Gledam te usima

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Ovo nije tema o genetskom poremecaju i gledanjem pomocu usiju vec o glasovima koji prijaju nasim usima, slusajuci suprotni pol, koji nam se svidja ili s kojim zelimo da budemo...
Dakle, koliko na Vas utice boja glasa osobe s kojom zelite da budete ?
Da li i pored fizicke privlacnosti, boja glasa moze da odbije zeljenog partnera?
 
Ovo nije tema o genetskom poremecaju i gledanjem pomocu usiju vec o glasovima koji prijaju nasim usima, slusajuci suprotni pol, koji nam se svidja ili s kojim zelimo da budemo...
Dakle, koliko na Vas utice boja glasa osobe s kojom zelite da budete ?
Da li i pored fizicke privlacnosti, boja glasa moze da odbije zeljenog partnera?

Boja glasa utiče...
...ipak ne toliko da bi moglo da me odbije, ako je ostalo kako treba da bude...
...dobro, sad...podrazumeva se da ne bi trebalo da bude kreštava...
 
Ovo nije tema o genetskom poremecaju i gledanjem pomocu usiju vec o glasovima koji prijaju nasim usima, slusajuci suprotni pol, koji nam se svidja ili s kojim zelimo da budemo...
Dakle, koliko na Vas utice boja glasa osobe s kojom zelite da budete ?
Da li i pored fizicke privlacnosti, boja glasa moze da odbije zeljenog partnera?



bila sam u situaciji kada je upravo ta boja glasa bila razlog sto sam se nasla u toj vezi..

jedino sto dikcija nije bila uvek na mestu..

pa se desavalo da kad krene sa pricom - meni se oduzmu noge i nekako sva se skoncentrisem na taj deo njegovog grla koji vibrira..i najezim..

a onda mu se omakne lose naglasena rec :roll:, pa me vrati u realnost..
 
Poslednja izmena:
Ovo nije tema o genetskom poremecaju i gledanjem pomocu usiju vec o glasovima koji prijaju nasim usima, slusajuci suprotni pol, koji nam se svidja ili s kojim zelimo da budemo...
Dakle, koliko na Vas utice boja glasa osobe s kojom zelite da budete ?
Da li i pored fizicke privlacnosti, boja glasa moze da odbije zeljenog partnera?

moze da odbije a moze i opako da privuce.....svedok sam tog fenomena u jedno 20 slucajeva :whistling::whistling::whistling:
 
veoma utiče
glas prenosi mnogo toga
recimo: sa Leom Kiš ne bih bio ni u najgorem ludilu
dovoljno je da je čujem, pa da se naježim
ne znam ko je nju stavio da bude voditelj na tv-u...
na neke glasove se vremenom naviknem, iako mi ne budu dopadljivi u samom startu.
dopadnu mi se vremenom, kada upoznam boju i osobenost koji nosi, ali to je retko.
sa osobama čija mi se boja glasa dopadne odmah, u startu, gotovo uvek se dobro i slažem.
rekao bih da je glas najbolje preslikava ono što smo, (kao frekvencija na kojoj osciliramo u dubini sopstva ) i da je (isto kao i pogled) glas ''ogledalo duše''
 
rekao bih da je glas najbolje preslikava ono što smo, (kao frekvencija na kojoj osciliramo u dubini sopstva ) i da je (isto kao i pogled) glas ''ogledalo duše''

moram da priznam
da se nisam usudila
do sada, nikada
tako da gledam / slusam / vidim
(jer i glas je spolja, a ne iznutra)

mada, sad..
ovako kad procitam
zaista ima smisla..
narocito podvuceno
hm..
razmisljacu o tome
 

Back
Top