Najcrnji momenat svake duzhe veze!!

Poruka
7.126
Zhene i devojke krstosexualke... da li vam se desilo da va$ partner posle godinu ili vi$e skapira kako mu vi$e niste sexy i da naglo prestane da mu se dizhe na vas. $ta ste radile u tim situacijama i $ta bi ste uradile da vam se to desi?

Za krstosexualce. I dalje volite svoju devojku, ali vam jednostavno nije sexy kao pre, a sex vam dodje kao obaveza i vi$e ne uzhivate u njemu vec gledate kako da se izvuchete na razne nachine. Da li ste produzavali agoniju ili ste je se brzo oslobadjali i odlazili dalje?
 
a gde je opcija za krstaše na koje se više ne diže njihovim devojkama:)?

Ba$ si duhovita. Ozbiljno ljudi. Pricham sinoc sa prijateljem koji je i dalje prinudjen da zivi sa devojkom do koje mu je u neku ruku stalo, a vi$e mu nimalo nije sexy. Sex sa njom mu je prava agonija i muchenje. Scenario je dobro poznat. Ona plache 6 sati dnevno i poku$ava da mu uvali neki osecaj krivice, a kita mu kaze da mora da ide dalje
 
Ba$ si duhovita. Ozbiljno ljudi. Pricham sinoc sa prijateljem koji je i dalje prinudjen da zivi sa devojkom do koje mu je u neku ruku stalo, a vi$e mu nimalo nije sexy. Sex sa njom mu je prava agonija i muchenje. Scenario je dobro poznat. Ona plache 6 sati dnevno i poku$ava da mu uvali neki osecaj krivice, a kita mu kaze da mora da ide dalje

ja sam samo pitala ono što je i pipi posle pomenula...dešava se i da momci više ne privlače svoje devojke:)
 
ja sam samo pitala ono što je i pipi posle pomenula...dešava se i da momci više ne privlače svoje devojke:)

Da, ali devojkama ni$ta ne treba da se digne pa mogu da fejkuju do mile volje. Kod mu$karaca je to jasno izrazheno (nazalost) :) Evo kad si navalila.. opi$i nam taj period dok si bila sa dragim kojem se dizao na tebe, a tebi nije na njega. Kakav je bio va$ sex kad se tebi ne digne, a njemu da. Napi$i zapazhanja :)
 
Da, ali devojkama ni$ta ne treba da se digne pa mogu da fejkuju do mile volje. Kod mu$karaca je to jasno izrazheno (nazalost) :) Evo kad si navalila.. opi$i nam taj period dok si bila sa dragim kojem se dizao na tebe, a tebi nije na njega. Kakav je bio va$ sex kad se tebi ne digne, a njemu da. Napi$i zapazhanja :)

onda devojka neće ni imati sex sa tim nekim...ako joj više nije privlačan,zašto bi spavala s njim?
zbog griže savesti:lol::lol::lol:?
desi se u dugim vezama da ti mnogo puta nije do sexa al ne zato što ti je taj s kim si neprivlačan nego jednostavno,nije ti do toga....;)

p.s. a tvoj drug nju više ne voli nikako:)
 
Ba$ si duhovita. Ozbiljno ljudi. Pricham sinoc sa prijateljem koji je i dalje prinudjen da zivi sa devojkom do koje mu je u neku ruku stalo, a vi$e mu nimalo nije sexy. Sex sa njom mu je prava agonija i muchenje. Scenario je dobro poznat. Ona plache 6 sati dnevno i poku$ava da mu uvali neki osecaj krivice, a kita mu kaze da mora da ide dalje
Да ли се твој друг запитао зашто је то тако. Како му одједном није више привлачна?
:dontunderstand: Променила се? Досадила му?
Ако већ живе заједно значи да је веза озбиљна.
Како у таквој ситуацији он само слуша своје органче без мозга?
 
meni kad neko prestane jednom d ame privlaci i da mi bude seksi, nista tu vise ne pomaze. one price varijacije u seksu, raznovrsnost, bla bla, to je sve za situaciju kad ti je taj neko privlacan. ali kad prestane da ti bude privlacan nema tu nista sto pomaze. bolje otici i ne muciti se. arivederci.
 
Ako je neko neprivlacan, tesko da raznovrsnost u sexu moze da poboljsa stvari. Mislim da to postaje agonija prvo za onog ko je shvatio da ga partner ne privlaci, a zatim za onog ko vise nije privlacan, kad ukapira situaciju.

Da li se moze iscupati iz svega toga ? Moze, ali su nacini razliciti jer ni uslovi u kojima je dvoje ljudi nisu isti kod svih. Pitanje je da li nam izlaz na raspolaganju odgovara ili ne.
 
Zhene i devojke krstosexualke... da li vam se desilo da va$ partner posle godinu ili vi$e skapira kako mu vi$e niste sexy i da naglo prestane da mu se dizhe na vas. $ta ste radile u tim situacijama i $ta bi ste uradile da vam se to desi?

Desilo mi se obrnuto.Da se meni "ne dize".Vrlo teska situacija.Jos na tome radim,a videcemo da li ce biti uspeha.
 

Back
Top