Da li je dobro ponekad...

Uff...sto se tiche plakanja prvakinja sam po tome... mogu da zaplacem,a cesto se i desava, zbog najmanje sitnice...A inache treba plakati,jer tako nekako izbacujes iz sebe neke stvari...a ako ne places sve se to nagomilava...i na kraju pukne
 
Devon:
da se zaplace? Placete li ponekad? Kazu da covek sa placom izbaci svu tugu. Sta mislite da li to tacno? Postoje li suze radosnice?...
Dobro je plakati... Citiracu:
"Suze ciste mrak uma.Neisplakane suze su otrov.Dusa na koju ne padaju suze ostaje muljevita i u tom mulju truli seme ljubavi.Covek je u placu ponizan.Plac nas podstice i snazi protiv svih lukavih napada i cuva nas od neprijateljskog poraza..."
Postoje i suze radosnice (bar kod mene).Ponekad me nesto jako dirne i obraduje i suze krenu same.
Naravno ne cmizdrim za svaku sitnicu.I ne volim da to radim pred osobama koje mi nisu bliske.
 
Plakanje je ok... sa razlogom naravno... Ovo kazem, zato sto jedna iz mog razreda place kada dobije 5-... smesno, zalosno...

Nervira me to patrijarhalno pravilo da muskarci ne smeju da placu, da je to blam za njih... svi smo mi podjednako bica, zar ne?


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Ja sam letos prolazila kroz jednu fazu kada uopste nisam mogla da placem. Kada bi me nesto iznerviralo, ili rastuzilo, prosto bih bila besna, i jako bih htela nesto(nekog) da udaram...
Zato sada, kada mi nesto fali prosto se isplacem, i bude mi puno bolje!
A sto se muskarca tice, pa normalno je da i oni ponekad placu!
 
ja isto skoro nikada ne placem od tuge, samo kada me neko iznervira a ja ne mogu da mu vratim...
inace, od tuge me samo nesto gusi, nikada se neisplacem...cak ni na sahrani najboljeg druga nisam plakala, pa su me posle zli jezici osudjivali...
i mislim da je to da kad se isplaces bude ti lakse cista glupost...
 

Back
Top