Vechita zanimacija igrama na stolu
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Vechita zanimacija igrama na stolu

Početnik
    Učlanjen
    02.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Vechita zanimacija igrama na stolu

Dobar dan zhelim svima posetiocima u razpolozhenoj konferenciji teme Zabava u delu linka za Sve i Svashta kao Svashtara.
    Pozivam vas sve na diskusiju i shalu kaja okruzhuje veliki broj tema sve naslovljene kao Igre Kartama,Kockicama,Tarot,Figurice proricanja,Rotar Gatara.
    Ja sam hobi zanimalac za te fine veshtine zabave u drushtvu i intimi,posebno bih naveo da je moguche da neko neshto i nauchi ovako dopisno internetom.
    Svi vi koje imalo kopka zhelja i neostvareni snovi slobodno dodjite da zapochnemo zajedno veliku polaznicu koja che nas odvesti u mashtu i bezbrigu znanja svega unapred po proceni i prognozi.
    Verovatno je barem manjinu ikada dotaklo da se malo provedu u zanimaciji koju im pruzha igra sa svim tim simbolima i njihovim znachenjima.
    Od ranije znam neka znachenja stim da sam odkrio koliko ljudi toliko i nachina govora kao zakonitost svega sveukupnoga shto se kosi sa trikom i magijom.
    U pravom smislu sam laik,ali nisam skroz neupuchen i to ne knjigama vech shto znam vishe osoba koje bash iziskuju u drushtvu i takve stvari.
    Za pochetak hteo bih da vidim komentare,mozhda nechiji predlog za uvertiru pa da krene neshto nalik da se pozabavimo svime pomeshano.
    Znate kako ovo vezuje i krupnije stvari chitave nauke kao astrologija,arheologija pronalazaka starih predmeta,pa sve do svetske aukcije i antikviteta.
    Vidimo se buja baja uskoro hokus pokus preparandus shto pre to bolje chiri bu chiri ba.Buhaha duhovi vam ulaze u ekrane i domove.Dovidjenja Mandrak.

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ko si ti Mandrache jer ima nekih pravila mene interesuje igra proricanja,imam pasulja ali neznam shta se gleda.
    Jel to ima veze sa buretom bachvom u koji se svrshi mlaz obranog mleka pa se gleda u kajmacharu.
    Nachuo sam da na selu ima tih gatara baba bajalica koje svakog obajaju i uvrachaju,ali da je skupo i one neche da kazhu pravila koja znaju.

Slične teme

1. VETO NA STOLU
    Autor Sarge u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.06.2007., 15:22
  2. Sta se sve nalazi na vasem stolu?
    Autor AnaBg:) u forumu Škole
    Odgovora: 152
    Poslednja poruka: 21.05.2007., 19:14
  3. zanimacija za zube
    Autor plesac u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 2