zastupnik teorije da je najbolji sex onaj gde su umeshane i emocije. A u nekoj one night stand vezi emocija sigurno ne bi bilo, znaci i tu opada vrednost i kvalitet tog nekog eventualnog sexa sa nekim drugim...
    E,vidis ja ne brkam sex i emocije...mislim zapravo da je moguce imati dobar sex i bez ljubavi...ne da mislim nego pouzdano znam i valjda mi zato i padaju na pamet te "izmene".Ja zaista volim svog muza(mozda ce nekome zvucati cudno s obzirom na temu!!!)a taj momenat me dodatno pali u odredjenim trenutcima ali takodje je mnogo dobar osecaj kad si sa nekim koga nemas ustvari,a ludacki se privlacite i to je jedino sto vas veze.
    Znaci,nema onih svakodnevnih tema,deca,lova,klopa...samo i jedino sex...pritom znas da otkida na tebe...
    Ova prica je iz proslosti ali moze biti za razmisljanje...

Obećava
    Učlanjen
    03.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Zasto samo iz proslosti? To je tako lepo flertovati pogotovu ako nema ljubomore, a iskrenost iznad svega...Sex u braku kod mastovitih, iskrenih osoba moze dostici dodir sa apsolutnim, masta dolazi do neslucenih granica (barem kod nas...)

Primećen član Srdj@n (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    Neko te terao da se udas
    Niko me nije terao a udala sam se izmedju ostalog zbog fenomenalnog sexa(sve je od toga i pocelo!!!)Hoces da kazes da su udate zene osudjene na jednog muskarca do kraja zivota!?
    Ne moraju da budu! Zato bracni parovi cesto praktikuju grupni sex... da malo razbiju monotoniju, da probaju nesto novo,a ne varaju jedno drugo nego zajedno uzivaju u necemu interesantnom. Mozes razmisljati i u tom pravcu...

Aktivan član mandrak-21 (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica
    pa napravi
    javi se ja sam nov tip

Domaćin
    Učlanjen
    21.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Carski!

Citat Original postavio mandrak-21
    Citat Original postavio jagodica
    pa napravi
    javi se ja sam nov tip

Primećen član Dirk (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

meni nikad bolji...kao da smo se oboje skroz opustili i prepustili

Početnik
    Učlanjen
    03.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

zar vi ne volite vase muzeve?
    zasto ste se udali ako zelite druge?
    ja nikada ne bih varao moju devojku, s kojom imam odilcan sex, a to je obostrano misljanje.
    ne bi ni ona mene, znam to.
    prema tome ako imate dobar sex sa supruzima, zasto hocete i pomisljate da ih varate?

Podrazumevano

Osećaj se ignorisano na ovoj temi ČISTUNČIĆU MAMIN

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1071

Podrazumevano MA BRAK JE BEZVEZE...

...JEDINO STO U BRAKU IMA VEZE
    JE VANBRACNA VEZA SA UDATOM ZENKOM

:wink:

Početnik
    Učlanjen
    27.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja mislim da svaka zena u braku ili duzoj vezi dozivi "krizu" kada joj padne napamet prevara, mozda je to trenutak kada nesvesno preispitujes sebe i svoja osecanja i tvoj odnos prema vezi. Nisam lik koji podrzava prevaru iz prostog razloga sto ja ne bih mogla da funkcionisem normalno nakon nje i mislim da ako par dobro funkcionise i ako neko bas zeli sex sa trecom osobom onda je to bolje uraditi u troje...

Slične teme

1. Sex u braku
    Autor gogligogol u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 22.09.2013., 10:34
  2. sex u braku
    Autor miranda u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 27.10.2010., 13:48
  3. U braku
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 136